Тиждень початкових класів

2018-02-05

ПОНЕДІЛОК

У Полонській ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 з 6 по 9 лютого проходить тиждень початкових класів. Девізом тижня є слова «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий»

У проведенні тижня беруть участь молодші школярі 1 – 4 класів. Головна організаторська роль належить вчителям. Їх ентузіазм, творчий підхід допомагають зробити цей тиждень справжнім святом для дітей.

5 січня розпочався тиждень з урочистої лінійки, на якій діти познайомились з планом проведення. На лінійці учні розповідали вірші, співали, танцювали.

У цей же день діти і батьки змогли переглянути фотоколаж «Світ моїх захоплень», де учні показали, як вони проводять свій вільний час, чим захоплюються. А учні 3 – А класу на чолі з класним керівником Матюх О. П. провели конкурс юних читачів-ерудитів. Учні показали свої вміння декламувати вірші, розгадувати ребуси, кросворди; знання про життя і творчість відомих українських письменників.

/Files/images/МАТЮХ1.jpg

Учні 3 – Б класу, де класний керівник є Загорська Н. В. провели свято «Краса врятує світ». Діти розширили поняття про доброту і красу людської душі. Дівчатка співали пісні, танцювали; хлопці розказували вірші, проводили конкурси.

/Files/images/ЗАГОРСЬКА 1.JPG

Кожного дня всі присутні можуть переглянути різноманітні виставки дитячих робіт і малюнків, які вдало і цікаво організовують Малицька Н. О і Лавренюк Н. В.

/Files/images/МАЛИЦЬКА1.JPG

Весело проходять великі перерви, організатором яких є Козирська Л. М. учні 1- 4 класів танцюють, грають рухливі ігри, розважаються.

/Files/images/КОЗИРСЬКА1.JPG

ВІВТОРОК

У вівторок 6 лютого - День відкритих сердець.

Була проведена інтелектуальна гра «Маленькі патріоти великої держави» , за участю учнів 4 – Б класу, яку підготувала і провела учитель початкових класів Поварчук О.А.

Задумавшись над запитаннями учителя:

- Чи варто бути патріотом?

- Чи вважаєте ви себе патріотами своєї держави? – діти поринули у цікаву гру.

Вони довели, що є справжніми українцями, патріотами Великої Країни , гідними нащадками славних прадідів та надія на щасливе майбутнє України.

/Files/images/ПОВАРЧУК1.jpg

Всі учні початкових класів ,брали активну участь у виставці дитячих малюнків «Зимовий передзвін». Організатором якої була вихователь ГПД Малицька Н.О.

Вихователь ГПД Козирська Л.М. організувала і провела «Веселі перерви». Школярі залюбки танцювали, водили хороводи, грали у музичні ігри «Гусениця», «Хвилі по колу».

На великій перерві діти брали участь в акції «Дай руку, першокласнику!» Для майбутніх першокласників вони під керівництвом Скутської С.З. створювали об’ ємні букви.

/Files/images/ВИСТАВКА1.jpg

Отже, вівторок виявився дуже насиченим. Школярі показали, які вони ерудовані, кмітливі, допитливі, веселі та завзятті.

СЕРЕДА

7 лютого, у середу, проходив «День ввічливості». Девізом цього дня були такі слава.

До всіх сердець, як до дверей, є ключики малі,

їх кожен легко підбере, якщо йому не лінь.

Ти, друже, мусиш знати їх,

Запам’ятать не важко

Маленькі ключики твої –

«Спасибі» і «Будь ласка»

Вчителями початкових класів була проведена психологічна гра «Подаруй настрій». Протягом дня вчителі і учні дарували один одному «Смаколики» з побажаннями, говорили приємні слова.

/Files/images/ЦУКЕРКА1.JPG

Вчителем Соболь О. Ю у 2 – Б класі було проведено усний журнал « Умій цінувати дружбу» . (Де діти вчилися визначати якості справжнього друга). Діти мандрували сторінками журналу «Що таке дружба», «Літературна», «Словник дружби», «Народна мудрість», «Вчимося у природи». Учні дізналися, що означає слово «дружба», вчилися визначати якості справжнього друга, переглянули сценку «Подруги», розповідали прислів’я про дружбу, складали розповіді за малюнками «Як звірі вміють дружити». Переглянули і обговорили мультфільм «Просто так». На завершення усного журналу діти створили із квітів «Букет дружби » 2 – Б класу.

У 2 - А класі, вчителем Кравчук Н. А. було проведено урок «Математичний ярмарок». На уроці були присутні вчителі початкових класів. Учні з присутніми вчителями відволіклись від сьогодення і поринули в чарівний світ традицій нашого народу, дізналися більше про традицію ярмаркування. Діти з задоволенням стали учасниками ярмарку.

/Files/images/СОБОЛЬ1.JPG

Урок було проведено на високому рівні, з дотриманням всіх методичних вимог. Кравчук Н. А. вдало поєднувала різноманітні інноваційні методи і прийоми. Розвивала комунікативну, соціокультурну компетентність, компетентність «уміння вчитися». Діти показали свої уміння працювати в парах, самостійно. Учні гарно розв’язували приклади, грали математичні ігри. Урок був цікавим та пізнавальним. Діти вчилися бути самостійними, дружніми, поважати один одного.

В цей день була організована виставка творчих робіт «Умілі руки», де учні початкових класів показали, які вони умілі та талановиті. На виставці можна було побачити вишивки, аплікації з тканини, з паперу; вироби виготовленні у техніці «оригамі», вироби з бісеру, м’які іграшки, виготовлені руками дітей, вироби з природних матеріалів.

/Files/images/КРАВЧУК21.JPG

Вчителем групи продовженого дня, Козирською Л. М., була проведена «Весела перерва». Під час якої діти мали змогу потанцювати, пограти в рухливі ігри, взяти участь в різноманітних конкурсах

День був насичений і цікавий.

ЧЕТВЕР

В четвер був день казки. Його мета пробуджувати бажання читати і знати якомога більше казок, розвивати кмітливість, допитливість, артистичні здібності.

Учні 1-А класу з класоводом Загоруйко О. В. влаштували феєричне шоу " Мандрівка стежинами країни Казкарії ".

Чарівна дівчина-казка розповіла легенду " Звідки взялись казки " і запросила дітей класу та гостей до участі в казковому шоу. Чарівними стежинками учасників дійства проводили герої відомих казок. 1-А клас показав інсценівки казок " Колосок " та " Червона шапочка ". Всі брали активну участь у цікавих вікторинах. Найактивніші учасники отримали подарунки. А учні 4-А класу класовод Рудюк О. Д. показали казку " Ріпка " на новий лад. Діти були в яскравих костюмах та показали справжню акторську гру.

/Files/images/ПОЧ12.JPG/Files/images/ПОЧ8.JPG
/Files/images/ПОЧ41.JPG/Files/images/ПОЧ21.JPG

Протягом дня працювала виставка дитячих ілюстрацій до казок. На закінчення дня казки, діти сплели з різнокольорових стрічок паркан побажань, де мали змогу написати гарні побажання один одному.

/Files/images/ПОЧ61.JPG

Цілий день панувала атмосфера чудового казкового настрою.

В цей день також була проведена - самопідготовка у 2-Б класі. Клас був поділений на 4 групи. Вихователь ГПД Кирик Н. М. пропонувала учням цікаві, творчі завдання. Обирали командира до кожної групи. Вся самопідготовка відбувалася у формі гри.

/Files/images/ПОЧ31.JPG

Виконували домашні завдання з математики, природознавства, англійської мови.

( Цікаві фізкультхвилинки проводили на англійській мові).

П'ЯТНИЦЯ

9 лютого, в п’ятницю, вчителі початкових класів провели психологічну гру «Паркан бажань». Під час гри діти на намальованому паркані кольоровими маркерами писали свої бажання. Участь у грі могли взяти всі охочі.

/Files/images/ПОЧ88.JPG

Учні 1 – Б класу із своїми вчителями Скутською С. З і Хар С. В. провели спортивні змагання «Мама, тато і я – спортивна сім’я», де була створена святкова атмосфера. Виховували любов до фізкультури, спорту, почуття дружби, колективу.

/Files/images/ПОЧ77.JPG

В цей же день вчителі представили виставку своїх робіт «Світ захоплень вчителів початкових класів». На якій батьки і діти змогли побачити різноманітні вироби – це вишиті рушники, подушки, картини; серветки в’язані гачком і вишиті бісером, намальовані картини. Вчителі початкових класів показали, що вони є талановитими в усьому.

/Files/images/ПОЧ331.JPG

Тиждень завершився урочистою лінійкою «Закриття тижня початкових класів», де було підведено підсумки роботи і винесено подяку всім активним учасникам.

/Files/images/ПОЧ99.JPG

Протягом тижня кожен учитель доцільно і активно показував дітям, що він вірить у їхні сили, разом з ними радіє успіхам кожного.

Кожна дитина по своєму неповторна. Скільки дітей – стільки здібностей. І в кожної свої мрії. Ми сподіваємося, що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а дорослі будуть їм у цьому допомагати. І в нашій школі кожного року з’являтимуться нові талановиті зірочки, які сяятимуть, ще яскравіше!

Тиждень початкових класів став яскравою сторінкою шкільної родини. Ми, вчителі, прагнемо зробити нашу школу острівцем людяності і доброти, творчості та постійного пошуку. А допоможуть нам у цьому наші вихованці та їхні батьки.

Кiлькiсть переглядiв: 141