/Files/images/33333.jpg Учнівське самоврядування є вищою формою керівництва учнівським колективом. Самоврядування це не орган, а діяльність.

З метою підвищення якості навчання, зміцнення свідомої дисципліни, організації виховної роботи, розвитку ініціативи та творчої самодіяльності учнів, реалізації їхніх прав та обов’язків у Полонській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів №2 працює прозора і зрозуміла система учнівського самоврядування.

Мета:

Організація ініціативної діяльності учнівського колективу для забезпечення комплексного виховного впливу на учнів шляхом їх залучення до усвідомленої, систематичної участі у вирішенні важливих питань класу та школи через структурні підрозділи функціонуючої як єдине ціле.

Основне завдання:

Вчити людину мистецтву жити і співпрацювати зі своїм життям – основне завдання учнівського самоврядування. Якщо це реалізується, життя для людини стає мистецтвом, красою, добром, задоволенням; розвиток життєвої компетентності дитини, осмислення свого призначення, своєї долі, життєвої мети проходить червоною ниткою через органи самоврядування.

Розвиток ініціативи і лідерства, формування активної громадянської життєвої позиції;

Домогтися реального управління , відповідальності і якісного виконання справ, довірених учнівському самоврядуванню;

Активне сприяння становленню учнівського колективу, покликаного формувати в учнів свідоме і відповідальне ставлення до своїх прав і обов’язків.

Кiлькiсть переглядiв: 388