Тиждень безпеки дитини

2017-01-27

Статистика цифр свідчить, що кількість дітей, які загинули від власної необережності чи безпечності, зростає з кожним роком.

І основна причина такого катастрофічного стану справ – незнання правил особистої безпеки, невміння передбачити безпеку, по можливості її уникнути, а при необхідності – діяти. Діти психологічно не готові до екстремальних ситуацій, не відчувають небезпеку і впевнені, що трагедія може статися з ким завгодно, окрім них.

Тому важливо формувати в учнів свідоме розуміння цінності власного життя та здоров’я, виховувати в них свідому, осмислену позицію щодо безпеки життєдіяльності.

З метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди здорового та безпечного способу життя, вироблення в дітей умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я з 23 по 27 січня 2017 року в школі проходив Тиждень безпеки дитини

/Files/images/безрух1.jpg/Files/images/безрух2.jpg

Відповідно до тематики Тижня були проведені заходи:
виставка дитячих малюнків «Обережно на дорозі»;
перегляд анімаційних відеороликів про безпеку у побуті;
перегляд соціальної реклами
лялькова вистава «Лисиччина наука»;
рольова гра «Безпека дитини»
бесіди «Щоб не трапилось біди» та «Безпека в побуті».

/Files/images/безрух3.jpg

Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою. Діти показали достатній рівень знань з правил безпекиі.

Загалом, підсумовуючи результати проведення Тижня безпеки дитини, можна з впевненістю констатувати, що питання безпеки життя підростаючого покоління в житті сучасного суспільства посідає особливе місце, адже саме від таких знань та вмінь залежить їх майбутнє – щасливе та безпечне.

Кiлькiсть переглядiв: 50