Міжнародний день миру

2017-09-21

21 вересня людство відзначає Міжнародний день миру!
У 1968 році проголосив його Папа римський Павло VI. Саме тому, що свято було започатковано священиком, основною думкою цього дня є теза: «Пробач і ти отримаєш мир». В Україні за указом президента День миру відзначають з 2002 року.
Символом міжнародної солідарності всіх людей світу є дзвін миру. Дзвін Миру — символ спокою, мирного життя і дружби, вічного братерства і солідарності народів. Його було відлито з тих монет, які пожертвували діти всіх континентів. На дзвоні зроблено напис: «Хай буде мир в усьому світі».
Щороку в Міжнародний день миру люди в усьому світі збираються, щоб вшанувати пам’ять жертв війн і конфліктів, а також заявити про власну готовність будувати безпечний, справедливий світ без війни.
/Files/images/день миру.jpg
У цей день у школі відбулося багато цікавих та різноманітних заходів. Розпочався день із загальношкільної лінійки, захопив і вразив усіх флешмобі «Голуб Миру», який підготували і показали учні 4-Б класу (керівник Козирська Л.М.). Учні 8 класу поклали квіти до памятників героям Небесної сотні та воїнам, що загинули на Сході України. Для учнів 5-8 класів були проведені уроки миру, особливо пізнавальною та змістовною була конференція «На крилах миру», підготовлена учнями 9-10 класів.

/Files/images/деньмиру1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 49