Вокальний гурток

/Files/images/_DSC7861.JPG

У школі працює вокальний гурток під керівництвом досвідченого вчителя Приймак Тетяни Володимирівни.

/Files/images/SDC17134.JPG

Без пісні нам не жити! – так кажуть вихованці вокального гуртка. Гурток працює, перш за все, для того, щоб виховувати у гуртківців моральні та естетичні якості засобами пісні, шукати юні таланти, розвивати їх вокальні здібності. Гуртківці на чолі з керівником вивчають пісенну творчість рідного краю, досліджують пісні минулого, відроджують їх.

Щороку вихованці гуртка беруть участь у різноманітних конкурсах. Колектив є постійним учасником шкільного життя. Жодний новорічний захід, свята краси та грації, концертні програми до Дня вчителя, 8 Березня, урочисті лінійки з нагоди Першого та Останнього дзвоника не проходять без вихованців.

Гурток "Ми малюємо світ"

/Files/images/худгурток.jpg

Керівник гуртка - вчитель образотворчого мистецтва та трудового навчання Оксана Сергіївна Качуровська.

Одним з основних завдань гуртка є створення умов для творчого розвитку здібностей дітей. Програма гуртка розрахована на задоволення потреб дитини в набутті творчих здібностей, знань, умінь.

/Files/images/DSC03763.jpg

Навчання передбачає такі основні види діяльності:

- розвиток творчого мислення дитини;
- розвиток логічного мислення;
- стимулювання та актуалізація творчого потенціалу й удосконалення практичних знань та навичок галузі образотворчого мистецтва;
- виховання в дітей здатності цінувати, національну самобутність і культурну спадщину України.

Вихованці гуртка «Ми малюємо світ» є постійними учасниками і переможцями міських, обласних та всеукраїнських виставок та конкурсів.

Гурток "Хореографії"

/Files/images/хоеограф.jpg

Під керівництвом Козирської Людмили Михайлівни працює хореографічний гурток. Хореографічне виховання має велике значення в естетичному розвитку дитини; засобами танцювального мистецтва воно прищеплює любов до прекрасного.

Відвідуючи гурток, учні набувають пластичної виразності, отримують знання, необхідні для творчого сприйняття і емоційного відтворення художніх образів, також весело та з користю проводять час, відпрацьовуючи танцювальні навички.

Волейбольний та футбольний гурток

/Files/images/вол1.jpg

Великою популярністю в учнів користується гурток з волейболу та футболу, керівники команди - вчителі фізичної культури Гордійчук Л.М. та Мушінський В.П., в якому займаються як хлопці так і дівчата. Під час тренувань в учнів виховувується ініціативність, самостійність, творча активність.

Гуртківці та керівники запрошують всіх бажаючих приєднатися до цікавих занять з волейболу та футболу.

Туристично-оздоровчий гурток "Меридіан"

/Files/images/тургурток6.jpg

Дитячий туризм дуже популярний. По-перше, туризм – це здоровий спосіб життя, це намагання мати завжди добру фізичну форму, по-друге, це можливість поповнити свої знання про оточуючий світ, по-третє, туризм – це виховання в собі витривалості, допитливості, сміливості, наполегливості. Дуже важливим є те, що під час занять з туризму народжується справжня дружба, взаємовиручка та підтримка. І звичайно ж, туризм – це романтика, це пісні біля вогнища, ночівлі у палатках і неповторний ранній світанок та пізній захід сонця.

/Files/images/туризм-змаг.JPG

Протягом багатьох років дитячий туризм є одним із пріоритетних напрямків роботи нашого закладу. Так у школі працює туристично-оздоровчий гурток "Меридіан". Керівник гуртка Луценко Л.В.

Графік роботи гуртків

Кiлькiсть переглядiв: 439