• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Творчий тиждень Козирської Людмили Михайлівни

Творчий тиждень Козирської Людмили Михайлівни

2019-01-25

З 21.01.19 по 25.01.19 проходив творчий тиждень вихователя групи продовженого дня Козирської Людмили Михайлівни. Протягом тижня було проведено виставку дитячих робіт, відкриті уроки та виховний захід.

Тиждень розпочався з виставки «Зимова фантазія». На виставці були показані роботи дітей 1 класу. Де учні представили творчі роботи, які вони виготовляли на групі продовженого дня.

/Files/images/виставка козирс.jpg

22 січня проводила урок з хореографії у 2 – А класі на тему «Поза круазе (вперед, назад). На уроці діти показали свої вміння та знання з хореографії.

23 січня вихователь показала майстер - клас «Зимовий передзвін» з дітьми 1-А класу. Де діти та гості виготовляли аплікації сніговичків з ватних дисків. Учні показали свою фантазію та творчість.

24 січня провела відкритий урок з основ здоров’я у 3-Б класі на тему «Пожежна безпека».Урок був динамічний, цікавий з різноманітними формами і методами роботи. Матеріал було викладено в доступній для учнів ігровій формі. Урок залишив у дітей міцні знання і гарний настрій.

25 січня був проведений відкритий виховний захід у 1-Б класі «Зимова казка». Учні показали казку «Рукавичка». Діти продемонстрували свою акторську майстерність, а також співали пісні, танцювали веселі таночки.

Тиждень був насичений, дітки проявили себе активно та показали свої знання і творчість.

Кiлькiсть переглядiв: 151