• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Творчий тиждень вчителя математики Загумної Т.М.

Творчий тиждень вчителя математики Загумної Т.М.

2017-12-15

З 11 грудня по15 грудня проходив творчий тиждень вчителя математики Загумної Т.М.

У 5-Б класі було проведено урок з мультимедійною підтримкою на тему «Площа прямокутника і квадрата» На уроці учні вдосконалювали навички обчислення площі прямокутника і квадрата , формували вміння застосувати формули для обчислення площі прямокутника і квадрата при розв’язуванні практичних задач.

/Files/images/загумна123.jpg

У 9-Б класі проведено урок геометрії з елементами дослідження на тему «Симетрія відносно прямої» На уроці була використана групова форма роботи. Учні відкрили цікавий і непізнаний світ математики, ознайомившись ще з одним чудовим перетворенням – осьовою симетрією. Дізнались, де в реальному житті ми зустрічаємось з такими перетвореннями, навчились будувати найпростіші симетричні фігури. Ця тема широка й цікава, знання цього матеріалу потрібні архітекторам, дизайнерам, конструкторам, художникам.

/Files/images/загумна546.jpg

Учні 8-го класу здійснили «Подорож у світ фракталів».Фрактальні структури це - нічні феєрверки, блискавка, синє полум'я від розгалуження електричної зброї нанороботів у фантастичних екранізаціях , морозні візерунки на вікнах. Що ж це за незнайомці? Де їх використовують? Та чи є вони науковими , чи може ці фрактали є елементами мистецтва? Тож на ці та багато інших питань учні отримали на цьому заході.

Кiлькiсть переглядiв: 83