/Files/images/школа фото.jpg


До уваги вчителів, учнів та батьків!

З 08 по 24 січня 2021 року в Україні вводяться обмежувальні протиепідемічні заходи (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS- CoV-2»), тому освітній процес у 1-11 класах організовується з 11 січня по 22 січня відповідно до затвердженого розкладу уроків з використанням технологій дистанційного навчання.

/Files/images/різдво.jpg

Прийміть найщиріші привітання з Різдвом Христовим. Нехай це світле свято принесе у ваш дім добро, злагоду та віру у майбутнє. Хай Господь буде завжди поруч і допомагає вам у всьому!


/Files/images/rizdvo.jpg

Вітаємо з Новим роком! Бажаємо, щоб 2021-й подарував багато приводів для радості і щасливих моментів. Нехай збудуться найзаповітніші бажання і у всіх справах вас супроводжує удача! Залиште всі негаразди позаду і в цю новорічну ніч повірте в диво, воно обов’язково збудеться!


Людина починається з добра,
З уміння співчувати, захистити.
Це зрозуміти всім давно пора,
Бо ми прийшли у світ добро творити.
Л. Забашта
Життя святого Миколая пов’язане з творінням чудес. Його духовний досвід передається з покоління в покоління. Люди шанують і поважають його і завжди звертаються до нього за допомогою. А діти, яких Миколай особливо любить, намагаються робити добрі вчинки, як і святий.

/Files/images/добр.jpg

18 грудня, в переддень свята, діти 4-А і 4-Б класів детальніше ознайомились із життям та чудесами архієпископа Мир Лікійських Миколая Чудотворця на виховному бібліотечному заході «Твори добро». Здобувачі освіти взнали багато нових цікавих фактів із його життя, із його служіння людям та з чудесами, які він творив впродовж всього життя. Також взяли участь в іграх та вікторині, розказували свої традиції святкування та декламували вірші.
Діти, вчіться творити добро, а святий Миколай буде дбайливо спостерігати за кожним!

/Files/images/Миколай.jpg

Вітаємо з Днем Святого Миколая. Бажаємо міцного здоров’я, добробуту, миру. Нехай це свято наповнить Ваш дім щастям, теплом і любов’ю, а життя зробить яскравим!


Відповідно до листа МОН №1/9 – 499 від 28.08.2020 «Щодо створення безпечних умов організації освітнього процесу у 2020-2021 навчальному році», та з метою запобігання короновірусної інфекції освітній процес в очній формі навчання для учнів 9-Б класу призупинено. Здобувачі освіти перебувають на самоізоляції до 22.12.2020 року. Освітній процес для учнів 9-Б класу організовано за допомогою технологій дистанційного навчання.

Щиро вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та мовних конкурсів! Ці здобувачі освіти посіли призові місця у 2019-2020 навчальному році. Вітання обдарованим школярам та їх наставникам!

Українська мова та література

Василенко Мілана, учениця 9-Б класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Чабан О.І.)
Дробушенко Максим, учень 10 класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Чабан О.І.)

Географія

Калінка Іван, учень 8-Б класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Глущак О.В.)
Стегній Дарʼя, учениця 9-Б класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Глущак О.В.)
Зозулюк Марія, учениця 11 класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Глущак О.В.)

Біологія

Дробушенко Максим, учень 10 класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Веселова Н.В.)

Математика

Хоморецький Іван, учень 6-А класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Загумна Т.М.)
Біленька Марія, учениця 8-А класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Михайлик Н.В.)

Фізика

Біленька Марія, учениця 8-А класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Жолновська Т.М.)
Жолновська Вікторія, учениця 9-Б класу, диплом ІІ ступеня
(вчитель Ткаченко Л.В.)
Кондрасюк Ярослав, учень 11 класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Жолновська Т.М.)

Історія

Василенко Мілана, учениця 9-Б класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Боброва Н.З.)

Інформаційні технології

Дробушенко Максим, учень 10 класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Дрегало Н.М.)
Кондрасюк Ярослав, учень 11 класу, диплом ІІ ступеня
(вчитель Дрегало Н.М.)

Конкурс ім.Петра Яцика

Яремова Тетяна, учениця 3-А, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Рудюк О.Д.)
Кукліновський Назар, учень 4-А класу, диплом ІІ ступеня
(вчитель Загоруйко О.В.)
Хоморецький Іван, учень 6-А класу, диплом ІІ ступеня
(вчитель Мельник Г.Л.)
Рогальська Яна, учень 8-А класу, диплом ІІ ступеня
(вчитель Кірєєва І.І.)
Зозулюк Марія, учениця 11 класу, диплом ІІ ступеня
(вчитель Кірєєва І.І.)

Конкурс ім.Тараса Шевченка

Соболевська Олександра, учениця 8-Б класу, диплом І ступеня в районному етапі, диплом ІІ ступеня в обласному етапі
(Чабан О.І.)

Захист науково-дослідницьких робіт МАН

Кондрасюк Ярослав, учень 11 класу, диплом І ступеня у відділенні технічні науки, секція технологічні процеси та перспективні технології
(вчитель Жолновська Т.М.)
Кірєєва Тетяна, учениця 11 класу, диплом І ступеня у відділенні історія, секція історія
(вчитель Боброва Н.З.)
Главацька Софія, учениця 9-Б класу, диплом І ступеня у відділенні філософія та суспільствознавство, секція: психологія
(практичний психолог Загорська Н.В.)
Зозулюк Марія, учениця 11 класу, диплом ІІ ступеня у відділенні хімія та біологія, секція хімія
(Ладюк І.М.)

Їх перемога – це результат наполегливої праці, творчого пошуку й таланту. Це ще один крок до зростання престижу нашої школи!

/Files/images/насильство.jpg

Зупинимо насильство над дітьми разом!

Дитячі очі чисті, щирі
В них видно наміри й думки,
Вони хоч чорні, сині, сірі
Бувають радісні й сумні.

Мабуть, радісними є очі дітей, коли у них щасливе дитинство, коли ніщо не пригнічує і не турбує. А сумними, коли діти зазнають страждань та принижень. Сьогодні одним із пріоритетних напрямів загальнодержавної політики країни стоїть проблема безпеки дітей, охорона їх життя та здоров’я. З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав та жінок із 25 листопада по 10 грудня учні та педагоги школи взяли участь у Всеукраїнській акції „16 днів проти насильства”.

/Files/images/насильство1.jpg

В рамках акції відбулися такі заходи:

Тренінгові заняття на тему: «Подолаємо образи», «Профілактика насильства у шкільному та сімейному середовищі», «Запобігання насильству», «Ростем без насильства», «Агресія – перший крок до насильства», «Формування безпечної поведінки», «Скажемо «НІ» насильству в шкільному колективі», «Профілактика насильства у шкільному та сімейному середовищі». Практичні заняття для учнів 1 класу «Всі ми такі різні». Переглядали казку «Соловейко з одним крилом» про дітей з особливими освітніми потребами. Діти 2-3 класів мали можливість переглянути соціальні відеоролики «Говори проти насильства», «Викресли булінг –обирай блогінг», «Друзів не обирають по одягу». Спортивні змагання «Спорт проти насилля».

/Files/images/насильство2.jpg

Урок-конференція «Права людини». Його метою було донести до дитини розуміння того, що насильство є порушенням прав людини. Кожен з нас має сказати “Ні!” насильству.


День па́м'яті жертв голодомо́рів

/Files/images/голод2.jpg

Щороку у четверту суботу листопада Україна і світ вшановують День пам’яті жертв голодоморів.

Він був запроваджений Указом Президента України у 1998 році. У 2006 році Законом України Голодомор 1932 – 1933 років був визнаний геноцидом.

З метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій в Полонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 було проведено інформаційно-просвітницькі заходи. У шкільній бібліотеці організована виставка фотоматеріалів та публіцистичної літератури «І пам’яті свіча не згасне…», яку відвідали учні школи. До Дня пам’яті жертв голодомору проводився конкурс малюнків «Хліб – очима дітей» В класах учителями школи було проведено історичні уроки Пам’яті і Свободи. Документальні фільми, факти, твори українських письменників та поетів вплелися у канву уроків-реквіємів «Україна 32-33 рр. Голод...Голод», торкнулися душі кожного. Учні та педагоги школи вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто став жертвою Голодоморів в Україні.


Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до рішення оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Полонської райдержадміністрації від 18.11.2020 року,(протокол №15), наказу відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади від 19.11.2020р. №207 «Про відновлення роботи закладів освіти в очному режимі» відновлюється робота Полонської загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 в очному режимі з 23 листопада 2020 року


Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Полонської міської ради обʼєднаної територіальної громади №202 від 10.11.2020 р. «Про перехід на навчання з використанням дистанційних технологій» у закладі запроваджуються такі зміни:

1. Заборонено відвідування школи її здобувачами з 09 листопада 2020 року на період дії «червоного» епідемічного зонування.

2. У закладі організовується навчання здобувачів з використанням дистанційних технологій.

3. Уроки будуть проводитися згідно з шкільним розкладом та вимогами Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом МОН від 08 вересня 2020 року №1115, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 вересня 2020 року за №941/35224.

Адміністрація закладу освіти


/Files/images/день_вчителя.jpg

Дорогі працівники освіти, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги! Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом - Днем вчителя! Учитель у всі часи залишається опорою суспільства і держави. Саме в його руках майбутнє країни, майбутнє нових поколінь. Бажаємо вам у цей святковий день гарного настрою! Нехай теплі слова і добрі почуття ваших учнів зігрівають ваші серця. Міцного вам здоров'я, щастя, благополуччя і радості нових успіхів!


Правила роботи
Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
в умовах адаптивного карантину
у 2020-2021 н.р.

З Другого вересня навчання розпочнеться
- для здобувачів освіти 1-4 класів о 08.10;
- для здобувачів освіти 5-8, 11 класів о 09.00;
- для 9-10 класів о 09.55.Розклад дзвінків

Розклад дзвінків молодша школа

1 урок 8.10-8.50
Перерва 10 хвл
2 урок 9.00 – 9.40
Перерва 15 хвл
3 урок 9.55 – 10.35
Перерва 15 хвл
4 урок 10.50 – 11.30
Перерва 20 хвл
5 урок 11.50 – 12.30
ГПД

Розклад дзвінків основна школа

1 урок 9.00 – 9.45
Перерва 10 хвл
2 урок 9.55 – 10.40
Перерва 10 хвл
3 урок 10.50 – 11.35
Перерва 15 хвл
4 урок 11.50 – 12.35
Перерва 25 хвл
5 урок 13.00 – 13.45
Перерва 10 хвл
6 урок 13.55 – 14.40
Перерва 5 хвл
7 урок 14.45 – 15.30
Перерва 5 хвл
8 урок 15.35 – 16.20
 1. Вхід у приміщення школи батьків, рідних та сторонніх осіб (крім супроводжуючих дітей з інвалідністю) суворо заборонено.
 2. При вході в школу обробляти руки антисептиком. При потребі мити руки з милом.
 3. Обовʼязково використовувати захисні маски при вході у приміщення та під час пересування коридором. Зміна масок кожних 3 години. Якщо діти користуються масками багаторазового використання, мати герметичні пакети для використаної та для нової маски. Якщо користуємося одноразовою маскою, нова маска теж має бути у пакеті. Для використаних масок у школі знаходяться спеціальні урни.
 4. Здобувачі освіти 1-4 класів можуть пересуватися без захисних масок.
 5. Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожна дитина має мати пляшечку води.
 6. Для школярів в їдальні розроблено графік харчування:
  9.55-1-А, 1-Б (сніданок)
  10.55 – 2-А, 2-Б
  11.20 – 3-А, 3-Б
  11.35 – 11.50 5-А, 5-Б, 6-А, 6-Б
  12.00 – 4-А, 4-Б
  12.15 – 1-А, 1-Б (обід)
  12.35 – 13.00 - 7-11 класи
  9. Якщо у дитини під час перебування в школі погіршилося самопочуття, вона має повідомити про це класного керівника чи вчителя-предметника, в якого зараз урок. Школяра буде відправлено у медпункт та повідомлено батькам.
  10. Батькам суворо забороняється відпускати дитину до школи з ознаками ГРВІ: температурою, нежитю, сильним головним болем, кашлем. Якщо ж дитина захворіла до 09.00 батьки мають повідомити про це класного керівника.
  11. На кожній перерві провітрювати класні приміщення, по можливості школярам виходити на свіже повітря.
  12. Вихід школярів за територію школи під час освітнього процесу забороняється.


/Files/images/оголошення день знань.jpg

Любі друзі!

Як довго ми всі чекали цього дня!

Перше вересня. День знань. Всенародне свято мудрості, доброти, толерантності.

Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 гостинно відчиняє двері своїм школярам у світ науки-незвіданої, цікавої і водночас нелегкої.

Запрошуємо здобувачів освіти 1-х та 11 класів на свято, яке відбудеться 1 вересня 2020 року о 9.00 на шкільному майданчику.

Для здобувачів освіти 2-10 класів вчителі у класних кімнатах проведуть святковий Перший урок.

До зустрічі 1 вересня!Шановні батьки, здобувачі освіти!!!


Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID - 19)», 2020-2021 навчальний рік буде незвичним.
Серед основних орієнтирів для нас – профілактика захворюваності на COVID-19, дотримання правил безпеки життя і здоров’я дітьми та колективом школи. Це – фундаментальні засади для розробки розкладу занять та перерв, роботи спортивних секцій, гуртків, порядку роботи їдальні, її санітарного обладнання, схеми пересування учнів у приміщенні школи тощо. У подальшій роботі закладу неодмінно буде передбачено наступне:
• Регулярне та багаторазове прибирання навчальних приміщень. Дезінфекція поверхонь меблів та обладнання.
• Обов’язкове дотримання правил гігієни рук та дихання всіма учасниками навчального процесу в школі, персоналом закладу.
• Наполегливі рекомендації батькам залишати хворих дітей вдома задля уникнення ризику зараження інших учнів.
• Активна взаємодія із службами охорони здоров’я.
• Наскільки можливо, зменшити дистанцію та контакти між учасниками освітнього процесу.
• Обов’язкове носіння засобів індивідуального захисту вчителями протягом уроку та перерв, дітьми – під час перерв.
• Регулярний моніторинг стану здоров’я дітей та колективу школи шляхом термоскринінгу, обстеження їх на предмет симптомів вірусних захворювань, проведення опитувань учнів щодо їх самопочуття.
• Для тимчасової ізоляції дітей із симптомами вірусних захворювань в школі облаштовано санітарну кімнату, укомплектовану належним чином.
• Обмеження доступу дорослих осіб (окрім вчителів та техперсоналу) до закладу.
• Плануємо збільшити кількість уроків на свіжому повітрі.
• Щоб зменшити пересування дітей приміщенням школи, а відтак – звести до мінімуму контакти між ними і ризик інфікування, заняття для кожного окремого класу проводитимуться в одному кабінеті. Виняток складають предмети, які мають специфіку викладання: фізика, англійська мова, хімія, інформатика.
При цьому на час загрози COVID-19 наша школа уникатиме заходів із великим скупченням людей: масові заходи, лінійки, батьківські збори (останні рекомендовано проводити дистанційно).
Звичайно, за умови зростання захворюваності на COVID-19 навчальний процес доведеться мінімізувати, тому кількість дистанційних занять зросте.

Урочистий захід до Дня знань 1 вересня буде!

Але захід планується в новому форматі. Свято відбудеться без скупчення людей, із дотриманням дистанції між учасниками заходу у відповідних групах.

Звертаюсь до батьків! Прошу з розумінням поставитись до наступного.

Допуск батьків, осіб, що їх замінюють та інших відвідувачів до школи буде мінімізовано для зменшення ризику інфікування дітей та працівників школи.Останній дзвоник

Щиро вітаємо зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою! Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

undefinedОГОЛОШЕННЯ!

У зв’язку з рішенням Кабінету Міністрів України та листом Міністерства освіти і науки України, з 12 березня 2020 р. по 03 квітня 2020 р. по закладу оголошено КАРАНТИН

Оновлено: рішенням Уряду від 25 березня,
карантин продовжено до 24 квітня

Оновлено: рішенням Уряду від 22 квітня,
карантин продовжено до 11 травня

Оновлено: рішенням Уряду від 4 травня,
карантин продовжено до 22 травня

(Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні)
Подальші зміни відслідковуйте на сайті школи
Адміністрація


Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Полонської міської ради ОТГ оголошує набір дітей до 1-го класу. Прийом документів буде здійснюватися з 30.04.2020 р. по 30.06.2020 р. засобами електронного обігу до завершення карантину. Прогнозована кількість класів-2. Для прийому дітей до 1- го класу батькам необхідно подати: - заяву на ім'я директора школи; - копію свідоцтва про народження дитини; - медичну картку встановленого зразка (форма № 086-1/0).

Копії документів можна надсилати на електронні скриньки: polonne_zosh2@i.ua

Переглянути наказ Про прийом дітей до 1-го класу у 2020-2021 навчальному році

Переглянути витяг з рішення виконкому Полонської міської ради про закріплення території обслуговування, закріпленої за закладом освіти його засновником.

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Листопад 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30