Семінар вчителів біології і хімії

2017-03-02

2 березня на базі школи відбувся семінар вчителів біології і хімії ЗОШ Полонської ОТГ. Тема семінару – мотивація учня як передумова підвищення якості навчально-виховного процесу в умовах впровадження нових Державних стандартів - є актуальною, оскільки в останні роки у більшості дітей мотивація до навчання практично відсутня.

Цікавим та змістовним був виступ методиста відділу освіти Полонської ОТГ Низовець Л.С. з питання формування ціннісного ставлення у школярів на уроках природничого циклу та в позашкіллі. Леся Станіславівна познайомила вчителів із підсумками участі учнів та педагогів школи ОТГ у різноманітних конкурсах, олімпіадах, МАН, подякувала за гарні результати і вручила грамоти за перемогу у них.

Окремо Леся Станіславівна порушила питання про результати ЗНО з хімії та біології. Було детально проаналізовано результативність і спільно вироблено рекомендації з успішної підготовки учнів до складання іспиту.

Вчитель біології Веселова Н.В. поділилася з гостями семінару досвідом роботи з питання формування мотивації учнів до навчання.

Практичний модуль семінару був представлений фрагментами відеоуроків, на яких вчителі біології та хімії показали, як використовуючи різноманітні форми, засоби і технології навчання, можна зацікавити учня і змотивувати його до вивчення предмету.

Фрагменти відеоуроків представили:
Веселова Н.В., вчитель біології, вищої категорії, старший вчитель (Створення ситуації успіху на уроках біології)
Кушнірук Т.С., вчитель хімії І категорі ( Створення ситуації зацікавленості на уроках хімії з опорою на набутий досвід)
Ладюк І.М., вчитель хімії ( Використання ігрових технологій на уроках хімії)
Лапець В.А., вчитель біології вищої категорії, вчитель-методист ( Використання коуч-технологій у підвищенні мотивації учня до навчально-пізнавальної діяльності )

Практичний психолог школи Загорська Н.В. провела із учасниками семінару тренінг “Формування мотивації навчальної діяльності учнів на уроках біології та хімії”. Поспілкуватися, поділитися позитивними емоціями, враженнями про семінар допомогла релаксаційна хвилинка, яку підготувала психолог школи. Наталія Володимирівна майстерно, із знанням своєї справи, зуміла всіх згуртувати, створити комфортну атмосферу спілкування і на цій нотці підбити підсумки та завершити семінар.

Кiлькiсть переглядiв: 33