• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Творчого тижня вчитель музичного мистецтва Приймак Тетяна Володимирівна

Творчого тижня вчитель музичного мистецтва Приймак Тетяна Володимирівна

2018-02-26

Актуальною сьогодні є думка давньогрецького філософа Демокріта: «Ні мистецтво, ні мудрість не можуть бути досягнуті, якщо їм не вчитися».

Вчимося!. Хай надалі надихає вас мистецтво,
А палітра хай натхнення надає.
Ми бажаємо вам віри у прекрасне,
Бо воно тепло і радість всім несе.

Мистецтво має унікальні можливості впливу на людину, тому, художньо-естетичне виховання, насамперед, універсальний засіб особистісного розвитку школярів на основі виявлення індивідуальних здібностей, різнобічних естетичних потреб та інтересів.

План проведення творчого тижня, який підготувала вчитель музичного мистецтва Приймак Тетяна Володимирівна, передбачав проведення різних заходів, які сприяли розвитку інтересу дітей до мистецтва, бажанню творити, пізнавати прекрасне.

/Files/images/ТВ.jpg

В рамках тижня були проведені відкриті уроки музичного мистецтва.

/Files/images/ТВ2.jpg

Тетяна Володимирівна ставила за мету формувати в учнів ключові, міжпредметні естетичні та предметні мистецькі компетентності.

Діти мали можливість відчути себе акторами, співаками проявити свої креативні здібності та створити власні музичні твори. Урок відповідав сучасним вимогам. Учні отримали задоволення від цікавих ігор, яскравого мультимедійного та музичного супроводу та можливості презентувати свої ідеї для однокласників.

/Files/images/ТВ3.jpg

Позитивні емоції, гарний настрій та задоволення отримали учні 4 класів, відвідуючи інтерактивну виставу в РБК «Краса навколо нас», на якій мали змогу ознайомитися з різними видами мистецтва та їхніми представниками.

Діти активно брали участь у всіх видах діяльності. Учні показали неабиякі знання в області музичного мистецтва і ще раз довели, що у нашій школі знають музичне мистецтво і люблять співати всі! Також цього дня учні 2 класів на уроці мистецтва поринули в фантастичну космічну подорож, де зустрілись із представниками інших планет.

/Files/images/ТВ1.jpg

Проведено відкритий урок для учнів 1 класу з музичного мистецтва на тему: «Грає ансамбль». Вчитель ознайомила учнів та присутніх з різновидами інструментальних ансамблів, творчістю українського композитора Василя Барвінського. Під час уроку учні навчились давати характеристику музичному образу твору інструментального ансамблю, розрізняти на слух звучання музичних інструментів, розташовувати в правильному порядку різні види квартетів: струнний, фортепіанний, духовий.

Сьогодні особливо актуальною є проблема виховання патріотичних почуттів. особистості до народу, Батьківщини, держави та до самого себе.

20 лютого 2017 р. весь український народ вшановує пам'ять героїв Майдану, героїв Небесної Сотні. Цього дня в школі було проведено виховний захід для учнів 8-9 класів «Небесна Сотня. Герої не вмирають». В ході заходу звучала музика, учні переглянули відеокліпи, які демонстрували документальні кадри подій Майдану.

Діти вшанували загиблих героїв Небесної Сотні та АТО хвилиною мовчання. Захід пройшов у хвилюючій та урочистій обстановці. Діти співпереживали, хвилювались, ніхто не залишився байдужим.

Не плач, Україно! Ми сильні, ми вільні, Ми переживемо ці муки в країні! Не сміє ніхто ображати єдину! Вриватись без миру, робити руїни. Чужинців - прогоним, поставимо стіни з цеглини єдиної нашої сили! Зазнаєш ти зміни у себе в країні. Ми все переможем!

Тиждень художньо-естетичного циклу пройшов яскраво та творчо .Набуття учнями предметних компетентностей з мистецтва сприятиме розвитку емоційного інтелекту – дасть можливість учням розуміти свої та чужі емоції, сформує вміння знаходити засоби для управління емоціями.

Кiлькiсть переглядiв: 101