кожним роком все більше українських дітей користується Інтернетом у повсякденному житті. Можливість підключитися до мережі не тільки через ПК, але й за допомогою мобільних телефонів сприяє цій тенденції. Інтернет надає дітям та молоді неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. Проте, оскільки з самого початку Інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної.

Спеціалізовані веб-ресурси, посібники:

Програма «Безпека дітей в Інтернеті», що заснована компанією "Майкрософт Україна" в рамках програми "Партнерство в навчання". On-ляндія. Безпечна веб-країна

Електронна версія посібника з онлайн безпеки,що підготовлений фахівцями ''Київстар'' та Інституту психології ім.Г.С. Костюка НАПН України у рамках соціальної програми ''Безпека дітей в Інтернеті''

Hавчально-методичний посібник для загальноосвітніх навчальних закладів ''Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у всесвітній мережі'' (авт. Кочарян А.Б., Гущина Н.І.)

Програмне забезпечення для блокування небажаної інформації на сайтах:

Интернет Цензор
Батьківський контроль Windows
Tmeter
Traffic Inspector для школы
Windows Live 2011
KinderGate Родительский Контроль
Norton Add-on Pack
Kaspersky Internet Security

"Гарячі" лінії з інтернет-безпеки
В разі необхідності, ви можете звернутись за консультацією до експертів, котрі нададуть вам компетентну допомогу.
Online-bezpeka.kyivstar.ua – консультант з онлайн-безпеки від компанії “Київстар"
Internetbezpeka.org.ua – тут ви можете повідомити про випадки дитячої порнографії в інтернеті.
Національна "гаряча" лінія з питань протидії домашньому насильству і захисту прав дітей – 0 800 500 335 (безкоштовно для дзвінків із стаціонарних телефонів на території України) та 386 (безкоштовно для дзвінків з телефонів мобільних операторів "Київстар" та "МТС")
Телефон Довіри МВС України: +38044 254 76 04

/Files/images/risunok1.png

Кiлькiсть переглядiв: 90