Тиждень української мови

2017-11-10

9 листопада – День писемності та української мови

У школі відбувся предметний тиждень української мови, що уже традиційно приурочений Дню української писемності та української мови. За православним календарем – це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-літописця послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

Учителі-філологи познайомили школярів із історією та особливостями відзначення Дня української писемності та мови в нашій країні.

9 листопада учні школи взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту єдності. Серед охочих перевірити свої знання з правопису були і вчителі.

/Files/images/3335448.jpg

Бібліотекар школи А. Віркун підготувала змістовні та цікаві виставки книжок.

Як продовження Тижня української мови став І етап( шкільний) Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Цей конкурс є вже традиційним у навчальному закладі. Нинішнього року в конкурсі взяли участь більше 30- учнів.

Для учнів 5-7 класів була проведена мовна вікторина, яка дала можливість перевірити знання ерудицію школярів, а для когось це була можливість дізнатися нове.

/Files/images/тиж_укрмов2.jpg

Учні 10-11 класів взяли участь у прес-конференції, де виступили з власними дослідженнями історії виникнення мови, письма.

Заходи, проведені упродовж Тижня, були цікаві, сприяли розвитку творчої активності, активної життєвої позиції учнів.

Кiлькiсть переглядiв: 39