Тиждень української літератури

2017-03-10

Уже традиційно в березневі дні в нашій школі урочисто проходить Тиждень української літератури. Цьогоріч цікаві заходи тривали з 6 по 10 березня. Це і конкурси, і виставки художньої літератури, й конференції, а також цікаві уроки, класні години. Такі заходи сприяють розвитку творчих здібностей учнів, викликають бажання перемагати, виховують шанобливе ставлення до традицій рідного народу. Учні школи мали змогу поринути у багатющий світ краси рідного слова, вшанувати пам’ ять Великого Кобзаря – основоположника нашої літератури.

/Files/images/укрлит15.jpg

Для учнів 7-го та 9-Б класів було проведено зустріч з поетами громади міста Полонного у районній бібліотеці. Тут школярі мали змогу почути вірші, послухати романси у виконанні О. Калгіної та переглянули презентацію творчості Т. Дрегало. Учні 11 класу взяли участь у конференції, присвяченій творчості Лесі Українки. А десятикласники підготували інформаційні п’ятихвилинки про життя поетеси.

/Files/images/укрюліт.JPG

Учителям- словесникам вдалося залучити до активної роботи всі учнівські колективи. Діти отримали багато нової та цікавої інформації, зуміли продемонструвати свої творчі здібності.

Кiлькiсть переглядiв: 46