• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Творчий тиждень вчителя української мови та літератури Луценко Л.В.

Творчий тиждень вчителя української мови та літератури Луценко Л.В.

2017-11-24

Згідно зі шкільним планом роботи на 2017-2018 н.р. з 20 по 24 листопада в школі проходив творчий тиждень вчителя української мови та літератури Луценко Л.В.

У 7 класі був проведений відкритий урок з української літератури на тему Андрій Чайковський «За сестрою» «Шляхетність, відповідальність, мужність, вірність запорозьких козаків». На уроці учні працювали в парах, складали віртуальну карту подорожі головного героя Павлуся, розвивали творче та логічне мислення, виховували шанобливе ставлення до історичного минулого рідного краю.

/Files/images/Луценко1.jpg

Учні 6-А класу на відкритому уроці з української мови на тему « Рід іменників. Іменники спільного роду». Повторювали й поглиблювали знання про іменник як частину мови; вдосконалювали навички визначення роду іменників; розвивали вміння знаходити іменники чоловічого, жіночого, середнього та спільного роду; виховували пізнавальний інтерес і кращі людські риси характеру.

/Files/images/Луценко1.jpg

Протягом тижня з учнями 5-11 класів були проведені різноманітні ігри та конкурси: Лінгвістичний волейбол (Власне українські та іншомовні слова) ; Весела перерва. Відпочинок з іменником; Філологічний експрес. А як українською?; Цікаві фразеологізми.

/Files/images/луценко2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 58