• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Навчально-методична робота

/Files/images/images (20).jpg Головна проблема, над якою працює ліцей, - «Створення сучасного освітнього середовища для мотивації навчання й пізнавальної діяльності учнів»

Актуальність

Англійські дослідники доводять, що найбільше на успішність учнів впливає простір класу. Для педагогів освітній простір розглядається в контексті завдань навчального процесу.
Для створення умов розвитку особистості на сьогоднішній день, актуальним викликом є – створити саме таке освітнє середовище, яке мотивує навчатись, пізнавати, розвиватись.
Значення дизайну класу, школи важливе для всіх ланок освітнього процесу.
Для педагогів як молодших школярів, так і старших, є цікавим та все ж не простим завданням створювати в класах сучасний дизайн на основі принципів нового освітнього простору.
Це надзвичайно актуальне питання теперішнього часу, особливо, коли педагог не має матеріально-технічного забезпечення свого кабінету як освітнього простору. Або коли приміщення є застарілим, а педагогу потрібно докласти максимум зусиль на створення освітнього простору, який мотивує до навчання.
Даний вебінар, має на меті дати ідеї, які допоможуть при будь-яких умовах створити середовище яке надихає – як вчителя так і дітей.

Мета

Показати важливість кожного педагога, який часто при обмежених ресурсах створює чудовий простір для здобувачів освіти. Розкрити роль та вплив дизайну освітнього простору на мотивацію розвитку, пізнання та відношення до навчання.

Завдання:

· розкрити важливість створення сучасного освітнього середовища для мотивації навчання й пізнавальної діяльності учнів;
· запропонувати ідеї створення сучасного освітнього середовища для мотивації навчання й пізнавальної діяльності учнів;
· надихнути освітян створювати середовище, яке відповідає положенню про кабінети, та у якому цікаво навчатись.

Очікувані результати:

1. Розуміння значення наповнення сучасного освітнього середовища для мотивації навчання й пізнавальної діяльності учнів;
2. Осмислення практичних ідей створення сучасного освітнього середовища для мотивації навчання й пізнавальної діяльності учнів.
Кiлькiсть переглядiв: 1556