• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Всеукраїнський місячник шкільної бібліотеки

Всеукраїнський місячник шкільної бібліотеки

2017-11-01

Впродовж місяця у рамках Всеукраїнського місячника шкільної бібліотеки було проведено ряд заходів під гаслом «У здоровому тілі – здоровий дух».

Цього разу шкільна бібліотека долучилася до однієї з гострих проблем сьогодення – здоров’я людини і нації.

Спільно з вчителями та класоводами були підготовлені різні заходи – бесіди, конкурси, вікторини, інформаційні години про здоровий спосіб життя.

Учні початкових класів прослухали бесіди про основні ознаки здорової людини та спільно із бібліотекарем визначили, що можна і не потрібно робити, щоб залишатися здоровою людиною. Також учні 3-х класів взяли участь у грі «Доктор Ай болить», де діти, розділившись на команди, виконували різна завдання.

Серед учнів 5-8 класів проводились конкурси на кращий малюнок, плакат, закладку – «Ми – за здоровий спосіб життя». Також учні 7-ого класу змагалися на кращу антирекламу шкідливих звичок. Діти складали вірші, розігрували сценки, читали реп! Найкращі були нагороджені призами. Також учням 7-8 класів спільно з класними керівниками були проведені виховні години «Шкідливі звички: міраж і дійсність» із переглядом короткометражного фільму.

Учні 9-11 класів підготувалися до інформаційної години «Здоовий спосіб життя у традиціях українського народу». Учням були проведені бесіди «Шкідливі звички ХХI століття».

/Files/images/бібіліотека1.png

Увесь місячник супроводжувався різними виставками,були оформлені стенди.

Кiлькiсть переглядiв: 47