/Files/images/книга44.jpg

/Files/images/кн1.jpgВсеволод Нестайко
«Дивовижні пригоди в лісовій школі»
Легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору книга розповідає про веселі, дотепні пригоди зайчика, їжачка та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання.

/Files/images/кн2.jpgВсеволод Нестайко
«В країні Сонячних зайчиків»
Протягом чотирьох десятиліть складалася казкова трилогія, яка під загальною назвою «В країні Сонячних Зайчиків» вийшла у 1994 році. У ній вже протягом чотирьох десятиліть живуть щирі, добрі і хоробрі сонячні зайчики, які борються із паном мороком, утверджуючи радість і справедливість.

/Files/images/кн3.jpgНове видання української версії пригод всесвітньо відомих персонажів естонського письменника Ено Рауда — маленьких чоловіків Муфтика, Півчеревичка та Мохобородька. Проте маленькими вони були тільки на зріст. Якщо судити за їхніми справами, ніхто не зважився б сказати, що вони маленькі. Трохи дивакуваті — можливо. Бо й справді, наші персонажі мали дещо незвичний вигляд. Муфтик завжди одягнений у велику муфту, Мохобородько має чудову бороду зі справжнього лісового моху, а Півчеревичок носить взуття з обрізаними носками, щоб зручніше було ворушити пальцями ніг. За домівку їм править унікальний червоний автофургон, обладнаний усім необхідним у господарстві.

/Files/images/кн4.jpgДжеремі Стронг
Вікінг у моєму ліжку
Це історія вікінга Сіґурда, що з Х століття потрапив у Англію нашого часу, і, безперечно, оповідь про його пригоди та чудасії у новому, такому дивному і незнайомому для нього місці.

/Files/images/кн5.jpgКатя Матюшкіна
Кіт да Вінчі
Кіт да Вінчі виявив мапу скарбів Анаконди. Але підступний мишище Зиза викрав її й має намір, хоч що б там стало, першим захопити скарби. Але на його шляху стоїть суперсищик кіт да Вінчі. Пригоди геніального кота тривають! Настав час дізнатися, що ж було далі!

/Files/images/кн6.jpgМарина Павленко
Півтора бажання
Жили вони у неї в скрині, та якось Казка-Мандрівниця не повернулась… Про пригоди Казки та її сестер розповість дотепна і повчальна книжечка Марини Павленко.

/Files/images/кн7.jpgЄста Кнутсон
Пригоди Пелле Безхвостого
Казкова повість відомого шведського письменника Єсти Кнутсона (1908—1973) відкриває серію надзвичайно цікавих пригод улюбленця шведських дітей — кота Пелле Безхвостого.


/Files/images/кн8.jpgМар’яна Савка «Казка про старого лева»
Старий Лев, втомившись володарювати, оселяється у славному Львові, у чудовій мансарді з вікнами на площу Ринок. Одного разу під час дощу стеля його помешкання починає текти - без ремонту не обійтися, і Старий Лев просить допомоги у своїх найближчих друзів - Крокодила, слона та Жирафи. Щойно друзі прибувають до Львова, з ними стаються дивовижні історії... Ця віршована казка - справжня візитка міста Львова, де ледь не щодень стаються дива.

/Files/images/кн9.jpgОксана Лущевська «Друзі за листуванням»У далекiй заокеанськiй країнi, в англомовному таборi для дiтей з усього свiту українська дiвчинка Ксеня знаходить собi вiрного друга Ерiка - американського хлопчика, з яким, виявляться, так багато спiльного, так легко i радiсно, що взагалi не хочеться розлучатись. Але канiкули не можуть тривати вiчно. I чим наповнити розлуку? Хiба що листами.

/Files/images/кн10.jpgСашко Германський«Король Буків або таємниця смарагдової книги» Чи любиш ти загадки й таємниці? Часто доводиться докласти неймовірних зусиль, щоб розгадати таємницю, та й то не завжди вдається це зробити. Втім, якщо за справу беруться справжні друзі, їм до снаги здолати хоч які перепони. Героєві цієї книжки, малому буці Гаврикові, також пощастило з друзями: в найскрутнішу хвилину він може покластися на симпатичну драконицю Джульєтту, мудрого лепрехуна Шмигуна, передбачливого пугача Понтія та дрібненького горобчика Петяку. А хто вони такі, оті буки та лепрехуни? Швидше починай читати цю книжку — і знатимеш. А заодно й дізнаєшся, чи вдалося Гаврикові й компанії здолати лихого чаклуна Нарита й розгадати таємницю Смарагдової книги.

/Files/images/кн11.jpgСашко Дерманський
«Володар макуци, або Пригоди вужа Ониська»
Що робити, коли сонце падає прямісінько на твою повітку? Як покататися на міжгалактичному макуцельоті? Чи легко врятуватися від метеоритного дощу? Як уберегти корову від зоопарку? Не знаєш? Тоді хутчій познайомся з вужем Ониськом, і він тобі про все розповість!

/Files/images/кн12.jpgЛесяВоронина «Таємниця Пурпурової планети».А чи бували ви на Міжгалактичному фестивалі смугастих равликів? А може, вам доводилося грати у гру «хто впіймає скаженого кльоцика»? А ви б хотіли за допомогою вогняної кульки потрапити на Пурпурову планету і врятувати космічного мандрівника? Якщо вам цікаво взяти участь в усіх цих неймовірних і дуже небезпечних (але шалено веселих) пригодах, радимо негайно прочитати нову книжку Лесі Вороніної!


/Files/images/кн13.jpg«Чудове Чудовисько» Сашка Дерманського
У новій захоплюючій повісті Сашка Дерманського розповідається про незвичайне знайомство дівчинки Соні з чудовиськом Чу. За кілька місяців Чу мусить заробити сім подяк від людей, бо інакше його закинуть у Країну жаховиськ. Безліч пригод і небезпек спіткає героїв, але справжня дружба творить справжні дива...
Це друге — доповнене новими детективними розділами видання талановитого молодого українського письменника.
Для обережного читання (щоб не надірватися від сміху)!

/Files/images/кн14.jpgПовість «Я вмію стрибати через калюжі»Алана Маршалллавизнана самим автором найкращим твором, це — попри хворобу — повернення до світлого та радісного світу дитинства. Головне у повісті — протиборство хлопчика з обставинами свого життя, які не залежать від людського наміру. Автор оповідає про те, як дитина боролася, аби всупереч злій долі стати повноцінною людиною, і що допомогло їй у цій боротьбі — боротьбі передовсім з Іншим Хлопчиком у собі, обережним і безпорадним, котрий намагався вмовити Алана змиритися із сумною долею каліки. Аланові є чужим трагічне світовідчуття «маленького каліки»: він б'ється на палицях із шкільним недругом, спускається в кратер згаслого вулкана, вчиться плавати, їздить верхи... Усе це для Алана — подолання чергової вершини, нова перемога над безпомічністю.

/Files/images/кн15.jpgАстрід Ліндгрен «Пеппі Довга панчоха». Дівчинка, для якої затісні будь-які рамки, — фантазерка, бунтарка, жартівниця. Неймовірно сильна. Неймовірно щедра. І… трішечки самотня. Хочеш подружити з нею? Тоді розгорни мерщій книжку уславленої шведської письменниці Астрід Ліндґрен і поринь у пригоди Пеппі Довгапанчохи — доньки капітана, який став найсправжнісіньким королем.

/Files/images/кн16.jpgАстрід Ліндгрен «Малий і карлсон». Карлсон живе у маленькій хатинці на даху багатоквартирного будинку в Швеції, в тому ж районі, де жила сама Астрід Ліндгрен. Його найкращий друг — семирічний (на момент знайомства з Карлсоном) хлопчик Сванте, наймолодша дитина в сім'ї Свантесон, на прізвисько Малий. Карлсон вміє літати. На спині у нього пропелер, який вмикається чи вимикається з допомогою гудзика на животі. Історія про Карлсона починається тим, що він починає прилітати до Малого, коли батьків немає вдома, багато бешкетує, багато ображається, але не перестає від цього бути «найкращим у світі».

/Files/images/кн17.jpgІсторії про Карлсона перекладено більш ніж на 70 мов.
Брати Грімм. «Казки»У цій чудовій збірці міститься п'ятнадцять захопливих казок братів Грімм (Біляночка і трояндочка, Крихітка Червона Шапочка, Рапунцель, Зачарована красуня, Принц-жаба, Бременські иузики, Том-мізинчик, Ельфи та швець, Білосніжка та семеро гномів та ін.). Серед них історії про королів та королев, принців та принцес, чарівні палаци, похмурі дрімучі ліси та незвичайних героїв, які вам неодмінно сподобаються.

/Files/images/8кл.jpg

/Files/images/кл1.jpgВладислав Івченко
«Найкращий сищик імперії на службі у приватного капіталу».
Це продовження книги Владислава Івченка та Юрія Камаєва «Стовп самодержавства або 12 справа Івана Карповича Підіпригори». «Найкращий сищик імперії» отримав спеціальну відзнаку «Золотий пістоль» конкурсу «Коронація слова-2013» від Андрія Кокотюхи за найкращий гостросюжетний твір. Після виходу у відставку колишній філер Київського охоронного відділення Іван Карпович Підіпригора купує на зібрані гроші невеликий хутір Курбани Роменського повіту Полтавської губернії, де збирається вести спокійне життя провінційного землевласника. Та спокій йому дуже швидко набридає, тож Іван Карпович охоче починає займатися цікавими справами і поступово стає справжнім приватним детективом, а потім і зіркою пригодницької літератури всієї Російської імперії.

/Files/images/кл2.jpgЯрослав Стельмах.
Повість «Химера лісового озера, або Митькозавр із Юрківки» розповідає про веселі, незвичайні, таємничі пригоди Сергія та Митька. Історія розпочинається з того, що учні п'ятого класу отримали від учительки ботаніки завдання на літо — зібрати колекцію комах... а замість цього почали полювати на страшного Митькозавра. Наприкінці твору той виявився простим хлопцем Василем, який вирішив розіграти двох друзів. За веселим, пригодницьким характером оповіді і бажанням оспівати справжню дружбу ця повість нагадує трилогію В. Нестайка «Тореадори з Васюківки».

/Files/images/кл3.jpgВсеволод Нестайко.
«Тореадори з Васюківки»
Герої трилогії Ява і Павлуша на перший погляд звичайнісінькі бешкетники, адже на їхньому рахунку стільки «гріхів». Проте не поспішайте з висновками. Хлопці просто активні і тому часто помиляються і потрапляють у кумедні ситуації. Для хлопців виявляється понад усе загальні інтереси. Наприклад, ВХАТ (Васюківський художній академічний театр) вони затіяли , щоб прославити рідну Васюківку. У наших героїв високорозвинене почуття обов'язку. А хіба не заслуговує на повагу міцна дружба між Явою і Павлушею!

/Files/images/кл4.jpgРоман «Піца «Гімалаї»Ірени Карпи— це історія про дівчину з дивним ім’ям Редька, що безперестанно мріє про мандри. Старша сестра скидає героїню з небес на землю: краще б на роботу влаштувалася — он хоч піцу доставляти. Тільки от у Редьки, вочевидь, у крові дзен-туризм. Одна коробка з італійським наїдком стає для дівчини справжньою скринькою Пандори, і тепер вже інстинкт самозбереження жене її від київської піцерії через Ляйпціґ аж до Індії. Піцу замовляли? А нове життя?

/Files/images/кл6.jpgВолодимир Рутківський «Ганнуся»
Ця повість для тих, хто не знає, що відро з колодязя можна витягти кішкою, хто не вміє відрізнити курку від квочки чи здає до металобрухту цілий бульдозер - але хто хоче відкривати нові світи, знаходити нових друзів і переконуватися в тому, що дорослих теж можна ставити в куток.

/Files/images/кл7.jpgОлександр Гаврош «Розбійник Пинтя у Заклятому місті».
Розбійник Пинтя у Заклятому місті» — це не просто роман, сповнений дивовижних пригод, які так майстерно описав один із найяскравіших сучасних дитячих письменників Олександр Гаврош. Це перша в українській літературі казкова хроніка, заснована на реаліях українських народних казок Карпатського регіону. Це запрошення в захопливу, сповнену небезпек і неймовірних перевтілень мандрівку у Закрайсвіття, де разом із шляхетним розбійником Пинтею діють нові друзі та вороги — Прунслик, Чорний лицар, Церцерушка, Зелений заєць, дракон Шаркань, Ґанджі-баба та багато інших...

/Files/images/кл8.jpgСергій Гридін "Не такий." Герой книги – товстун Денис. Книга розпочинається його десятим днем народження, хоча більшість дії відбувається після його 13-річчя. Батьки дарують Денису на прізвисько Потап гантелі замість омріяного мобільного телефону. Цей натяк на те, що він затовстий, руйнує йому весь день. Вага руйнує йому й цілі роки шкільного життя, де з тюхтія знущаються і однокласники, і вчителі, і навіть найкращому другу Самосі набридає його захищати. Ми бачимо, що хлопчик має в собі певну шляхетність, але навколишнім цю шляхетність затуляє товстий шар сала. Денис – і читач – бачить усю правду навколо. Але це його робить сильнішим, і ми так само віримо в те, що можна бути людяним і справжнім попри всі обставини, і попри свої власні помилки.

/Files/images/кл9.jpgАндрій Кокотюха «Таємницякозацького скарбу»
Перед тобою, любий читачу, справжній детектив, у якому беруть участь твої ровесники — тямущий Данько і спортивний Богдан, дівчинка Галка з навіженим страусом на прізвисько Футбол, кілька дорослих вуркаганів, а також непривітна ватага на чолі з Льонькою Гайдамакою... Йдеться, звичайно ж, про козацький скарб — бочку золотих монет і золоту козацьку булаву. Понад три століття ведуться пошуки цього безцінного скарбу, і лише в наші дні двоє школярів під час літніх канікул випадково наближаються до розгадки таємниці... Пан чи пропав, втікати чи залишатися, жити чи вмерти — ось такі непрості дорослі запитання постають перед відважними школярами...

/Files/images/кл10.jpgВалентин Бердт «Мій друг Юрко Циркуль»
І все було б гаразд, якби не підступна гумка на Юркових штанах і невгамовний дідів пес. Пригоди безштанька на груші стали приводом до справжніх шкільних війн, з яких ворогуючі сторони врешті вийшли просто друзями, на яких чекає багато життєвих випробувань, і нещаслива дідова груша – чи не найлегше з них.

/Files/images/кл11.jpg«Русалонька із 7-В» Марини Павленко. Вогонь, повітря, вода, земля — чотири стихії природи й буття. Повнокровні, взаємодоповнюючі й різнобічні. Саме такі вони і в тетралогії «Русалонька із 7-В». Це розповідь про життя і пригоди семикласниці Софійки (вона ж — Русалонька), переплетені з таємницями сучасного та загадками непростого українського минулого.

/Files/images/кл12.jpgМарія Морозенко «Іван Сірко, славетний кошовий»
Історія Івана Сірка продовжується! Представляємо читачам нову книгу Марії Морозенко – «Іван Сірко, Славетний Кошовий». Ця книжка є продовженням історії змужніння та духовного зростання Великого Характерника Івана Сірка, якому судилося долею дорости чину славетного козацького отамана та здобути на віки вічні усенародну шану і любов.

/Files/images/кл13.jpgВолодимир Рутківський "Потерчата"
Його нова повість «Потерчата» є розповіддю про своє дитинство в тому страшному світі, який дорослі перетворили у війну. По суті, це сповідь дитини, якій довелося пройти по тонкому лезу між смертю і життям, любов’ю і ненавистю, надією та божевіллям.

/Files/images/кн14.jpg«Енн із Зелених Дахів» Монтгомері Люсі-Мод
Надзвичайно добра та світла книга допоможе підлітку абстрагуватися від буденності та поринути у теплі фантазії. Події книжки відбуваються в далекій Канаді, на острові Принца Едварда. На фермі Зелені Дахи живуть немолоді вже брат із сестрою, Метью й Марілла Катберти. Якось вони вирішили взяти із сирітського притулку хлопця, котрий міг би допомагати їм у господарстві. Проте їхньому здивуванню не було меж, коли виявилося, що замість хлопця до них прибула руденька худорлява дівчина, Енн Ширлі. «В основу роману «Енн із Зелених Дахів» (1905) покладено дитячі спогади письменниці. У 1908 році книга вийшла у США. Успіх її був миттєвим і нечуваним. Марк Твен назвав руденьку героїню Монтгомері «найбільш зворушливою й чарівною дитиною художньої літератури із часів безсмертної Аліси»», – пишуть критики.

/Files/images/кл15.jpg«Маленький принц» — найвідоміший твір Антуана де Сент-Екзюпері.Опублікована в 1943 році як дитяча книжка, ця поетична казка — про мужність і просту мудрість дитячої душі, такі важливі «недитячі» поняття, як життя і смерть, любов і відповідальність, дружба і вірність.

/Files/images/кл16.jpg«Сліпий музикант» В. Короленка - твір про пошук гідної долі, свого місця у житті сліпого від народження юнака. Багатий психологічний і побутовий матеріал був почерпнутий автором із численних спостережень і роздумів, отриманих під час перебування на Волині. Оповідання писалося і майже одночасно друкувалося в газеті «Русские ведомости», тому пізніше декілька разів перероблялося і редагувалося автором.

Кiлькiсть переглядiв: 607