• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Творчий тиждень вчителя інформатики та математики Дрегало Наталії Миколаївни

Творчий тиждень вчителя інформатики та математики Дрегало Наталії Миколаївни

2018-02-09

Кожний учитель прагне зацікавити учнів предметом, який він викладає, бо це є запорукою успішного навчання.

З 5 по 9 лютого в нашій школі пройшов творчий тиждень вчителя інформатики та математики Дрегало Наталії Миколаївни. У ході тижня було проведено відкриті уроки та виховний захід. Першим відбувся урок математики у 6-Б класі на тему «Додавання раціональних чисел». На уроці використовувався різноманітний наочний матеріал, інтерактивні технології, слайдова презентація.

/Files/images/ната1.jpg/Files/images/ната2.jpg
/Files/images/ната3.jpg/Files/images/ната4.jpg

У четвер відбувся урок інформатики у 9-Б класі на тему «Комп’ютерні публікації. Захист проектів». Учні показували свої знання та вміння у створенні публікацій. Захист проектів був цікавим і захопливим. Урок пройшов емоційно, учні активно працювали та виявили інтерес до теми.

/Files/images/ната5.jpg/Files/images/ната6.jpg
/Files/images/ната7.jpg/Files/images/ната8.jpg
/Files/images/ната9.jpg

9 лютого був проведений виховний захід на тему «Моя сім’я, моя родина». Під час заходу на учнів чекало багато цікавих завдань та вправ. У всіх присутніх залишилося незабутнє враження від виховного заходу.

/Files/images/ната11.jpg/Files/images/ната12.jpg
/Files/images/ната13.jpg/Files/images/ната14.jpg

Учитель і учні отримали велике задоволення від проведених уроків та заходу. Діти – від нових відкриттів і випробувань, а вчитель – від можливостей максимально творчо розкрити свою діяльність.

Кiлькiсть переглядiв: 90