Тиждень соціальної підтримки

2017-03-06

З 27 лютого по 3 березня 2017 року в нашому навчальному закладі проходив тиждень соціальної підтримки, який був організований психологічною службою школи.

Кожен день був присвячений окремим аспектам соціально-психологічного супроводу учнівської молоді та педагогічних працівників. На перервах шкільна родина мала змогу прослуховувати приємні мелодії, які сприяли кращому відпочинку та релаксу. Було організовано виставку картин учнів школи. Соціальний педагог Приймак Тетяна Володимирівна провела в початкових класах флешмоб «Повтори за нами», організувала акцію «З добром у серці» (було зібрано речі, книги, іграшки для надання у користування дитячому будинку «Щасливе дитинство»).

/Files/images/приймсоц.jpg

Упродовж тижня діяла «Скринька довіри», було організовано гру «Добрий ангел».

Наталія Загорська, практичний психолог школи, у старших класах провела захопливі та інформаційно насичені тренінги, розмови за круглим столом. Серед учнів 5-9 класів Наталія Володимирівна провела цикл бесід (діти обговорювали проблеми толерантності, гендерної рівності, безпечного користування Інтернетом).

Представники психологічної служби нашої школи активно використовували різні методики: арт-терапію, фото-терапію, боді-арт, тестування, анкетування. Спільно з школяриками готували цікаві плакати та стінгазети, грали в ігри (учні могли спробувати себе у ролі професійного психолога, лікаря, консультанта тощо).

В цілому, тиждень пройшов на високому методичному та організаційному рівнях: цікаво, весело, змістовно та креативно. Всі залишилися із гарними враженнями та емоціями.

/Files/images/приймсоц1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 66