Акція «#людинаНЕтовар»

2018-10-18

Акція «#людинаНЕтовар» до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми

З метою підвищення рівня знань учнів щодо поняття «торгівля людьми», прав та свобод громадян, державних та міжнародних документів про боротьбу з торгівлею людьми у школі 18 жовтня організовано проведення просвітницько-профілактичних заходів на темах «Запобігання торгівлі людьми», «Боротьба з торгівлею людьми» та «Не стань жертвою торгівлею людьми».

/Files/images/я не товар.jpg

Цьогорічний захід фокусується на актуальних проблемах та тенденціях торгівлі людьми в Україні, що набули резонансу в суспільстві протягом останніх років – серед них тема «кур’єрів-експедиторів», примусова військова служба, продаж дітей та інші.

Шкільні волонтери провели години спілкування старшокласниками за темами: «Торгівля людьми: це може трапитись з кожним», «Безпечне працевлаштування», «Туристична подорож за кордон», «Рабство. Чи існує воно сьогодні?», «Що таке торгівля людьми і чому вона продовжує існувати?», «Торгівля людьми. Міф чи реальність?», «Чому в ХХІ столітті існує рабство?», «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства.», «Як уберегти себе від пастки рабства?» .

/Files/images/я нетовар.jpg

Звичайна пильність, обізнаність може врятувати як власне життя,так і життя близьких та рідних. Будьте обережні!

Кiлькiсть переглядiв: 103