• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Творчий тиждень вчителя початкових класів Соболь О.Ю.

Творчий тиждень вчителя початкових класів Соболь О.Ю.

2016-11-18

Відповідно до річного плану роботи Полонської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 з 14.11. по 18.11. проходив творчий тиждень вчителя початкових класів Соболь О.Ю.

/Files/images/ксюша.JPG/Files/images/ксюша3.JPG

У рамках тижня вчителем було проведено відкриті уроки з математики на тему «Складання прикладів на додавання за предметними малюнками», урок читання на тему «Закріплення букви «Т». Робота над текстом «Котик і Півник», виховний захід «Ой, там на веселім базарі». На уроках були присутні : заступник директора з навчальної роботи Мельник Г.Л. та вчителі початкових класів.

/Files/images/ксюша1.JPG/Files/images/ксюша6.JPG

Соболь О.Ю. показала свою компетентність і майстерність у проведені уроків, належний методичний та естетичний рівень проведення виховного заходу. На уроці математики діти працювали самостійно і в парах, виконували усні і письмові завдання , було використано багато роздаткового матеріалу та наочних посібників; на уроці читання діти показали свої вміння працювати з підручником , виконувати звукові моделі слів, читати тексти в особах; показували інсценівки казок.

/Files/images/ксюша2.JPG/Files/images/ксюша5.JPG

На святі панувала атмосфера поваги ,взаєморозуміння. Діти розказували вірші, співали пісні, танцювали, грали інсценівки.

Тиждень пройшов на високому рівні.

Кiлькiсть переглядiв: 50