Вокальний гурток

/Files/images/_DSC7861.JPGУ школі працює вокальний гурток під керівництвом досвідченого вчителя Приймак Тетяни Володимирівни.

/Files/images/SDC17134.JPGБез пісні нам не жити! – так кажуть вихованці вокального гуртка. Гурток працює, перш за все, для того, щоб виховувати у гуртківців моральні та естетичні якості засобами пісні, шукати юні таланти, розвивати їх вокальні здібності. Гуртківці на чолі з керівником вивчають пісенну творчість рідного краю, досліджують пісні минулого, відроджують їх.

Щороку вихованці гуртка беруть участь у різноманітних конкурсах. Колектив є постійним учасником шкільного життя. Жодний новорічний захід, свята краси та грації, концертні програми до Дня вчителя, 8 Березня, урочисті лінійки з нагоди Першого та Останнього дзвоника не проходять без вихованців.

Гурток "Ми малюємо світ"

/Files/images/DSC03766.jpgКерівник гуртка - вчитель образотворчого мистецтва та трудового навчання Оксана Сергіївна Качуровська.

Одним з основних завдань гуртка є створення умов для творчого розвитку здібностей дітей. Програма гуртка розрахована на задоволення потреб дитини в набутті творчих здібностей, знань, умінь.

/Files/images/DSC03763.jpg Навчання передбачає такі основні види діяльності:

- розвиток творчого мислення дитини;
- розвиток логічного мислення;
- стимулювання та актуалізація творчого потенціалу й удосконалення практичних знань та навичок галузі образотворчого мистецтва;
- виховання в дітей здатності цінувати, національну самобутність і культурну спадщину України.

Вихованці гуртка «Ми малюємо світ» є постійними учасниками і переможцями міських, обласних та всеукраїнських виставок та конкурсів.

Гурток "Хореографії"

Під керівництвом Козирської Людмили Михайлівни працює хореографічний гурток. Хореографічне виховання має велике значення в естетичному розвитку дитини; засобами танцювального мистецтва воно прищеплює любов до прекрасного.

Відвідуючи гурток, учні набувають пластичної виразності, отримують знання, необхідні для творчого сприйняття і емоційного відтворення художніх образів, також весело та з користю проводять час, відпрацьовуючи танцювальні навички.

Волейбольний та баскетбольний гурток

/Files/images/вол1.jpgВеликою популярністю в учнів користується гурток з волейболу та баскетболу, керівники команди - вчителі фізичної культури Гордійчук Л.М. та Помазанський В.О., в якому займаються як хлопці так і дівчата. Під час тренувань в учнів виховувується ініціативність, самостійність, творча активність.

Гуртківці та керівники запрошують всіх бажаючих приєднатися до цікавих занять з волейболу та баскетболу.

Графік роботи гуртків

Кiлькiсть переглядiв: 291