• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Творчий тиждень вчителя початкових класів Поварчук Оксани Анатоліївни

Творчий тиждень вчителя початкових класів Поварчук Оксани Анатоліївни

2018-11-16

З 12 по 16 листопада проходив творчий тиждень вчителя початкових класів Поварчук Оксани Анатоліївни. У ході тижня було проведено відкриті уроки та виховний захід.

Розпочався тиждень відкритим уроком математики на тему «Вивчаємо число 10. Натуральний ряд чисел. Розпізнавання геометричних фігур». Учні, вчителі заглибились у чарівний світ казки. Вчитель вдало поєднувала різноманітні інноваційні методи і прийоми. Розвивала комунікативну компетентність, компетентність «уміння вчитися». Діти показали свої уміння працювати в парах, самостійно.

/Files/images/povarchuk.jpg

Учні на уроці були активними, виявляли готовність та бажання бути учасниками процесу навчання, який захоплює.

/Files/images/povarchuk4.jpg

14 листопада вчитель провела урок української мови (навчання грамоти) на тему «Відпочинок у Буковелі. Звуки [л], [л], буква Л, л». Урок був динамічний, цікавий з різноманітними формами і методами роботи. Матеріал було викладено в доступній для першокласників ігровій формі. Розвивалось критичне, логічне мовлення. Урок залишив у дітей міцні знання і гарний настрій.

Крім того, усі охочі мали можливість побувати у творчій майстерні вчителя, де можна було ознайомитись з дидактичним та роздатковим матеріалом.

/Files/images/povarchuk5.jpg

16 листопада відбулося свято «Осінній ярмарок» . Осінь – це найяскравіша пора року, вона викликає захоплення! Скільки радості приносить її краса! Скільки дарунків і різних щедрот! До нього всі учні класу готувались дуже ретельно: підготували виставку осінніх композицій – «Дарунки щедрої осені». Діти співали пісні, виконували таночки, розказували вірші та показали сценку «Овочева родина». У класі панував осінній настрій та чудова атмосфера свята, в кінці якого учні та гості отримали щедрі дарунки осені: шматочок запашного короваю та яблучко.

/Files/images/povarchuk8.jpg

Заходи, проведені упродовж тижня, були цікаві, сприяли розвитку творчих здібностей.

Кiлькiсть переглядiв: 105