Тиждень книжкових сюрпризів

2018-12-07

Читати престижно!
Будь в тренді - читай і знай!
Хочеш бути сучасним - читай!


Під такими словами пройшов "Тиждень книжкових сюрпризів" (творчий тиждень бібліотекаря школи).
Першого дня ("Родинний день") відбувся фотоконкурс між учнями 1-6 класів "Читаємо всією сім'єю", де діти проявили свій креатив у створенні сімейних фото з книгою. Наступного дня ("День новинок") діти могли переглянути новинки літератури на книжковій виставці "Гарячі новинки для холодних днів" та прослухати розповідь про найцікавіші книги на п'ятихвилинках бібліотечної інформації.

У "День книголюба" пройшла ігрова програма з учнями 3-Б класу "Зоряна мандрівка сторінками улюблених казок", де команди змагалися на краще знання казок. Також пройшла літературна забавлянка "Розмалюю я героя" з учнями 2-3 класів. У "Зірковий день" був оформлений інформаційний стенд "Зіркова мода. Що читають зірки кіно та естради", де діти взнали про книжкові захоплення своїх кумирів. У "День знайомства із сучасною книгою учні 8-10 класів відвідали літературну кав'ярню "Книги, з якими гарно дорослішати".

Діти більше взнали про сучасних українських письменників, читали їхні оповідання та розповідали про свої улюблені книги, а також на десерт діти дізнались про книжкові вподобання шеф-кухарів школи, переглянувши відео, де вчителі поділились зі своїми книжковими улюбленцями.

Кiлькiсть переглядiв: 149