Вокальний гурток

/Files/images/_DSC7861.JPGУ школі працює вокальний гурток під керівництвом досвідченого вчителя Приймак Тетяни Володимирівни.

/Files/images/SDC17134.JPGБез пісні нам не жити! – так кажуть вихованці вокального гуртка. Гурток працює, перш за все, для того, щоб виховувати у гуртківців моральні та естетичні якості засобами пісні, шукати юні таланти, розвивати їх вокальні здібності. Гуртківці на чолі з керівником вивчають пісенну творчість рідного краю, досліджують пісні минулого, відроджують їх.

Щороку вихованці гуртка беруть участь у різноманітних конкурсах. Колектив є постійним учасником шкільного життя. Жодний новорічний захід, свята краси та грації, концертні програми до Дня вчителя, 8 Березня, урочисті лінійки з нагоди Першого та Останнього дзвоника не проходять без вихованців.

Гурток "Майстри чаріники"

/Files/images/DSC03766.jpgКерівник гуртка - вчитель образотворчого мистецтва та трудового навчання Оксана Сергіївна Качуровська.

Одним з основних завдань гуртка є створення умов для творчого розвитку здібностей дітей. Програма гуртка розрахована на задоволення потреб дитини в набутті творчих здібностей, знань, умінь.

/Files/images/DSC03763.jpg Навчання передбачає такі основні види діяльності:

- розвиток творчого мислення дитини;
- розвиток логічного мислення;
- стимулювання та актуалізація творчого потенціалу й удосконалення практичних знань та навичок галузі образотворчого мистецтва;
- виховання в дітей здатності цінувати, національну самобутність і культурну спадщину України.

Вихованці гуртка «Ми малюємо світ» є постійними учасниками і переможцями міських, обласних та всеукраїнських виставок та конкурсів.

Гурток "Художня обробка деревини"

Мета завдань даного гуртка – задоволення інтересів дітей до роботи з деревиною, розвивати потребу брати участь у суспільно-корисній праці по оформленню і обладнанню школи, пришкільної території. Ознайомлення учнів з основами деревообробного виробництва, матеріалознавства, технології обробки деревини, народних художніх промислів, оздоблення виробів.

Зміст роботи гуртка «Художня обробка деревини» повинен забезпечити вирішення таких завдань:
забезпечення належного рівня загальнотрудової підготовки з урахуванням особливостей праці в умовах різних форм власності й конкуренції на ринку;
формування досвіду емоційно-ціннісних відносин і розвиток таких якостей як творчість, працьовитість, підприємливість, самостійність, відповідальність, кмітливість, ініціативність;
орієнтація на визначення інтересів, нахилів, здібностей, характеру і темпераменту учнів у різних видах трудової діяльності й на цій основі проведення роботи щодо їх професійного самовизначення;

Основні завдання полягають у формуванні компетентностей:
пізнавальної, що забезпечує ознайомлення з художньою обробкою деревини, її особливостями та специфікою роботи;
практичної, що сприяє оволодінню навичками ручної та механічної обробки деревини та оздоблення виробів з неї;
творчої, що забезпечує формування творчих здібностей;
соціальної, що сприяє вихованню дбайливого, шанобливого ставлення до народних традицій, національної свідомості, формування естетичного смаку, популяризації народних промислів.

Волейбольний та баскетбольний гурток

/Files/images/вол1.jpgВеликою популярністю в учнів користується гурток з волейболу та баскетболу, керівники команди - вчителі фізичної культури Гордійчук Л.М. та Помазанський В.О., в якому займаються як хлопці так і дівчата. Під час тренувань в учнів виховувується ініціативність, самостійність, творча активність.

Гуртківці та керівники запрошують всіх бажаючих приєднатися до цікавих занять з волейболу та баскетболу.

Кiлькiсть переглядiв: 212