/Files/images/школа фото.jpg


Шановні учасники освітнього процесу!

З 08.10.2021 року відновлюється навчання в очному режимі роботи для учнів 5-11 класів


Шановні учасники освітнього процесу!

У зв'язку з переходом Хмельницької області у "червону" зону карантину з 01.11.2021р. для учнів 5-11 класів освітній процес здійснюватиметься з використанням технологій дистанційного навчання.


/Files/images/img-20130904114908-708.png

ОГОЛОШЕННЯ
Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 оголошує набір учнів до 1 класу.

Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документи:
1. Заява.
2. Копія свідоцтва про народження.
3.
Медичні довідки (форми №086-1/о та №063)
В закладі створені всі умови для отримання повної загальної середньої освіти
До послуг Ваших дітей:
- навчання та виховання в світлих класах;
- навчання в інклюзивних класах;
- досвідчені вчителі, вихователі ГПД, чуйний та ввічливий персонал;
- вивчення двох іноземних мов;
- уроки комп’ютерної грамотності;
- безкоштовні гуртки за інтересами;
- денне перебування в закладі з 9-00 до
16-00 год.;
- психологічне розвантаження;
- логопедичний супровід;
- постійний медичний нагля.

У тихий вечір, струно, заграй
Хай пісня лине за небокрай
Про землю милу, про друзів щирих,
Про рідний край заграй.
Заграй, скрипалю, про світ надій,
Про світ відроджень і кращих мрій…
Ольга Окнер «Пісня про Полонне»
/Files/images/віркун1.jpg
Дуже насичено пройшов третій тиждень Місячника шкільної бібліотеки. Впродовж цього тижня була організована виставка світлин «Краса рідного міста». Учні 2-А класу побували на екскурсії в шкільній бібліотеці, дізналися про те, як розташовані книги в бібліотеці, скільки всього є літератури в книгозбірні, коли наша бібліотека була заснована, а також відгадували загадки.
/Files/images/віркун45.jpg
Полонне – місто з багатим історичним минулим. Долю міста, його славу творять люди - роботящі, добрі, справжні патріоти своєї землі. Полонщина – колиска, яка виплекала багатьох людей, які увійшли в історію, людей із світовим іменем. У 9-Б класі пройшла конференція на тему «Славетні земляки», де діти ознайомились із талановитими полончанами та подивились відео-ролик про сучасне місто та його життя. Ми дізналися про людей різних професій, але було багато полончан, про яких не написано в книзі, про яких не знайдеш інформації в інтернеті, але своїм гідним життям, своєю відданістю роботі, своєю чесність і справедливістю можуть називатися Почесними славетними земляками.

/Files/images/биб1.jpg
З давніх-давен в Україні з покоління в покоління народні майстри передають своє ремесло, яке донині існує і радує людей своєю чарівною принадою. Недарма мистецтво нашого народу визнано одним із найбагатших в світі. Гончарі, шевці, столяри, бондарі жили і працювали в нашому краї.
Тому краще ознайомитись з народними ремеслами ми вирішили впродовж другого тижня Місячника шкільної бібліотеки, який пройшов на тему «Народні промисли і ремесла». Була організована виставка «Народні промисли і ремесла».

/Files/images/биб4.jpg

Також в 2-Б класі була проведена народознавча година «Народні промисли і ремесла. Ремесло скрізь хліб знайде», де діти дізнались про різьбярство, гончарство, ложкарство, вишивання, писанкарство, лозоплетіння, килимарство та інші види ремесел українців.

Послухай, як струмок дзвенить,
Як гомонить ліщина.
З тобою всюди кожну мить
Говорить Україна.
Послухай, як трава росте,
Напоєна дощами,
І як веде розмову степ
З тобою колосками.
Послухай, як вода шумить –
Дніпро до моря лине, -
З тобою всюди кожну мить Говорить Україна. П. Осадчук
/Files/images/місячник1.jpg
Другий місяць осені традиційно стає тим особливим часом, коли в бібліотеці відбуваються різні цікаві події в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
/Files/images/місячник2.jpg
Цьогоріч він проходить під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності». Важливим чинником становлення людини, збагачення її духовного світу є краєзнавство – безцінна скарбниця досвіду багатьох поколінь. Воно є своєрідним містком, який поєднує покоління минулі з поколіннями сучасними й майбутніми.
Перший тиждень Місячника пройшов під гаслом «Люби і знай свій рідний край». Була оформлена книжкова виставка «Цікаві факти про рідний край» та фотовиставка світлин визначних місць Полонного. Також діти 4-ого та 3-ого класу відвідали історичний музей м. Полонного та музей фарфору та фаянсу, де побачили , як жили наші діди та прадіди. Також побачили неперевершені вироби фарфору і переконалися, що наш народ є дуже талановитим, а культура – багатою.

Шановні учасники освітнього процесу!
З 27.09.2021 року відновлюється навчання в очному режимі роботи для учнів 5-11 класів

У зв'язку з переходом України в "жовтий" рівень епіднебезпеки, з 23 вересня в закладі освіти навчання учнів 1-11 класів буде проводитись з використанням технологій дистанційного навчання

/Files/images/сйк.jpg

з 13 по 17 вересня у школі пройшов тиждень з основ безпеки життєдіяльності. Який розширив знання школярів про основи безпеки життєдіяльності, про різного роду надзвичайні ситуацій та правила поведінки під час їх виникнення, про безпеку у повсякденному житті та ведення здорового способу життя.

/Files/images/сйцу.jpg

Здобувачі освіти 2-4 класів брали участь у конкурсі малюнків, учні 5-7 класів створювали лепбуки, а класні колективи 8-11 класів знімали невеличкі відеоролики.

/Files/images/смпрл.jpg

П'ятикласники спробували себе в ролі рятувальників під час проведення змагання "Юні рятувальники".


/Files/images/президент1.jpg

Цікавою подією життя школи стали вибори президента шкільного учнівського парламенту, які були організовані та проведені за всіма законами демократичного суспільства. Все, як у дорослих виборах: таємне голосування, бюлетені, скриньки для голосування, протоколи, виборча комісія. У голосуванні прийняли участь 208 виборців з 295 можливих. Після підрахунків голосів новим президентом шкільного учнівського парламенту стала - Рогальська Яна, яка набрала 92 голоси! Вітаємо переможницю та бажаємо успіхів.


Вересень щедро сонцем зігрітий.
В школу повсюди сходяться діти.
Квіти барвисті в них у руках,
Вогники щастя ясніють в очах.
В кожного радісна усмішка сяє.
Дзвоником першим їх школа вітає.
Наш заклад з радістю зустрічає своїх школярів.

/Files/images/аракад1.jpg


/Files/images/45.jpg

День знань — символ чистоти, доброти. Це початок навчального року! Це чудовий привід зібратися з думками і зануритися в бездонний океан науки. Нехай новий навчальний рік пройде щасливо і результативно як для учнів, так і для педагогів. Нових відкриттів і вражень вам у новому навчальному році!


/Files/images/images.jpeg

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях!

/Files/images/Прапор1.jpg

У нашому прапорі – вся душа народу,
Його тепло в найкрасивіших тонах,
Тут дихає наша українська природа,
Тут чари, що не розкрити в словах.

/Files/images/конституція.jpg

Конституція України утверджує головні цінності нашого народу – життя людини, її здоров’я, честь та гідність, вона надає кожному громадянину свободу слова та віросповідання. Тому обов’язок кожного з нас – щиро поважати наш головний закон, а також вміло і відповідально користуватися своїми правами, не порушуючи прав інших.

У цей святковий день бажаю усім міцного здоров’я, наснаги та віри у світле майбутнє України! Єдності нам усім, злагоди і миру!


/Files/images/дзв1.jpg

Як швидко рік навчальний промайнув! Сьогодні у нашому закладі пролунав останній дзвінок, який сповістив про завершення навчання. Цього дня чекали усі: і школярі, і педагоги, і батьки.Та особливий цей день для наших випускників, бо на святі вони востаннє.

/Files/images/дзв4.jpg

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася директорка ВалентинаЛапець. Очільниця закладу підбила підсумки навчального року,подякувала батькам та освітянам за співпрацю, побажала школярам веселих канікул.

З легким сумом та трепетом у душі кружляли випускники в шкільному прощальному вальсі,зігріті поглядами найрідніших людей - батьків і вчителів. Загадували бажання,випускаючи барвисті кульки в небо.Нехай здійснюються всі ваші бажання,дорогі випускники! Йдіть сміливо стежиною життя!

/Files/images/дзв3.jpg

Окрасою свята стали першокласники. Веселі,гомінкі,довірливі,вони наповнили шкільне подвір’я морем позитиву.Перлина свята - флешмоб першокласників (керівник Козирська Л.М.)

Та свято не було надто велелюдним,позаяк школярі 2-8 класів ,як і в попередні роки,вирушили мандрувати визначними місцями міста,області,країни.

Щасливих вам канікул,дорогі діти!


Є святкових днів багато
На листках календаря.
А між ними й наше свято
Вшанування Букваря.

/Files/images/196203422_910090539577232_3550082868725563297_n.jpg

Кажуть, великий шлях починається з маленького кроку. Свято "Прощавай, Букварику", котре пройшло 2 червня у 1-Б класі Полонської ЗОШ l-lll ст. номер 2, увінчує цей дуже важливий крок у житті першокласників - освоєння Букваря.

/Files/images/196143484_910090676243885_2226029062501804812_n.jpg

Свято Букваря-це не лише прощання з першим підручником, це демонстрація перших досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків учнів.

/Files/images/195036455_910090569577229_8927373624081629911_n.jpg

У цей святковий день кожен першокласник віддав шану і висловив слова подяки своїй першій книжечці. Школярі показали знання абетки, декламували вірші, співали пісні, грали ігри, відгадували загадки, подорожували з казковими героями.

Свято закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. Гарної вам мандрівки стежинами знань, маленькі школярі!


/Files/images/195727228_976846006415146_431494906543774551_n.jpg

Благословенна та ясна година,
коли Буквар до рук бере дитина...

З цього часу у житті дітей розпочинається новий період, бо Буквар - перша сходинка до знань.

Ще вчора мої першокласники перегорнули останню сторінку цієї книги. А вже сьогодні Букварик покликав їх на перше урочисте свято.

/Files/images/195521653_976846066415140_5587356498949300849_n.jpg

Ця перша книжка ввела першокласників у таємничий світ літер, навчила читати та познайомила з новими словами. Буквар став для учнів справжнім другом!

Незабаром закінчиться їх перший навчальний рік у школі, рік напруженої праці, рік перших успіхів та перших невдач.

/Files/images/196738478_976846179748462_1118575256138875548_n.jpg

Ми впоралися з усіма завданнями 1 класу. Сподіваюсь, що зібрані зернятка знань проростуть рясним урожаєм у майбутньому, а тепло сьогоднішнього свята залишиться у серцях дітей назавжди!


/Files/images/день захисту дітей.jpg

Кожного року в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це одне із найстаріших міжнародних свят.

Хай небо буде чистим, без хмаринок.
Хай сонечко лоскоче до нестями!
Нехай здоровими зростають діти
І хай щасливі будуть мами!
Ми бажаєм нині вам багато
З Днем захисту дітей,
Із вашим святом!


/Files/images/1400142408_eiktoeeb7gg.jpg

Вітаємо вас з Днем Перемоги і бажаємо, щоб над головою завжди було мирне небо, а кожен наступний день дарував щастя, посмішки і дзвінкий сміх дітей. Давайте завжди пам'ятати з честю і гідністю тих героїв, які подарували нам мир і свободу. Дивімося в майбутнє з доброю надією і радіти справжньому.


/Files/images/183509292_127343332789470_4529416811667071182_n.jpg

8 травня Україна відзначає День пам'яті та примирення.

Шануймо кожного, хто боровся за мир у нашому світі! І пам’ятаймо це до скону, адже у воєн немає терміну придатності. Їхні наслідки – вічні.


Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до листа відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ №87 від 07.05.2021 року Про відновлення роботи закладів освіти громади в очному режимі

З 11.05.2021 року відновлюється навчання в очному режимі роботи для учнів 5-11 класів


/Files/images/пасха.jpg

Від щирого серця поздоровляємо вас з Великоднем, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій! Нехай до вашої оселі прийде здоров'я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пломеніє любов'ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх земних благ вам!


ОГОЛОШЕННЯ


Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до листа відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ №77 від 21.04.2021 року Про відновлення роботи закладів освіти громади в очному режимі

З 26.04.2021 року відновлюється навчання в очному режимі роботи для учнів 1-4 класів.


Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до листа відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ №76 від 16.04.2021 року Про додаткові заходи із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 у закладах освіти громади

З 19.04.2021 року до 23.04.2021 року для учнів 1-11 класів продовжується навчання з використання технологій дистанційного навчання.


Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до листа відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ №477 від 30.03.2021 року та на виконання пункту 1.6 протоколу №6 почергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС Хмельницької облдержадміністрації від 26.03.2021 року, та засідання педради протокол №3 від 01.04.2021 року

З 05.04.2021 року до 12.04.2021 року для учнів 1-11 класів організовано навчання з використання технологій дистанційного навчання.


12 березня 2021 року в 9 А класі було проведено відкритий виховний захід « Вибір майбутньої професії»
Заняття проведено у формі ток-шоу «Я так думаю».

...Давно в народі так ведеться,
Що працею ти зміниш світ.
Лиш майстру легко все вдається –
Це мудрих давній заповіт.

/Files/images/МАРИА.jpg

Справді, світ професій такий різноманітний, і кожна професія в ньому неповторна, потрібна і важлива. Обирати професію слід свідомо, ураховуючи нахили й здібності та громадські інтереси. Значення професії в житті людини залежить не від характеру роботи, а як до неї ставиться сама людина. Розподіл професій на погані і хороші, цікаві й нецікаві, легкі й важкі – помилковий.

/Files/images/МАРИА1.jpg

Вибір професії – складна справа. Коли людина вибирає професію, вона ухвалює важливе рішення. Існує багато цікавих, творчих, необхідних професій, але ж потрібно вибрати саме ту, яка найбільше до душі.


/Files/images/8березня2.jpg

Найніжніший та найсвітліший день в році – 8 березня! Початок весни, початок життя в природі, перше тепло. Дорогі жінки, нехай це тепло оселиться у ваших домівках. Нехай краса природи надихає, а початок весни символізує початок чогось прекрасного у вашому житті! Зі святом!


/Files/images/a_n.jpg

А ми сьогодні мріяли ...У 5-А класі було проведено заняття з елементами тренінгу арт-терапії « Мрії мого життя» На занятті учні активно вчилися планувати, продумувати власне життя, позитивно мислити, створювали власну формулу мрії, вірити у себе. Розвивали креативність, комунікативні функції, уяву, позитивну Я- концепцію.

/Files/images/ab.jpg

Вправи на тренінгу сприяли розвитку дрібної моторики рук, тактильних відчуттів та відчуття яскравого.Надважливо навчити дитину вірити в те, що мрії мають здатність збуватися!


Кожний учитель прагне зацікавити учнів предметом, який він викладає, бо це є запорукою успішного навчання. Таке завдання ставлять перед собою вчителі математики. З 16.02 по 19.02.2021 року був проведений тиждень математики. Вчителями Загумна Т.М., Левчук М.В., Дрегало Н.М., Михайлик Н.В., Котляр С.О. проведені творчі заходи, з метою зацікавити учнів до вивчення математики.

16 лютого учні 5-Б класу здійснили математичну подорож «Стежками рідного краю», познайомилися з історичними пам’ятками нашого рідного міста. А допомагали їм у цьому звичайні дроби, над якими вони вже навчилися виконувати дії додавання і віднімання. У цей же день учні 9-Б класу взяли участь у грі «Математичний калейдоскоп».

В рамках тижня математики відбувся "Інтелектуальний марафон" у 6-их класах. Учні змагалися у розв'язуванні цікавих логічних задач, геометричних головоломок.

На першій сторінці підручника алгебри для 11 класу розміщена світлина пам'ятника видатного українського математика - Михайла Пилиповича Кравчука. У середу 17 лютого учні 11 класу мали гарну нагоду ознайомитися з його біографією та досягненнями , переглянувши фільм "Голгофа академіка Кравчука". У 8-А класі пройшла математична гра "Хто зверху".

18 лютого у 5-Б класі відбувся майстер-клас "Виготовлення моделі куба технікою оригамі". Кабінет математики поповнився моделями куба , а діти отримали масу задоволення. Вчитель математики Котляр Світлана Олександрівна провела відкритий урок алгебри в 7-Б класі на тему "Лінійна функція".

У п’ятниця 19 лютого учні 11 класу сьогодні працювали в «Геометричній майстерні». Вони виготовили моделі правильних многогранників і подарували їх кабінету математики.

Проведення інтелектуальних ігор, розваг, конкурсів сприяло удосконаленню й урізноманітненню розумової діяльності учнів: уяви, спостережливості, розвивало їхні важливі якості мислення: логічність, здатність до абстрагування, порівняння.


/Files/images/86872732_3358589474153212_8817130957434781696_n-e1582012958542.jpg


З 8 по 11 лютого, коли чарівна зима торкається іскристим пензлем до природи, коли під ногами хрустить білосніжна ковдра , в повітрі кружляють пухнасті сніжинки, а морозець щіпає за щічки. У Полонський ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 пройшов тиждень предметів художньо- естетичного циклу.

/Files/images/качка1.jpg

План проведення тижня передбачав проведення різних заходів, які сприяли розвитку інтересу дітей до мистецтва, пізнавати прекрасне, бажанню творити. Здобувачі освіти школи брали активну участь у всіх видах діяльності. Відкриття тижня відбулося під гаслом "Пізнання починається із здивування". Діти дійсно здивували глядачів своїми роботами, виступами, виставками... В цей день відбувся мистецький флешмоб "Кольорові долоньки", вернісаж учнівських робіт "Торкнемося до прекрасного", проводилась психологічна гра "Скринька радості".

/Files/images/качка2.jpg

У вівторок та середу учні показали свої творчі навики у мистецькому турнірі "Чарівні фарби" між командами 6 класів, в якому перемогла команда "Веселі пензлики".Діти закріпили свої вміння та навички передавати відповідний настрій засобами художніх технік, за допомогою кольору показали плановість та глибину простору за допомогою кольору. Відбувся майстер-клас "Зустріч з прекрасним",котрий провела Приймак Т. В. Також всі ознайомилися з виставкою мистецької літератури, яку представила бібліотекар Віркун А. Є. Знову тривала виставка учнівських робіт школи та персональні виставки Овчаренка М. та Цимбалішиної Д.

У четвер зачарувала всіх оточуючих фотовиставка "Спинись, прекрасна мить", яку провела Огойко Т. М. та розповіла про історію мистецтва фотографії. Після цього учні 5-Б класу показали веселкову казку для учнів початкової школи, а малюки після казки намалювали свої чарівні сни...Далі відбувся флешмоб "Україна- єдина країна".

/Files/images/качка3.jpg

Тиждень закінчився і хочеться подякувати всім класам та вчителям, які долучилися до роботи та активно брали участь у запланованих заходах. Переможці конкурсів та вікторин нагороджувалися листами- подяками та грамотами. Треба зазначити, що проведений тиждень мистецтва пройшов досить продуктивно. Бажаємо всім творчого натхнення та нових перемог!!!!/Files/images/зображенняDSL.jpg

Плата за свободу власним життям – жахлива плата, болюча, страждальна. За що так багато страждань нашому народу? На жаль, у житті за все приходиться платити і все має свою ціну. Іноді вона є дуже дорогою. Це – життя. Саме такою ціною розплатилися на Майдані найкращі українці , Небесна Сотня янголів, котрі у найважливіший момент не злякалися та пожертвували собою заради кращого життя усіх нас. У ці дні ми щорічно вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, згадуємо ті страшні події, пам’ятаємо усіх Героїв поіменно.

Герої не вмирають. Просто йдуть
З Майдану – в небо. В лицарі – зі смерті.
Пливуть човни. Пливуть човни. Пливуть …
Героям слава – вписано у серці.ОГОЛОШЕННЯ!

16 лютого 2021 року у Полонській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відновлюється очна форма навчання для усіх здобувачів освіти.

До уваги вчителів,
учнів та батьків!

Зважаючи на надзвичайні погодні умови, у зв‘язку із значним пониженням температури повітря, враховуючи п.7 р.5 Санітарного регламенту, лист МОН від12.02.2021 р. 1/9-65 тимчасово призупиняється освітній процесу у всіх закладах освіти громади.
Тому освітній процес у 1-11 класах організовується з 15 по 17 лютого 2021 року відповідно до затвердженого розкладу уроків з використанням технологій дистанційного навчання.


ОГОЛОШЕННЯ!

Зважаючи на надзвичайні погодні умови 12 лютого 2021 року освітній процес у закладі організовується з використанням технологій дистанційного навчання.


/Files/images/колтижд10.jpg

З 08 по 12 лютого 2021 року у початкових класах Полонської загальноосвітньої школи l-lll ступенів №2 проходив "Кольоровий тиждень". Кожен день тижня був присвячений певному кольору. Наприкінці дня у класах обирали "Міс" та " Містера" кольору. Уроки, конкурси, виставки, змагання,, які проходили в рамках тижня, розвивали творчість школярів, навчали їх бути спостережливими, кмітливими та креактивними.

/Files/images/Колтижд1.jpg

У понеділок вчитель Кирик Н. М у 3-А класі провела вікториниу" Подорож у цікавий світ природи". Також учні разом з Наталією Миколаївною програли у гру "Зимові свята" та виготовили колаж " Будьмо здорові".

/Files/images/Колтижд2.jpg

Бібліотекар Віркун Алла Євгенівна під час проведення свята " Країна казкова- країна книжкова", прийняла учнів других класів у читачі. Цікавою була виставка нової літератури для дітей " Всесвіт дитячих книжок ".

Також усі змогли переглянути виставки" Lego - місто" та " Будемо друзями".

/Files/images/колтижд3.jpg

У вівторок учні 2 - Б класу разом із Хар С. В мандрували цікавими стежинами до країни "Міцного здоров'я". Вчитель Козирська Л. М у 1-А класі провела майстер клас" Візерунки зими ". Де дітки створювали візерунки на папері за допомогою крупи і клею. Їх роботи всі змогли переглянути на виставці " Мелодія зими".

/Files/images/колтижд4.jpg

У середу вчитель 1- А класу Кравчук Н. А повела наймолодших учнів у подорож казковими стежинами.Діти працювали у групах. Вони із задоволенням розгадували загадки, складали пазли, ставили інсценівки.

/Files/images/колтижд5.jpg

Учні 4-Б класу разом із Скутською С. З провели урок розвитку зв'язного мовлення, на якому вчилися писати запрошення. Діти вміло працювали у групах, виконували цікаві завдання.

/Files/images/колтижд6.jpg

У четвер свій перший відкритий урок з математики на тему "Додавання і віднімання числа 5" провели учні 1 - Б класу разом із Соболь О. Ю. Діти відправилися за пригодами до зимового лісу разом із героями мультфільму Смішариками. Учні показали, як навчилися працювати в парах, використовувати цеглинки Lego при розв'язуванні завдань. Дізналися, як живеться звірам у лісі взимку.

/Files/images/колтижд7.jpg

Матюх О. П та учні 2-А класу провели виховну годину "Містечко майстрів". Діти дізналися про різні професії.Вони працювали в групах, складали пазли, декламували вірші.

/Files/images/колтижд8.jpg

3- Б клас із Поварчук О. А провели гру - вікторину"Твій друг - книга". Діти в командах змагалися у відгадуванні загадок, кросвордів, ребусів, складанні прислів'їв. По завершенню заняття зробили селфі з улюбленою книгою.

/Files/images/колтижд9.jpg

Напередодні свята всіх закоханих Рудюк О. Д провела майстер - клас по виготовленню валентинок. Учні 3-А класу виготовили валентинки і організували виставку "У світі все починається з любові".

Ентузіазм, творчий підхід учителів початкових класів, інноваційні педагогічні технології допомогли зробити тиждень початкових класів справжнім святом для дітей. Посмішки не сходили з обличчя дітей. Вчитися, дійсно, цікаво і весело!


День Безпечного Інтернету

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

/Files/images/безпека інтерн.jpg

Соціально-психологічною службою школи було проведено заняття з елементами тренінгу «Безпека в Інтернеті», а також було опрацьовано з здобувачами освіти «Робочий зошит для підлітків the Web We Want (Інтернет, який ми хочемо)» Джерело: http://www.webwewant.eu/documents/10180/945868/WebWeWant_youthUA.pdf/b5d8c012-ff53-40d0-967e-e0dc32ffcb22
Посібник створений молодими людьми для молоді, спрямований на вивчення прав та обов’язків в Інтернеті та заохочення до роздумів про поведінку в Інтернеті.
Запропоновані 18 завдань допоможуть підліткам перевірити свої навички, дізнатися більше про свої права в онлайн-світі.

5 лютого відбулася визначна подія для учнів других класів: вони стали жителями країни Барвінчат.

/Files/images/зображення_vib1.jpg

«Країна Барвінкова» — це чудова країна дружби, радості, добра. У ній діти вміють добре навчатися, гратися, дружити, співати й танцювати, веселитись, бути вірними у дружбі, захищати слабких, бережливо ставитись до рідної природи, поважати національні традиції України.

/Files/images/зображення_vibe2.jpg

Кожна дитина мала змогу взяти активну участь у святі "Посвята у Барвінчата", під час якого другокласники грали у веселі ігри, конкурси, відгадували загадки. А учні 4-х класів подарували наймолодшим відео привітання, а наприкінці свята пов’язали другокласникам кольорові галстуки - відзнаку країни Барвінкової.

/Files/images/зображення_vibe3.jpg

З цього часу другокласники є членами "Країни Барвінкової".


3 лютого 2021 року в Полонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 проводився виховний захід «Спорт здоров’я, спорт-це сила, що дає всім людям крила”. Учасниками заходу були учні 7-А класу (вчитель Гордійчук Л.М.).

/Files/images/Горд_n.jpg

Команди «Яструб» і «Дружба» показали свої знання з історії Олімпійського та Параолімпійського спорту. Проведено вікторину та естафету «Веселі старти». У нелегкій командній боротьбі ніхто не залишився без нагороди.

/Files/images/Горд1_n.jpg

Присутні отримали задоволення від змагання, учасники зміцнили свій командний дух, а всі разом ще раз переконалися у користі занять спортом.


Тиждень духовного розвитку особистості
«Вічні цінності людські»

Українська народна мудрість говорить: "Тримаючи в руках скрипку, людина не здатна на погане".
З традиційно-християнської точки зору сутність морального виховання полягає в тому, що людина розвиває і утверджує в собі природну схильність до добра та готовність відстоювати його в собі і в навколишньому житті. Це виховання зорієнтоване на засвоєння учнями абсолютних вічних норм співжиття, які носять універсальний, вселюдський характер і являють собою вияв людяності.
/Files/images/тиждюдух2.jpg
З 25 січня по 29 січня в нашому закладі проходив тиждень духовного розвитку особистості «Вічні цінності людські» .
В рамкам тижня духовності в школі було проведено бесіди «Нехай людина добро приносить, бо світ навколо любові просить!», «Жити по совісті. Це як?» Учням було запропоновано протягом 5 днів прикрасити декоративне панно «сердечками добрих вчинків». Школярі переглянули відеофільм «Крути1918» ,розгадували кросворди, знайомились з цікавими та повчальними літературними творами, писали твір на тему «Що таке добро». Протягом тижня учні мали змогу ознайомитися з новинками духовної літератури. Школярі читали і обговорювали біблійні історії.
/Files/images/тижд.дух1.jpg
Учні 6-го класу під час тренінгу «Мої слова» висловлювали свої думки про те, яку роль відіграє мова у їхньому житті. Читаючи Святе Письмо визначили духовну причину сили слова. Ознайомилися з історією лихослів’я. Визначили причини і наслідки лихослів’я . Зрозуміли, що кожна людина несе відповідальність за кожне сказане слово.
Учні 8- х класів були учасниками тренінгу на тему « Цінності життя і здоров’я». Працюючи у групах вони створювали презентацію до теми, ставили мету, розробляли план своєї діяльності.
Люби, і нехай любов буде для тебе
така ж природна, як і дихання.
Нічого не вимагай. Нічого не очікуй.
Якщо щось приходить до тебе, будь вдячний
Якщо нічого не приходить,
значить, цьому й не треба було приходити.

/Files/images/день соборності укр.jpg

Сьогодні, 22 січня, в день проголошення в 1919 році акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, відзначається День Соборності України.


До уваги вчителів, учнів та батьків!

З 25 січня 2021 року відновлюється освітній процес у закладі освіти в очному режимі з дотриманням усіх протиепідемічних вимог.

Дирекція школи


До уваги вчителів, учнів та батьків!

З 08 по 24 січня 2021 року в Україні вводяться обмежувальні протиепідемічні заходи (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS- CoV-2»), тому освітній процес у 1-11 класах організовується з 11 січня по 22 січня відповідно до затвердженого розкладу уроків з використанням технологій дистанційного навчання.

/Files/images/різдво.jpg

Прийміть найщиріші привітання з Різдвом Христовим. Нехай це світле свято принесе у ваш дім добро, злагоду та віру у майбутнє. Хай Господь буде завжди поруч і допомагає вам у всьому!


/Files/images/rizdvo.jpg

Вітаємо з Новим роком! Бажаємо, щоб 2021-й подарував багато приводів для радості і щасливих моментів. Нехай збудуться найзаповітніші бажання і у всіх справах вас супроводжує удача! Залиште всі негаразди позаду і в цю новорічну ніч повірте в диво, воно обов’язково збудеться!


Людина починається з добра,
З уміння співчувати, захистити.
Це зрозуміти всім давно пора,
Бо ми прийшли у світ добро творити.
Л. Забашта
Життя святого Миколая пов’язане з творінням чудес. Його духовний досвід передається з покоління в покоління. Люди шанують і поважають його і завжди звертаються до нього за допомогою. А діти, яких Миколай особливо любить, намагаються робити добрі вчинки, як і святий.

/Files/images/добр.jpg

18 грудня, в переддень свята, діти 4-А і 4-Б класів детальніше ознайомились із життям та чудесами архієпископа Мир Лікійських Миколая Чудотворця на виховному бібліотечному заході «Твори добро». Здобувачі освіти взнали багато нових цікавих фактів із його життя, із його служіння людям та з чудесами, які він творив впродовж всього життя. Також взяли участь в іграх та вікторині, розказували свої традиції святкування та декламували вірші.
Діти, вчіться творити добро, а святий Миколай буде дбайливо спостерігати за кожним!

/Files/images/Миколай.jpg

Вітаємо з Днем Святого Миколая. Бажаємо міцного здоров’я, добробуту, миру. Нехай це свято наповнить Ваш дім щастям, теплом і любов’ю, а життя зробить яскравим!


Відповідно до листа МОН №1/9 – 499 від 28.08.2020 «Щодо створення безпечних умов організації освітнього процесу у 2020-2021 навчальному році», та з метою запобігання короновірусної інфекції освітній процес в очній формі навчання для учнів 9-Б класу призупинено. Здобувачі освіти перебувають на самоізоляції до 22.12.2020 року. Освітній процес для учнів 9-Б класу організовано за допомогою технологій дистанційного навчання.

Щиро вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та мовних конкурсів! Ці здобувачі освіти посіли призові місця у 2019-2020 навчальному році. Вітання обдарованим школярам та їх наставникам!

Українська мова та література

Василенко Мілана, учениця 9-Б класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Чабан О.І.)
Дробушенко Максим, учень 10 класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Чабан О.І.)

Географія

Калінка Іван, учень 8-Б класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Глущак О.В.)
Стегній Дарʼя, учениця 9-Б класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Глущак О.В.)
Зозулюк Марія, учениця 11 класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Глущак О.В.)

Біологія

Дробушенко Максим, учень 10 класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Веселова Н.В.)

Математика

Хоморецький Іван, учень 6-А класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Загумна Т.М.)
Біленька Марія, учениця 8-А класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Михайлик Н.В.)

Фізика

Біленька Марія, учениця 8-А класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Жолновська Т.М.)
Жолновська Вікторія, учениця 9-Б класу, диплом ІІ ступеня
(вчитель Ткаченко Л.В.)
Кондрасюк Ярослав, учень 11 класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Жолновська Т.М.)

Історія

Василенко Мілана, учениця 9-Б класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Боброва Н.З.)

Інформаційні технології

Дробушенко Максим, учень 10 класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Дрегало Н.М.)
Кондрасюк Ярослав, учень 11 класу, диплом ІІ ступеня
(вчитель Дрегало Н.М.)

Конкурс ім.Петра Яцика

Яремова Тетяна, учениця 3-А, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Рудюк О.Д.)
Кукліновський Назар, учень 4-А класу, диплом ІІ ступеня
(вчитель Загоруйко О.В.)
Хоморецький Іван, учень 6-А класу, диплом ІІ ступеня
(вчитель Мельник Г.Л.)
Рогальська Яна, учень 8-А класу, диплом ІІ ступеня
(вчитель Кірєєва І.І.)
Зозулюк Марія, учениця 11 класу, диплом ІІ ступеня
(вчитель Кірєєва І.І.)

Конкурс ім.Тараса Шевченка

Соболевська Олександра, учениця 8-Б класу, диплом І ступеня в районному етапі, диплом ІІ ступеня в обласному етапі
(Чабан О.І.)

Захист науково-дослідницьких робіт МАН

Кондрасюк Ярослав, учень 11 класу, диплом І ступеня у відділенні технічні науки, секція технологічні процеси та перспективні технології
(вчитель Жолновська Т.М.)
Кірєєва Тетяна, учениця 11 класу, диплом І ступеня у відділенні історія, секція історія
(вчитель Боброва Н.З.)
Главацька Софія, учениця 9-Б класу, диплом І ступеня у відділенні філософія та суспільствознавство, секція: психологія
(практичний психолог Загорська Н.В.)
Зозулюк Марія, учениця 11 класу, диплом ІІ ступеня у відділенні хімія та біологія, секція хімія
(Ладюк І.М.)

Їх перемога – це результат наполегливої праці, творчого пошуку й таланту. Це ще один крок до зростання престижу нашої школи!

/Files/images/насильство.jpg

Зупинимо насильство над дітьми разом!

Дитячі очі чисті, щирі
В них видно наміри й думки,
Вони хоч чорні, сині, сірі
Бувають радісні й сумні.

Мабуть, радісними є очі дітей, коли у них щасливе дитинство, коли ніщо не пригнічує і не турбує. А сумними, коли діти зазнають страждань та принижень. Сьогодні одним із пріоритетних напрямів загальнодержавної політики країни стоїть проблема безпеки дітей, охорона їх життя та здоров’я. З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав та жінок із 25 листопада по 10 грудня учні та педагоги школи взяли участь у Всеукраїнській акції „16 днів проти насильства”.

/Files/images/насильство1.jpg

В рамках акції відбулися такі заходи:

Тренінгові заняття на тему: «Подолаємо образи», «Профілактика насильства у шкільному та сімейному середовищі», «Запобігання насильству», «Ростем без насильства», «Агресія – перший крок до насильства», «Формування безпечної поведінки», «Скажемо «НІ» насильству в шкільному колективі», «Профілактика насильства у шкільному та сімейному середовищі». Практичні заняття для учнів 1 класу «Всі ми такі різні». Переглядали казку «Соловейко з одним крилом» про дітей з особливими освітніми потребами. Діти 2-3 класів мали можливість переглянути соціальні відеоролики «Говори проти насильства», «Викресли булінг –обирай блогінг», «Друзів не обирають по одягу». Спортивні змагання «Спорт проти насилля».

/Files/images/насильство2.jpg

Урок-конференція «Права людини». Його метою було донести до дитини розуміння того, що насильство є порушенням прав людини. Кожен з нас має сказати “Ні!” насильству.


День па́м'яті жертв голодомо́рів

/Files/images/голод2.jpg

Щороку у четверту суботу листопада Україна і світ вшановують День пам’яті жертв голодоморів.

Він був запроваджений Указом Президента України у 1998 році. У 2006 році Законом України Голодомор 1932 – 1933 років був визнаний геноцидом.

З метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій в Полонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 було проведено інформаційно-просвітницькі заходи. У шкільній бібліотеці організована виставка фотоматеріалів та публіцистичної літератури «І пам’яті свіча не згасне…», яку відвідали учні школи. До Дня пам’яті жертв голодомору проводився конкурс малюнків «Хліб – очима дітей» В класах учителями школи було проведено історичні уроки Пам’яті і Свободи. Документальні фільми, факти, твори українських письменників та поетів вплелися у канву уроків-реквіємів «Україна 32-33 рр. Голод...Голод», торкнулися душі кожного. Учні та педагоги школи вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто став жертвою Голодоморів в Україні.


Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до рішення оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Полонської райдержадміністрації від 18.11.2020 року,(протокол №15), наказу відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади від 19.11.2020р. №207 «Про відновлення роботи закладів освіти в очному режимі» відновлюється робота Полонської загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 в очному режимі з 23 листопада 2020 року


Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Полонської міської ради обʼєднаної територіальної громади №202 від 10.11.2020 р. «Про перехід на навчання з використанням дистанційних технологій» у закладі запроваджуються такі зміни:

1. Заборонено відвідування школи її здобувачами з 09 листопада 2020 року на період дії «червоного» епідемічного зонування.

2. У закладі організовується навчання здобувачів з використанням дистанційних технологій.

3. Уроки будуть проводитися згідно з шкільним розкладом та вимогами Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом МОН від 08 вересня 2020 року №1115, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 вересня 2020 року за №941/35224.

Адміністрація закладу освіти


/Files/images/день_вчителя.jpg

Дорогі працівники освіти, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги! Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом - Днем вчителя! Учитель у всі часи залишається опорою суспільства і держави. Саме в його руках майбутнє країни, майбутнє нових поколінь. Бажаємо вам у цей святковий день гарного настрою! Нехай теплі слова і добрі почуття ваших учнів зігрівають ваші серця. Міцного вам здоров'я, щастя, благополуччя і радості нових успіхів!


Правила роботи
Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
в умовах адаптивного карантину
у 2020-2021 н.р.

З Другого вересня навчання розпочнеться
- для здобувачів освіти 1-4 класів о 08.10;
- для здобувачів освіти 5-8, 11 класів о 09.00;
- для 9-10 класів о 09.55.Розклад дзвінків

Розклад дзвінків молодша школа

1 урок 8.10-8.50
Перерва 10 хвл
2 урок 9.00 – 9.40
Перерва 15 хвл
3 урок 9.55 – 10.35
Перерва 15 хвл
4 урок 10.50 – 11.30
Перерва 20 хвл
5 урок 11.50 – 12.30
ГПД

Розклад дзвінків основна школа

1 урок 9.00 – 9.45
Перерва 10 хвл
2 урок 9.55 – 10.40
Перерва 10 хвл
3 урок 10.50 – 11.35
Перерва 15 хвл
4 урок 11.50 – 12.35
Перерва 25 хвл
5 урок 13.00 – 13.45
Перерва 10 хвл
6 урок 13.55 – 14.40
Перерва 5 хвл
7 урок 14.45 – 15.30
Перерва 5 хвл
8 урок 15.35 – 16.20
 1. Вхід у приміщення школи батьків, рідних та сторонніх осіб (крім супроводжуючих дітей з інвалідністю) суворо заборонено.
 2. При вході в школу обробляти руки антисептиком. При потребі мити руки з милом.
 3. Обовʼязково використовувати захисні маски при вході у приміщення та під час пересування коридором. Зміна масок кожних 3 години. Якщо діти користуються масками багаторазового використання, мати герметичні пакети для використаної та для нової маски. Якщо користуємося одноразовою маскою, нова маска теж має бути у пакеті. Для використаних масок у школі знаходяться спеціальні урни.
 4. Здобувачі освіти 1-4 класів можуть пересуватися без захисних масок.
 5. Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожна дитина має мати пляшечку води.
 6. Для школярів в їдальні розроблено графік харчування:
  9.55-1-А, 1-Б (сніданок)
  10.55 – 2-А, 2-Б
  11.20 – 3-А, 3-Б
  11.35 – 11.50 5-А, 5-Б, 6-А, 6-Б
  12.00 – 4-А, 4-Б
  12.15 – 1-А, 1-Б (обід)
  12.35 – 13.00 - 7-11 класи
  9. Якщо у дитини під час перебування в школі погіршилося самопочуття, вона має повідомити про це класного керівника чи вчителя-предметника, в якого зараз урок. Школяра буде відправлено у медпункт та повідомлено батькам.
  10. Батькам суворо забороняється відпускати дитину до школи з ознаками ГРВІ: температурою, нежитю, сильним головним болем, кашлем. Якщо ж дитина захворіла до 09.00 батьки мають повідомити про це класного керівника.
  11. На кожній перерві провітрювати класні приміщення, по можливості школярам виходити на свіже повітря.
  12. Вихід школярів за територію школи під час освітнього процесу забороняється.


/Files/images/оголошення день знань.jpg

Любі друзі!

Як довго ми всі чекали цього дня!

Перше вересня. День знань. Всенародне свято мудрості, доброти, толерантності.

Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 гостинно відчиняє двері своїм школярам у світ науки-незвіданої, цікавої і водночас нелегкої.

Запрошуємо здобувачів освіти 1-х та 11 класів на свято, яке відбудеться 1 вересня 2020 року о 9.00 на шкільному майданчику.

Для здобувачів освіти 2-10 класів вчителі у класних кімнатах проведуть святковий Перший урок.

До зустрічі 1 вересня!Шановні батьки, здобувачі освіти!!!


Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID - 19)», 2020-2021 навчальний рік буде незвичним.
Серед основних орієнтирів для нас – профілактика захворюваності на COVID-19, дотримання правил безпеки життя і здоров’я дітьми та колективом школи. Це – фундаментальні засади для розробки розкладу занять та перерв, роботи спортивних секцій, гуртків, порядку роботи їдальні, її санітарного обладнання, схеми пересування учнів у приміщенні школи тощо. У подальшій роботі закладу неодмінно буде передбачено наступне:
• Регулярне та багаторазове прибирання навчальних приміщень. Дезінфекція поверхонь меблів та обладнання.
• Обов’язкове дотримання правил гігієни рук та дихання всіма учасниками навчального процесу в школі, персоналом закладу.
• Наполегливі рекомендації батькам залишати хворих дітей вдома задля уникнення ризику зараження інших учнів.
• Активна взаємодія із службами охорони здоров’я.
• Наскільки можливо, зменшити дистанцію та контакти між учасниками освітнього процесу.
• Обов’язкове носіння засобів індивідуального захисту вчителями протягом уроку та перерв, дітьми – під час перерв.
• Регулярний моніторинг стану здоров’я дітей та колективу школи шляхом термоскринінгу, обстеження їх на предмет симптомів вірусних захворювань, проведення опитувань учнів щодо їх самопочуття.
• Для тимчасової ізоляції дітей із симптомами вірусних захворювань в школі облаштовано санітарну кімнату, укомплектовану належним чином.
• Обмеження доступу дорослих осіб (окрім вчителів та техперсоналу) до закладу.
• Плануємо збільшити кількість уроків на свіжому повітрі.
• Щоб зменшити пересування дітей приміщенням школи, а відтак – звести до мінімуму контакти між ними і ризик інфікування, заняття для кожного окремого класу проводитимуться в одному кабінеті. Виняток складають предмети, які мають специфіку викладання: фізика, англійська мова, хімія, інформатика.
При цьому на час загрози COVID-19 наша школа уникатиме заходів із великим скупченням людей: масові заходи, лінійки, батьківські збори (останні рекомендовано проводити дистанційно).
Звичайно, за умови зростання захворюваності на COVID-19 навчальний процес доведеться мінімізувати, тому кількість дистанційних занять зросте.

Урочистий захід до Дня знань 1 вересня буде!

Але захід планується в новому форматі. Свято відбудеться без скупчення людей, із дотриманням дистанції між учасниками заходу у відповідних групах.

Звертаюсь до батьків! Прошу з розумінням поставитись до наступного.

Допуск батьків, осіб, що їх замінюють та інших відвідувачів до школи буде мінімізовано для зменшення ризику інфікування дітей та працівників школи.Останній дзвоник

Щиро вітаємо зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою! Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

undefinedОГОЛОШЕННЯ!

У зв’язку з рішенням Кабінету Міністрів України та листом Міністерства освіти і науки України, з 12 березня 2020 р. по 03 квітня 2020 р. по закладу оголошено КАРАНТИН

Оновлено: рішенням Уряду від 25 березня,
карантин продовжено до 24 квітня

Оновлено: рішенням Уряду від 22 квітня,
карантин продовжено до 11 травня

Оновлено: рішенням Уряду від 4 травня,
карантин продовжено до 22 травня

(Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні)
Подальші зміни відслідковуйте на сайті школи
Адміністрація


Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Полонської міської ради ОТГ оголошує набір дітей до 1-го класу. Прийом документів буде здійснюватися з 30.04.2020 р. по 30.06.2020 р. засобами електронного обігу до завершення карантину. Прогнозована кількість класів-2. Для прийому дітей до 1- го класу батькам необхідно подати: - заяву на ім'я директора школи; - копію свідоцтва про народження дитини; - медичну картку встановленого зразка (форма № 086-1/0).

Копії документів можна надсилати на електронні скриньки: polonne_zosh2@i.ua

Переглянути наказ Про прийом дітей до 1-го класу у 2020-2021 навчальному році

Переглянути витяг з рішення виконкому Полонської міської ради про закріплення території обслуговування, закріпленої за закладом освіти його засновником.

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Грудень 2021 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031