«Міс і Містер школи 2017»

2017-10-13

13 жовтня в ЗОШ №2 відбувся вечір, який підготував 10 клас - «Міс і Містер школи 2017». Брали участь учні 9-11 класів, 10 дівчат і 4 хлопців.

Вони показували свої таланти та вміння. Були присутні також шановні журі та учні з усіх шкіл м. Полонного. Дівчата показали всю свою красу і розум, хлопці – мужність та витривалість. Незважаючи на те, що хлопців було менше, вони підготували чудові номери, які розкривали їхню особистість, а саме: фокуси, танці, спортивні навички. Дівчата відкрили себе, як талановиті співачки, танцівниці, фотографи, моделі.

/Files/images/мис.jpg

10 клас брав також активну участь у проведенні вечора: дівчата допомагали учасницям, танцювали, співали під час рахування результатів журі, хлопці допомагали в музиці, декорації. Загалом, вечір видався чудовим, всі учасники і учасниці отримали гарні подарунки.

Переможницею, тобто, Міс Школи 2017 стала Герасимчук Іванка – учениця 10 класу, а Містер Школи 2017 – Пашковський Ілля – учень 9-б класу. Віце-Міс – Нестарчук Вікторія і Скуцька Богдана (9-б кл), Віце-Містер – Тарасов Ігор (11 кл).

Дякуємо усім за гарний вечір, бажаємо успіхів і перемог.

Кiлькiсть переглядiв: 93