/Files/images/индиви2.JPGБагатьом людям дуже важко долати психологічні труднощі, які виникають на життєвому шляху. Консультація психолога полягає в тому, що за допомогою онлайн-консультування у процесі спілкування в людини, яка звертається до психолога, активуються додаткові психологічні сили і проявляються властивості, що, у свою чергу, допомагають людині справитися з труднощами або психологічною проблемою.


Кожна дитина – особлива, це беззаперечно. Але все ж є діти, про яких говорять "особливі" не для того, щоб підкреслити унікальність здібностей, а задля того, щоб відмітити ті особливі потреби, які відрізняють їх від інших дітей. Незалежно від стану здоров’я, наявності фізичного чи інтелектуального порушення, кожна людина має право на повноцінне життя, освіту, якість якої не відрізняється від якості освіти решти людей.

/Files/images/индивид.JPGДля надання дітям з особливими освітніми потребами допомоги у адаптації до умов школи практичний психолог здійснює психологічний супровід таких дітей.

Кiлькiсть переглядiв: 340