Тиждень початкових класів

2017-02-10

З 6 по 10 лютого 2017 року у нашій школі проводився тиждень початкових класів.

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов цей тиждень. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою тематику.

Розпочався тиждень лінійкою, яку провела керівник методоб’єднання вчителів початкових класів Соболь О.Ю.

/Files/images/3клас2.JPG Протягом всього тижня організовувалися виставки :«Світ моїх захоплень», «Мій зошит усміхається», «Малюємо зиму», «Казковий світ». На виставках були представлені кращі роботи наших учнів (Малицька Н.О., Хар С.В.).

Учні мали змогу дізнатися багато цікавого на стінгазетах, створених Лавренюк Н.В.

/Files/images/3клас7.JPGНадовго запам’ятаються учням веселі музичні перерви, що проводила Козирська Л.М., та творчі майстерні по створенню виробів у техніці оригамі (Кравчук Н.А.), плетінню браслетів (Малицька Н.О.), виготовленню виробів з бісеру (Лавренюк Н.В.), плетінню косичок (ЗагорськаН.В.), виробів з солоного тіста (Скутська С.З.)

/Files/images/3клас3.JPGЦікавим і хвилюючим був конкурс «Шкільна гуморина». Школярі поринули в світ чарівної мелодії художнього слова, пройшлися сторінками дитячих книг. При визначенні переможців зверталася увага на вміння входити в образ,інтонувати речення,передавати настрій. Переможцями стали учні 2-А класу.

Кожного дня на уроках і в позаурочний час проводилися конкурси, змагання, вікторини, інтелектуальні шоу.

6 лютого був проведений брейн-ринг «Щасливий випадок». Учні 4 класів із задоволенням виконували завдання класовода 4-Б класу Скутської С.З.

/Files/images/3клас4.JPG В день казки Матюх О.П. підготувала вікторину-презентацію «Час казки прийшов» Діти мали можливість побувати на вернісажі героїв улюблених казок, здійснили гру-подорож «Казковий дивосвіт»,співали пісні казкових героїв.

/Files/images/3клас6.JPG Учні 1-А класу з вчителем Кравчук Н.А. поринули в дивовижний світ казок, мандруючи казковими стежинами. Діти класу поділилися на дві команди «Розумники» та «Розумниці», які змагалися між собою на кращих знавців казок. На свято були запрошені батьки учнів. Вони активно підтримували команди, а також побачили інсценівки казок « Рукавичка» та «Ріпка» на новий лад.

/Files/images/3клас8.JPG7 лютого в 1-Б класі ( Соболь О.Ю.) було проведено відкритий виховний захід « Сім кольорів щастя». Діти малювали квітку - семицвітку, де кожний колір асоціювався з одним із видів щастя. Учні проводили вправу «Незакінчене речення». Учасники мали продовжити речення «Я щасливий коли….». Грали гру « Я щастя», де уявляли себе щастям і дарували гарні побажання присутнім. На закінчення діти подарували гостям пісню « Щастя»

8 лютого у 3 класах проводилася відкрита самопідготовка. Вихователем Козирською Л.М. була показана цікава казкова презентація. Учні виконували завдання, відгадували загадки, розповідали цікаві факти про тварин, грали ігри.

/Files/images/3 клас1.jpg У 3-А класі відбулося « Свято пернатих друзів»( Рудюк О.Д.). Юні теслярики виготовили годівнички, які розвісили на дереві біля школи, розповіли про зимуючих тварин нашого краю.

10 лютого у 3-Б класі (Поварчук О.А.) пройшло свято добрих і ввічливих дітей «Добро починається з тебе» на свято були запрошені батьки та гості. Діти розповідали вірші, грали ігри, розігрували сценки, співали пісні. У класі панувала тепла і дружня атмосфера.

У рамках тижня було проведено дні відкритих дверей за участю батьків, що зміцнює родинно-класний навчальний трикутник «вчитель-учень-батько».

Заключним етапом Тижня стало проведення підсумкової урочистої лінійки, на якій було підведено підсумки роботи тижня і нагороджено учнів-переможців.

Кiлькiсть переглядiв: 35