• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Засідання педагогічної майстерні вчителів зарубіжної літератури

Засідання педагогічної майстерні вчителів зарубіжної літератури

2018-02-22

/Files/images/арліт4.jpg

Якщо ви маєте яблуко і я маю яблуко, і ми обміняємося цими яблуками, то у вас і в мене залишиться по одному яблуку. А якщо ви маєте ідею і я маю ідею, і ми обміняємося цими ідеями, то у кожного буде по дві ідеї (Б. Шоу) . Під таким гаслом 22 лютого на базі школи пройшло засідання педагогічної майстерні вчителів зарубіжної літератури Полонської ОТГ, яке підготувала і провела вчитель- методист Огойко Т.М.

/Files/images/арліт.jpg

Вчителі шкіл стали учасниками майстер-класу Тетяни Миколаївни «Сучасний урок літератури: методи та прийоми для ефективного навчання». Вчителька поділилася своїми ідеями проведення уроків літератури. Залучила присутніх до активної роботи в групах . Вчителі мали змогу змоделювати етапи уроку, використовуючи різноманітні методи та прийоми, що сприяють розвитку критичного мислення на уроках зарубіжної літератури.

/Files/images/арліт2.jpg

Зустріч проходила в нестандартній формі методичної кав'яр’ні. Родзинкою стала презентація « Книги зі смаком шоколаду та ароматом кави». До якої були залучені учні різних вікових груп.

/Files/images/арліт3.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 98