• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Тиждень мистецтва та основ християнської етики

Тиждень мистецтва та основ християнської етики

2017-02-03

Мистецтво — саме життя, і воно безсмертне.
Оскар Уайльд

Мистецтво завжди співзвучне душі людини. Воно немовби зберігає у собі велику й неосяжну таємницю безсмертя. Хто не зачарований ним!? Його красою, його величчю!? Хто не пізнає його загадки!? Хто не прилинає до нього, як до цілющого джерела!? Воно постійно серед нас, і ми, не здогадуючись того, самі творимо мистецтво…
З метою виховання всебічно розвиненої особистості, духовного збагачення школярів, розвитку естетичного смаку, ціннісного ставлення до історії та культури рідного краю з 30 січня по 3 лютого у Полонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 проходив тиждень мистецтва та основ християнської етики.
/Files/images/приймак_2.jpgВін розпочався святковою загальношкільною лінійкою у понеділок. Учнів та вчителів школи ознайомили з планом проведення тижня, розповіли цікаві факти з історії світового мистецтва. Цього ж дня було представлено концертну програму до ювілею Й.П. Капусти, який упродовж багатьох років сумлінно трудився у нашій школі. На перервах вчитель музичного мистецтва Тетяна Володимирівна Приймак проводила веселі фізкультхвилинки та бодіарт.
У вівторок в 5-6 класах вчитель основ християнської етики Приймак Тетяна Володимирівна провела гру «Добрий ангел», а також тематичні уроки «Слово Боже до людей». Також вчитель художньої культури Маковій Іванна Володимирівна в 9-11 класах провела конкурс есе. Діти писали висловлювали свої міркування на теми: «Як я розумію мистецтво?», «Моє бачення культури у майбутньому». Крім того, Іванна Володимирівна провела розмову за круглим столом «Особливості культури Сходу». Учні старших класів мали змогу поглибити свої знання, вивчити багато цікавого про різні звичаї й традиції східних народностей.

У середу вчитель образотворчого мистецтва Качуровська Оксана Сергіївна представила вернісаж «Краса врятує світ» та провела конкурс дитячих малюнків «Подружись із Прекрасним та Вічним». Приймак Тетяна Володимирівна організувала тематичну виставку «Пізнай мудрість Біблії».
/Files/images/приймак_3.jpgУ четвер учні старших класів були присутні на дискусії «Сучасна українська культура: проблеми та перспективи».
В п’ятницю Тетяна Володимирівна Приймак провела музичний конкурс «X-factor: school 2». Школярі вражали своїми талантами та здібностями. Журі нагородила учасників конкурсу грамотами та дипломами.

/Files/images/приймак_1.jpg

Упродовж тижня діяла виставка малюнків учнів початкової школи «Ми – друзі Його Величності Мистецтва», проходив реферативний конкурс «Мій улюблений художник». Учні 5-6 класів мали змогу зустрітися із священником, який розповідав про важливість моралі в нашому повсякденному житті. Приймак Тетяна Володимирівна проводила музичні композиції «веселі перерви». Всі танцювали та співали досхочу. Ніхто не залишився байдужим до цієї розваги.
Загалом, тиждень пройшов цікаво, весело, змістовно та креативно. Всі залишилися із гарними враженнями та емоціями.
Кiлькiсть переглядiв: 42