/Files/images/44.jpgОсновною запорукою успішного навчально-виховного процесу є виважена, науково-обґрунтована кадрова політика.

Полонський ліцей №2 імені О.Боброва на 100% укомплектована педагогічними кадрами.

Так, у 2023-2024 навчальному році у школі працює 49 педагогічних працівники із них:

вчителів-методисмтів - 8-16%;

старших вчителів - 13-62%;

з вищою категорією - 34-69%;

з І категорією - 6-12%;

з ІІ категорією - 3-6%;

спеціалістів - 2-4%.

Атестація педагогічних працівників проводиться у ліцеї відповідно до «Типового положення про атестацію педагогічних працівників», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06 жовтня 2010 року № 930, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14.12.2010 р. за №1255/18550.

У ліцеї щорічно складається п’ятирічний план атестації педагогічних працівників, який доводиться до відома колективу.

Безпосередньо процесу атестації передує процес вивчення системи роботи вчителів, які атестуються. Результат вивчення узагальнюється наказом по школі.

У процесі атестації враховують всі показники діяльності педагогів, у тому числі загальні знання з педагогіки, психології, відповідних навчальних предметів, методики викладання, результативність роботи, участь у методичній роботі, використання інноваційних технологій навчання, володіння сучасними технічними засобами навчання, у тому числі комп’ютерною технікою, ефективність її впровадження в навчально-виховному процесі.

До атестаційної комісії входять найдосвідченіші педагоги, що дає можливість об’єктивно та неупереджено здійснити сам процес атестації.

В ліцеї налагоджена чітка система роботи з курсової підготовки педагогів. Щорічно затверджується п’ятирічний графік курсової підготовки працівників школи

Кiлькiсть переглядiв: 548