• Розмір шрифту:
 • A+
 • А
 • A-
picture one picture two picture three picture four

/Files/images/школа фото.jpg


/Files/images/банер.jpg


/Files/images/омельч1.jpg

Зима - найсуровіша пора року для птахів. У цей час вони потерпають не лише від холодів, а й від нестачі їжі. Тому учні 4-Б класу вирішили допомогти нашим меншим друзям та підготували їм смаколики.


/Files/images/сінч2435.jpg

«Тематичні тижні" не можна назвати абсолютно новою формою методичної роботи, проте вона має ряд особливостей, які сприяють кращій взаємодії між усіма учасниками освітнього процесу .

Коротко про минулий плідний творчий тиждень вчителя-логопеда…

Групове заняття з автоматизації звука [р] «Мій край -Україна». Індивідуальне логопедичне заняття «Автоматизація звука [ш] в складах та словах з використанням Лего-технологій». Майстер-клас «Подорож до країни Логопедії»


/Files/images/голод67.jpg


/Files/images/котік.jpg

У період з 13.11 по 17.11 у Полонському ліцеї №2 імені О. Боброва був проведений творчий тиждень вчителя англійської мови Котика В.В.
Для учнів 6-Б, 7-А, 8-А, 10-А, 10-Б, було проведено ряд заходів.
У 7-А класі був проведений онлайн-урок на тему «Сучасні технології», учні брали активну участь в обговоренні теми уроку, ділилися своїми поглядами про роль сучасних технологій у нашому житті.
У 10-А виховний захід був присвячений Королівській родині та традиціям Великої Британії, після перегляду відео про Королівську родину, здобувачі освіти ділилися своїми думками по темі заходу, брали участь в обговоренні відео.
У 10-Б основною темою уроку була тема «Друзі та відносини», проводилась дискусія, яким має бути справжній друг, які якості він повинен мати, розповідали про своїх друзів, та давали відповідь на основне запитання - що таке дружба, та яке вона має значення в нашому житті.
У 8-А була проведена вікторина «Англійська - міжнародна мова спілкування»
Учні розгадували значення слів, з зацікавленістю брали участь у двох вікторинах, проведених під час уроку.
У 6-Б був проведений відкритий урок на тему «Музика у нашому житті», діти активно працювали, вгадували музичні стилі, розповідали про свій улюблений стиль музики, та ділилися своїми думками про те, який стиль музики для них найцікавіший. Загалом, творчий тиждень був проведений результативно.


/Files/images/днгід.jpg

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави.

/Files/images/днгідн2.jpg

З нагоди цього свята в Полонському ліцеї №2 імені О.Боброва 21 листопада проведено низку заходів. Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України


З 13 по 17 листопада у Полонському ліцеї №2 імені Олександра Боброва пройшов кольоровий тиждень толерантності "Раз теплом нагріте серце - вік не охолоне".

/Files/images/ткачнко1.jpg

У понеділок ( День доброти) учні 2 А та 2 Б класу відправилися у мандрівку містом Доброти, де складали прислів'я про добро, розбирали ситуації, переглядали мультфільми та працювали з мегарозмальовками.

Вівторок (День вдячності), в цей день учні писали слова подяки нашим мужнім котикам ЗСУ та складали їх у "Банку вдячності".

/Files/images/ткченк3.jpg

Середа (День безпеки), день коли учні згадали правила безпечної поведінки під час різноманітних бесід та конкурсів, перевірили свої знання з правил дорожнього руху в інтернет вікторині "Як ти знаєш правила дорожнього руху".

А у п'ятницю закріпили знання під час "Єдиного уроку безпеки".

Четвер (День інклюзії) здобувачі освіти нашого ліцею переглянули багато відеоматеріалу про добро, дружбу і милосердя та обговорили ситуації, які відбувалися з героями.

/Files/images/ткачнко.jpg

Завершився тиждень - Днем толерантності, де учні розписували паркан ввічливих слів та взяли участь у тренінгу "Толерантність це..."


/Files/images/прийм34.jpg

13 листопада в Міжнародний день спонтанного прояву доброти, учні Полонського ліцею №2 імені О.Боброва активно долучилися до акції «Серце любові, добра та поваги», подарували меседж один одному та поділилися своїм теплом. Побажали гарного настрою й веселого дня членам шкільної родини.


Напередодні Всесвітнього дня доброти відбувся виховний захід, де здобувачі освіти 2-Б класу здійснили подорож у Країну добрих справ.

/Files/images/повар.jpg

До них завітали Чарівник і Чарівниця, Добро і Зло. Від професора Добродія отримали лист із запрошенням в Країну добрих справ. Щоб туди потрапити, потрібно було одержати ключ, подолавши перешкоди Зла: створити дерево добра, скласти прислів'я про добро, честь і сумління. Також діти грали в ігри: "Кольорові парасольки", "Радість чи сум", "Відшукай слово". Подолавши усі перепони, діти отримали ключ до Країни добра.

На заході панувала атмосфера доброзичливості, взаємодопомоги та співпраці. Будьте завжди добрими, вмійте дарувати тепло своїх сердець всім, хто вас оточує!


Тиждень української писемності та мови в ліцеїстів 5-А класу сповнений різними конкурсами. Сьогодні вони стали учасниками мовознавчої вікторини-гри «Веселі перегони», де показали не тільки свої знання, а й дотепність і згуртованість.

/Files/images/чаба.jpg

Конкурси «Грамотій», «Будьмо ввічливими», вікторина «Хто швидше», мовні ігри «Загадки-жарти», «Живе словечко: прочитай по губах» спонукали до творчості й пізнання, вчили бути спостережливими й винахідливими.

/Files/images/чаба1.jpg

На шляху до перемоги здобувачі освіти показали чудові знання з української мови, вміння використовувати їх на практиці. Продемонстрували логічне мислення, швидкість, раціональність у прийнятті рішень. Це була не просто гра, а двобій ерудиції та інтелекту.

Перемогли найсильніші!!!


/Files/images/сінчук.jpg

Корекційно-розвиткова робота вчителем-логопедом спрямовується на виправлення вад звуковимови, розвиток зв’язного мовлення, формування граматично правильного мовлення, збагачення словникового запасу слів. Дані заняття базуються на спеціально розроблених програмах для дітей з ООП.


З 30 жовтня по 03 листопада проходив творчий тиждень вчителя початкових класів ліцею №2 імені О. Боброва Медвецької Алли Павлівни.

/Files/images/медведь.jpg

31 жовтня радо були запрошені колеги на урок ЯДС. Третьокласники були активними співавторами уроку. Діти досліджували властивості повітря, проводили цікаві досліди, робили висновки. Змістовна презентація сприяла кращому засвоєнню знань. Робота з підручником, креслення діаграми, рефлексія з цеглинками Lego, ранкове коло - складові сучасного уроку.

/Files/images/медведь1.jpg

Урок української мови стимулював здобувачів освіти до досконалості у вивченні будови слова. Діти побували на віртуальній екскурсії у місті Івано - Франківськ, вчилися розрізняти слова з однаковим коренем, але різні за значенням. Урок працював на розвиток мовлення, був інтегрований з математикою, літературним читанням. Діти багато дізналися нового про письменника Івана Франка, творчість видатної особистості. Школярики працювали і парами, і трійками, і групами. Для дітей була підготовлена презентація, картки, цеглинки для самооцінювання.

Колежанки були запрошені на майстерку, яка сприяла зміцненню ментального здоровʼя. Ароматична терапія, продумане тестування, вправи на увагу, на зняття зорової втоми, чаювання - складові здоровʼязберігаючих технологій.

03 листопада на свято казки були запрошені здобувачі освіти 3 - Б класу. Театралізована вікторина надовго запамʼятається і акторам, і глядачам. На святі учасники заходу досліджували казки, усі присутні співали пісню про Україну, танцювали. По завершенню свята переможці вікторини були нагороджені почесними дипломами.


/Files/images/гордій.jpg

Полонський ліцей № 2 імені О. Боброва активно долучився до участі у наймаштабнішому проекті України «Шкільні ігри»


/Files/images/куцька.jpg

Валізка творчих вправ на уроках літературного читання 25 жовтня вчителька-методистка Скутська С. З. провела майстер-клас "Валізка творчих завдань на уроках літературного читання" для вчителів, асистентів, вихователів ГПД.

На майстерці ми обговорювали і методику сторітелінгу, і фонетичні загадки, настільні ігри, інтерактивні онлайн-технології. Педагоги працювали як єдина команда. Створювали осінній ліс з буквами-листочками ,залюбки готували текст до читання, вибивали такти, щоб попрацювати над дикцією.

Шукали прийоми, як з допомогою книги формувати життєву позицію дитини. Щиро вдячні вчительці музичного мистецтва Приймак Т. В. за чудовий прийом релаксації, за створення педагогічного оркестру.Висловлюю щиру подяку своїм колежанкам за допомогу і підтримку.


/Files/images/йцу.jpg

Час, коли здобувачі освіти перебувають на канікулах, педагоги та працівники освіти Полонського ліцею № 2 імені О. Боброва використовують для самовдосконалення.

/Files/images/йцу1.jpg

27 жовтня 2023 року освітяни взяли участь у обговоренні цікавих, як для сучасного провадження освітньої діяльності, питань на педраді, де мали місце два блоки: «Шляхи вдосконалення дистанційного навчання» та «Формування мотивації учнів». Обидва блоки містили цікаві роздуми і пропозиції, здобуті шляхом практики, експериментування, апробацій та досліджень.

/Files/images/йцу2.jpg

Також колеги мали змогу висловлюватись, ділитися досвідом. А тому шлях подальших дій колективу визначати було просто, орієнтири справді- зримі.


/Files/images/радіодик.jpg

Сьогодні день, коли у нас є нагода вклонитися УКРАЇНСЬКОМУ СЛОВУ в його красі та виразності, влучності та розмаїтті.

/Files/images/радіодик2.jpg

Друзі, говорімо українською, щоб нас побачив світ, побачив успіх України, її духовні та інтелектуальні надбання! Вчімо та шануймо українську!

/Files/images/радіодик1.jpg


За кілька днів Полонський ліцей №2 імені О.Боброва відзначатиме День працівників освіти. Завдяки ЗСУ, тримаємо освітянський стрій.

Напередодні свята низка педагогів нашого закладу освіти були відзначені нагородами на рівні громади та області.

А найвищою освітянською нагородою Полонської міської територіальної громади — педагогічною премією імені Лесі Українки - цьогоріч була відзначена директорка нашого ліцею Валентина Аркадіївна Лапець.

/Files/images/аркенг.jpg

Валентина Аркадіївна - вчитель та керівник від Бога. Усьому,за що береться директорка, дає лад на найвищому рівні. Призери обласних олімпіад із біології та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, діяльність експерта державної служби якості освіти та керівника директорського корпусу закладів освіти Полонської міської територіальної громади, облаштування сучасного освітнього середовища в ліцеї та пришкільного майданчика «Еколенд», оновлення харчоблоку, їдальні, класних кімнат, майстерні трудового навчання...

/Files/images/аркден.jpg

З раннього ранку Валентина Аркадіївна на робочому місці. Зібрана, зосереджена, огляне територію, поцікавиться усією шкільною родиною, для кожного знайде тепле слово, підбадьорить усмішкою, делікатно вкаже на помилки.

Валентина Аркадіївна - надзвичайна людина. Вимоглива до себе та до інших, в усьому прагне досконалості. Професіоналізм, толерантність, ерудиція, вміння згуртувати колектив, зацікавити новими ідеями, своєчасно прийняти правильне рішення— це ті риси, що складають стиль керівництва пані Валентини.

У переддень професійного свята педагогічний, учнівський та батьківський колективи нашого ліцею щиро вітають директорку Валентину Аркадіївну Лапець із високою нагородою та Днем працівників освіти.

Зичимо, щоб сьогодні, завтра і через ще десяток років ви так само ділилися з учнями вашою думкою, виховували їх, плекали молоді таланти, даруючи їм своє щедре на добро серце. Адже учитель - це не просто покликання, це суть, непереборне бажання давати знання, допомагати досвідом і віддавати тепло і віру іншим. Здоров‘я вам і всій родині, щасливого життя під мирним небом країни- переможниці

З роси і води вам!


День працівника освіти – це свято всіх, хто працює на освітянський ниві, і звичайно ж, це свято всього колективу Полонського ліцею №2 імені О. Боброва!!! Наш високопрофесійний педагогічний колектив заслужено поважають наші вихованці, їхні батьки і всі ті, хто розуміє значення ролі педагога у сучасному світі.

/Files/images/КравчН.jpg

У переддень свята наші педагоги отримали значні нагороди Грамотами відділу освіти, молоді та спорту Полонської ТГ були нагороджені Наталія Анатоліївна Кравчук, вчителька початкових класів,

/Files/images/Кіре.jpg

Ірина Іванівна Кірєєва, вчителька української мови та літератури.

Відзнаку департаменту Хмельницької обласної військової адміністрації отримали

/Files/images/ДрегН.jpg

Наталія Миколаївна Дрегало, вчителька інформатики,

/Files/images/КондрП.jpg

Петро Михайлович Кондратюк, вчитель історії,

/Files/images/ТкачЛ.jpg

Людмила Вікторівна Ткаченко, вчителька фізики.

Вітаємо вас з отриманням заслужених нагород, які є підтвердженням високих особистісних якостей. Бажаємо вам успішного подальшого життєвого шляху, виконання задуманого, якнайшвидшої реалізації масштабних цілей у мирній незалежній України


1 вересня 2023 року в Полонському ліцеї №2 традиційно, по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив шкільній родині про початок нового навчального року.

/Files/images/дзу4.jpg

Директорка ліцею Валентина Лапець привітала всіх присутніх з чудовим святом – Днем Знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та мирного неба.

Сьогодні для України настали тяжкі часи. Неоголошена війна, яка зруйнувала найвищі мрії, забрали життя – юних, світлих, квітучих. Присутні на лінійці вшанували хвилиною мовчання та віддали шану тим, хто поліг за свободу та незалежність нашої держави. Учні 11-их класів поклали квіти до пам’ятників

/Files/images/дзу5.jpg

Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів – першокласників. Цього року для 36 першокласників, які переступили поріг школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок.

/Files/images/дзу7.jpg

Для одиннадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.


/Files/images/45.jpg

Вітаємо з Днем знань!

Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято вчителів, учнів, батьків, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

Нехай цей складний час лише спонукає отримувати більше нового, поглинати важливу інформацію та йти вперед з високо піднятою головою! Адже наша сила – в наших знаннях. Нехай цей шкільний рік пройде цікаво і буде плідним!


Стартує новий навчальний рік - 2023-2024.

Серпнева педрада, що відбулася в останній день літа, розпочалася із вітального слова директора закладу, Лапець Валентини Аркадіївни,яка так звернулася до колег:

«Ми сьогодні говоримо про освіту, про її розвиток як шлях до перемоги. Сьогодні у всіх нас є можливість будувати плани на майбутнє завдяки титанічним зусиллям Збройних Сил України. Вони – непереможні!

/Files/images/2023.jpg

Найважливіше сьогодні – це безпека наших дітей. І ваша праця, її результати є надзвичайно вагомими і потрібними в теперішніх умовах. Тримаючи освітній фронт у протистоянні з ворогом, ми маємо бути єдині, дбати про майбутнє наших дітей, адже у знаннях Вчителя – майбутнє. Вчителі виховують відповідальну особистість, патріота, людину, яка вірить у перемогу України. Від вас залежить дуже багато. Дякую вам за невтомну працю і за те, що вселяєте віру в майбутнє, державу і в себе».

/Files/images/2023_1.jpg

У ході засідання педагоги ліцею: аналізували; планували; обговорювали; дискутували; приймали виважені рішення...

Пріоритетні напрямки: безпека у закладі; підвищення якості навчання шляхом застосування сучасних методик, форм дистанційного навчання; професійний розвиток педагога.

Миру Україні! Перемоги! Успішного і натхненного всім навчального року


/Files/images/images.jpeg

24 серпня українці святкують День Незалежності України.

Бажаємо кожній українській родині мирного неба, непохитної віри, сімейного затишку та щасливого майбутнього у вільній процвітаючій Україні!


/Files/images/конституція.jpg


Щиро вітаємо вас із Днем Конституції України – одним із найвизначніших державних свят.

Бажаємо Вам взаєморозуміння, достатку, благополуччя, спокою та миру. Нехай принципи Конституції стануть реаліями нашого сьогодення.


/Files/images/випуск1.jpg

28 червня Полонський ліцей №2 проводжав у доросле життя своїх одинадцятикласників. 25 випусників покидають стіни рідної школи.

/Files/images/випуск2.jpg

Випускний час настав, і ми дуже раді, що могли бути частиною цієї особливої події для наших випускників 11 класу!

/Files/images/випуск3.jpg

Молоді, перспективні, здатні втілити мрії в реальність люди - це випускники Полонського ліцею №2, це наш сьогоднішній день і наше майбутнє. То ж у добру путь, дорогі випускники!


/Files/images/звдир1.jpg

15 червня в Полонському ліцеї відбулися загальні збори, на яких розглядалися наступні питання: про присвоєння Полонському ліцею №2 імені Олександра Боброва, про склад комісії з охорони праці, про звіт директора ліцею за 2022-2023 навчальний рік. Одноголосно вирішили клопотати перед відділом освіти , молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ про присвоєння імені Олександра Боброва Полонському ліцею №2.

/Files/images/звдир3.jpg

Директор Полонського ліцею №2 Валентина Лапець підготувала дуже детальний звіт, підкріплений фактами.

У своєму звіті Валентина Аркадіївна доповіла про фінансове забезпечення освітнього процесу протягом навчального року, про моральну підтримку всіх учасників освітнього процесу та безліч заходів, спрямованих на охорону життя та здоров’я, техніку безпеки та правила поведінки у надзвичайних ситуаціях. Наприкінці свого виступу Валентина Аркадіївна окреслила завдання та стратегію розвитку Полонського ліцею №2 у 2023-2024 навчальному році.

/Files/images/звдир4.jpg

Далі було проведено таємне оцінювання діяльності директора ліцею. Лічильна комісія, обрана учасниками зборів, підрахувала бюлетені та оголосила результати оцінювання. Діяльність директора ліцею оцінили 57 особи. Роботу директора Полонського ліцею №2 визнано задовільною.

/Files/images/звдир2.jpg

Валентина Аркадіївна подякувала всім присутнім за високу оцінку своєї діяльності на посаді директора ліцею та висловила впевненість у тому, що тільки разом і тільки з позитивними намірами можна рухатися вперед, виховувати гідних громадян нашої країни та отримувати задоволення від гарно виконаної роботи.


/Files/images/бойхорт1.jpg

З 5 по 11 червня відбувся ІІ етап гри "Сокіл ("Джура")" в якому взяв участь рій "Бойові хорти" нашого ліцею та виборов ІІІ загальнокомандне місце.


Ось і пролунав останній дзвінок 2023…

/Files/images/дзост1.jpg

Цьогоріч це особливе свято, адже зібратися разом ми змогли завдяки незламним воїнам, які захищають нас.

/Files/images/дзост4.jpg

Свято Останнього дзвоника традиційно символізує закінчення навчального року. Для багатьох учнів- це успішне подолання навчальної сходинки в шкільному житті, перехід до наступного класу, а для наших випускників сьогодні – особливо пам’ятний день, адже вони прощаються зі школою й вирушають у доросле життя.

/Files/images/дзост3.jpg

Щиро вітаємо учителів, учнів та їх батьків зі святом Останнього дзвоника. Дякуємо нашим захисникам за можливість навчатися.


/Files/images/рой21.jpg

30-31 травня в с. Прислуч проходили фінальні змагання з військово- патріотичної гри "Сокіл ("Джура") для старшої вікової групи.
Рій "Козацька воля " гідно представив наш ліцей та посів ІІ загальнокомандне місце.


/Files/images/дендіт1.jpg

1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей. Традиційно у Полонському ліцеї №2 проходять розважальні заходи для дітей.

/Files/images/дендіт2.jpg

Школярі в цей день радіють початку літніх канікул. Танцювальна програма, веселий квест, спортивні ігри, похід до бібліотеки, конкурс малюнків - заходи, які завжди подобаються дітям.

/Files/images/дендіт3.jpg

На жаль, День захисту дітей 2023 в Україні проходить в умовах повномасштабної війни, та українці - незламна нація, ми вміємо і працювати, і відпочивати.


/Files/images/денгер1.jpg

День Героїв, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України і є символом незламності Української Нації. Ми даруємо щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє життя до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.


Обдаровані діти-цвіт та майбутнє нації, її інтелектуальна еліта, гордість школи, міста, громади, України.

/Files/images/олімп1.jpg

Сьогодні вшановували юних талантів нашого ліцею , призерів обласних олімпіад і конкурсів. Піднятися на вершину слави Максимові Максимову, Мілані Василенко та Івану Хоморецькому допомогли наполегливість, жага знань і постійна допомога та підтримка справжніх фахівців своєї справи, талановитих учителів. Тож дякуємо наставникам здобувачів освіти: Загумній Т.М., Лапець В.А., Дрегало Н.М., Кондратюку П.М. та Клочаю В.М. за додаткові заняття, за пошук матеріалів, за мудрість і досвід.

А далі літопис перемог продовжать вже інші учні, нові імена будуть вписані в історію рідного ліцею. Нових вам перемог і звершень! Будьмо на хвилі успіху разом!


/Files/images/вишив1.jpg

Вишивка - код для усього народу:
Навчає, виховує, задає моду!
Вишивка - мудрість, якість сотні років
Для неї потрібна мудрість пророків.

/Files/images/вишив2.jpg

19 травня у Полонському ліцеї №2 відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

/Files/images/вишив4.jpg

В акції взяли участь не лише учнів, а й усі вчителі та персонал школи. Протягом дня було проведено безліч виховних заходів даної тематики. І як результат, окрім вираження своєї національної та громадянської позиції – позитивні емоції, піднесений настрій, відчуття гордості за приналежність до українського народу.


/Files/images/рой2.jpg

Рої "Козацька воля" та "Бойові хорти" взяли участь в черговому етапі гри "Сокіл ("Джура"), де показали свої вміння та навики в наданні першої домедичної допомоги. Етап "Рятівник".

/Files/images/рой3.jpg


З метою дотримання вимог безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, охорони праці, профілактики травматизму, дій у випадку настання надзвичайних ситуацій у Полонському ліцеї №2 з 24 по 28 квітня пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності.

/Files/images/безур1.jpg

Кожний день був присвячений одній темі: «Країна здоров’я», «День пожежної безпеки», «Смачненьке і корисне», «День Цивільного Захисту», «День охорони праці».

/Files/images/безур2.jpg

Протягом тижня ліцеїсти зустрілися з інспектором ДСНС Демчуком Р.С., фахівцями ЦЛ імені Н.Говорун Білик В.О., Євчук З.А., відвідали пожежну частину, побували на уроці здорового харчування, розбирали та збирали автомат, спробували себе в ролі медичної сестри та надавали першу медичну допомогу, грали у різні ігри, дізналися про користь та шкоду деяких продуктів…

/Files/images/безур3.jpg

Ліцеїсти ще раз усвідомили, що власна безпека - це найголовніше у житті людини.


У всьому світі з 20 по 22 квітня прийнято відзначати свято під назвою День Землі.

Мета свята - привернути увагу громадськості до нашого спільного дому - планети Земля, нагадати людям про необхідність дбайливого ставлення до природи і турботу один про одного. Це свято є приводом зайвий раз замислитися про те, що нас оточує.

/Files/images/крав3.jpg

В результаті своєї життєдіяльності людина завдає значної шкоди нашій планеті, що може призвести до її руйнування.

Долучилися до цього свята і маленькі здобувачі освіти 3 - А класу. Вони стали учасниками екологічної гри-квесту "Земля - наш спільний дім".

/Files/images/крав1.jpg

Учасникам гри довелося чимало попрацювати - розгадувати складні інтелектуальні завдання і головоломки, відгадувати загадки про рослинний і тваринний світ, збирати матеріал, просуваючись від однієї станції до іншої.

/Files/images/крав2.jpg

Цілий урок веселощів, азарту, гарного спортивного настрою, дух співпереживання, лідерства, перемоги, нові знання - ось результат квесту "Земля - наш спільний дім".


/Files/images/квіткниги.jpg

Впродовж квітня в Полонському ліцеї №2 проходила акція "Подаруй бібліотеці книгу".
З радістю і вдячністю хочеться повідомити, що діти активно взяли в ній участь. Шкільна бібліотека завдяки небайдужим учням, вчителям, батькам поповнилась на 70 книг!!! Дякуємо вам за вашу ініціативність!!!
Особливі слова вдячності хочеться виразити здобувачам освіти 1-А класу та класному керівнику Рудюк О. Д., 1-Б класу та класному керівнику Поварчук О.А., 2-А класу та класному керівнику Медвецькій А. П., 2-Б класу та класному керівнику Скутській С.З., 3-А класу та класному керівнику Кравчук Н .А.,3-Б класу та класному керівнику Соболь О. Ю., 4-А класу та класному керівнику Загоруйко О.В., 6-А класу та класному керівнику Омельчак Т. С., 8-Б класу та класному керівнику Кудряшовій О. М., 9-А класу та класному керівнику Кірєєвій І.І. та вчителю зарубіжної літератури Огойко Т.М.
Книги вже на стелажах бібліотеки і чекають своїх читачів!
Надіюсь, що і надалі спільно будемо виховувати потребу і любов дітей до книги!


І святкує світ увесь,
Бо в цей день Христос Воскрес!

Великдень - це світле і добре свято, яке несе віру, надію і любов. Його святкують в усіх країнах світу.

/Files/images/собл1.jpg

Сьогодні учні 3 - Б класу на святі "У пошуках Великодніх традицій" відправилися у віртуальну подорож країнами Європи. Де познайомилися з традиціями святкування Великодня у Великобританії, Німеччині, Італії, Іспанії, Франції. Також розповіли присутнім про традиції святкування Великодня в Україні.

Діти читали вірші, грали у сценці, співали, проводили ігри, змагалися у вікторинах, збирали Великодній кошик і розмальовували писанки.

/Files/images/собол2.jpg

Підсумком свята було створення композиції " Великодня писанка". З кожним розписаним яєчком діти бажали усім добра, злагоди, любові, здоров'я і миру.


/Files/images/ткач1.jpg

Досвід багатьох років доводить, що саме учнівське самоврядування - це не лише вирішення різноманітних питань, а й самостійне виконання, проведення, планування різноманітних заходів, відповідальність за яких несуть самі лідери - ліцеїсти.

Виконавчим органом ліцейного самоврядування у Полонському ліцеї №2 є учнівський парламент, який відображає позицію учнів у різних сферах освітньої та виховної діяльності колективу, бере активну участь в організації та проведенні різноманітних заходів, покликаних всебічно сприяти їх навчальній, спортивній, громадській та творчій активності.

30.03.2023 року у закладі пройшла учнівська конференція, яка складалася з двох блоків: "Учнівське самоврядування ліцею: його структура, функції та основні принципи роботи" та тренінг "Як бути лідером!?Прокачай свої лідерські якості".


Не тільки початківці, але й здобувачі освіти середньої ланки долучились до конкурсу «Юний дослідник», який відбувся 23 березня цього року.

/Files/images/манюн2.jpg

Семикласник нашого ліцею Вигоняйло Микола презентував свій проект на тему «Вплив освітлення на ріст кристалів» і посів 1 місце. (Керівник Ткаченко Л. В.) Микола буде представляти свою роботу на обласному етапі конкурсу.

/Files/images/манюн1.jpg

Восьмикласниця Кудельська Анна виступила на конкурсі з проектом «оцінка забруднення атотранспортом атмосферного повітря Карбон (||) оксидом різних районів міста Полонного» і посіла 2 місце (керівник Веселова Н.В. Тож побажаєм нашим юним дослідникам подальших успіхів, йти вперед і не зупинятись на досягнутому.


Кроки до успіху

Марк Твен писав, що успіх у житті приходить маленькими кроками, але їх потрібно робити щодня. Часто це нелегка й монотонна праця…
Цьогоріч свою незламність, зібраність та наполегливість гідно продемонстрували найкращі здобувачі освіти Полонського ліцею №2, взявши участь в інтелектуальних змаганнях.
Всеукраїнські предметні олімпіади та конкурси – це випробування не для слабких духом. Потрібно вміти зосередитися, перебороти хвилювання й видати все, що знаєш, а інколи й зробити вдале припущення. Під час війни таке випробування стало подвійним. Проте діти змогли не лише брати участь, а й досягати найвищих результатів.
Призерами ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів стали 27 ліцеїстів, які здобули 12 дипломів ІІІ ступеня, 9- ІІ ступеня, 6-першого, 10 ліцеїстів здобули 11 дипломів у районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Успішно виступили на районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук -здобувачі освіти старших класів: Калінка Іван (10-Б клас) посів ІІ місце у відділенні «хімія і біологія» секція «валеологія» (керівник Веселова Н.В.), Василенко Мілана (11 клас) посіла І місце у відділенні «літературознавство, фольклористика, мистецтвознавство», секція «зарубіжна література» (керівник Будник О.В.).

/Files/images/міланка.jpg

Здобувачі нашого ліцею є серед призерів олімпіад обласного рівня. Так здобувачка освіти Василенко Мілана (11 клас) посіла ІІІ місце в олімпіаді з біології (керівник Лапець В.А.); здобувач освіти Хоморецький Іван (8-А клас) посів І місце в інтернет-олімпіаді з математики (керівник Загумна Т.М.).
Та чи не на найвищу сходинку успіху нашого ліцею піднявся здобувач освіти Максимов Максим (9-Б клас). З дитинства хлопець вирізнявся надзвичайною допитливістю, вдумливістю. Максим навчається легко, з задоволенням. Але разом із легкістю присутній високий рівень дисциплінованості та відповідальності. Талановитий юнак - призер районних олімпіад майже з усіх предметів: географії (1 місце), фізики (1 місце), біології (2 місце), історії (2 місце), інформаційних технологій (3 місце), української мови та літератури (3 місце), хімії (3 місце).
Високих результатів досягнув під час ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад - з географії (3 місце, керівник Клочай В.М.), з історії (3 місце, керівник Кондратюк П.М.), з інформаційних технологій (2 місце,керівник Дрегало Н.М.).

/Files/images/макс.jpg

Завдяки своїм лідерським здібностям Максим очолює рій «Козацька воля» у військово-патріотичній грі «Сокіл-Джура».
Щиро вітаємо переможців. Пишаємося вашими успіхами та досягненнями, які поповнюють скарбничку нашого ліцею. Нехай будуть підкорені вершини та досягнуті поставлені цілі. Висловлюємо подяку вчителям, які доклали багато зусиль, щоб отримати такий блискучий результат. Зачимо високого злету, здійснення мрій та задумів, щасливого життя у мирній, квітучій країні!
Ми міцно тримаємо освітній фронт. Слава Україні!


/Files/images/героїмайд.jpg

Сьогодні вся країна вшановує памʼять героїв Небесної сотні. Це нагадування про високу ціну нашої свободи і про цінності, за які ми воюємо!


/Files/images/типоч1.jpg

Щорічно ми поринаємо у багатогранний світ почуттів та емоцій, неперевершених пригод, цікавих уроків та конкурсів, повчальних заходів та розваг, що організовуються в рамках Тижня початкової школи.
Цікаво, весело та пізнавально пройшов Тиждень початкових класів. Прикрашали тиждень різноманітні виставки, які підготували діти і бібліотекар А. Є. Віркун.

/Files/images/типоч4.jpg

Протягом тижня діти подорожували країною Мудрагелів. Побували у містечку "Відкриттів", у якому Кравчук Н. А. і 3- А клас показали заняття " Мій безпечний інтернет", Скутська С. З. провела інженерний тренінг "Веселе конструювання", вчителі відвідали майстер - клас "Використання платформи Word vall у роботі вчителя", який провела Кравчук Н. А.

/Files/images/типоч2.jpg

Підіймалися на гору "Дружби, здоров'я і спорту", де Козирська Л. М. і Хар С. В. з учнями 4 - х класів провели спортивні розваги " До вершин олімпійського успіху". А учні 1-Б класу з Поварчук О. А. Показали виховну годину" Вчимося дружити". Мандрували по морю "Добра", де 2 - А клас з Медвецькою А. П. вчилися доброти на виховній годині "Добро починається з тебе", а учні 1- А класу і Рудюк О. Д. показали майстерню з виготовлення еко годівничок. Побували на острові "Патріотичний, на якому учні 3-Б класу разом з Соболь О. Ю. мандрували патріотичним серпантином" Мій сонячний дім-моя Україна ". Діти 4 - А класу із Загоруйко О. В. грали у квест" Чи знаєш ти свою країну ".

/Files/images/типоч3.jpg

Усі діти долучилися до акції " Голуб миру", де дарували Україні власноруч виготовлених голубів з побажаннями миру.


З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, а також духовного збагачення з 13 по 17 лютого у нашому ліцеї проводився «Тиждень іноземних мов».
/Files/images/тианг2.jpg
Вивчення мов – процес складний, але багатогранний та цікавий. Але варто замислитись, що саме іноземні мови є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземними мовами - це не необхідність, а потреба сьогодення. Під час вивчення мов ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.
/Files/images/тианг3.jpg
Метою проведення «Тижня іноземних мов» є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської та німецької мов, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країн, мови яких вивчаються.
/Files/images/тиан1.jpg
Отже, проведення предметного тижня не тільки поглибило знання, а й стало джерелом позитивних емоцій, мобілізації творчих зусиль і, як наслідок, підвищило мотивацію до вивчення мов та культури інших країн.
Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі показувати гарні результати!!!

/Files/images/інк2.jpg

"Рівні можливості для кожного!" Саме під таким слоганом проходив тиждень асистента вчителя у Полонському ліцеї №2. Тиждень пройшов цікаво, емоційно та змістовно. У 5-А класі відбувся інтерактивний творчий захід "Людина починається з добра". Учні 7-А класу відвідали видатні місця України під час віртуальної екскурсії. Разом з песиком Патроном подорожували Батьківщиною й здобувачі освіти 3-А класу. Десятикласники та восьмикласники релаксувати під час великої перерви, оздоблюючи сувенір у техніці "декупаж".

/Files/images/інк3.jpg

Проведені заходи сприяли формуванню толерантного ставлення один до одного, вихованню терпимості, почуття поваги, культури спілкування та взаєморозуміння.


/Files/images/деньєднання.jpg

16 лютого - День єднання українського народу,
Який віками виборює незалежність і свободу,
Ми всі консолідовані, ми всі соборні та єдині,
Бо віддані своїй незламній, вільній Україні!

Здобувачі освіти Полонського ліцею №2 вітають з Днем єднання!


Сьогодні, 6 лютого, Україна спільно з Європою відзначає День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». У рамках заходу представники ювенальної поліції поспілкувались з учнями Полонського ліцею№2 про безпечне користування мережею Інтернет.

/Files/images/інтмет.jpg

Головна мета зустрічі – захистити дітей від ризиків із якими вони можуть зустрітися під час користування Інтернетом.
Особливу увагу правоохоронці приділили спілкуванню дітей у соціальних мережах. Поліцейські розповіли учням, які дані, інформація про особисте життя та фото можуть зацікавити зловмисників та інтернет-шахраїв.
Разом з дітьми поліцейські розглянули конкретні приклади небезпечного поводження в Інтернеті, а також наслідки до яких вони призвели.

/Files/images/крут.jpg

29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії – бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.
З метою вшанування пам’яті молодих захисників Української Народної Республіки, які власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію українського визвольного руху, педагог-організатор Ткаченко Л.В. та члени учнівського самоврядування 8А класу, підготували і провели захід - епос з історичним коментарем "Героїчна дума "Червона рута"- у пам'ять про Крути".

/Files/images/набір1.jpg
Полонський ліцей №2 розпочинає набір до 1 класу на 2023 - 2024 навчальний рік
Ми з радістю очікуємо на допитливих, активних, творчих, непосидючих першокласників та їхніх не менш активних, творчих та мудрих батьків - усіх, хто обирає сучасні знання, розвиток талантів та цікаве шкільне життя.
Потужна команда досвідчених педагогів докладе усіх зусиль, щоб наш ліцей став місцем радості та активного розвитку!
Чекаємо на вас із понеділка по п'ятницю з 9.00 до 14.00 години за адресою: м. Полонне, вул. Лесі Українки, 108
Адміністрація ліцею

Державний Прапор України – це офіційний символ, яким пишається кожен українець. Синьо-жовтий біколор прославляє нашу Україну у різних куточках світу, на всіх континентах планети Землі. Його яскраве полотнище з гармонійним поєднанням кольорів неодноразово поважно майоріло на п’єдесталах слави, на підкорених вершинах гір, над спорудами державних установ, консульств та посольств, на суміжних із сусідніми державами кордонах. Український блакитно-жовтий стяг гордо підноситься на територіях Донбасу, де мужні воїни світла й добра боронять українську землю, відстоюють державну цілісність та суверенітет.

28 січня 1992 року ВРУ прийняла постанову «Про затвердження державним прапором України національного прапора», яким вже офіційно затвердила прямокутне полотнище із двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої – синього кольору і нижньої – жовтого.

Синій, як море, як день, золотий —
З неба і сонця наш прапор ясний.
Рідний наш прапор високо несім!
Хай він, уславлений, квітне усім!

Полонський ліцей №2


/Files/images/день соборності укр.jpg

Українська мрія - єдність, свобода та незалежність. Серед знаменних дат календаря 22 січня – дата, яка здійснила віковічні мрії, якими жили і за які вмирали та вмирають кращі сини України. Вона стала датою проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР, а з грудня 2011 року святкується як День Соборності та Свободи України.


/Files/images/2023 новий.jpg

Вітаємо з Новим роком! Бажаємо, щоб кожен день 2023 року приносив тільки радість, а всі плани здійснилися! Бажаємо мирного неба і спокійних днів, щоб новий 2023 рік приніс Україні перемогу!


/Files/images/winner.jpg

Щиро вітаємо учнів, які стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів та захисту робіт МАН.

Також вітаємо вчителів, які підготували переможців та просимо прийняти слова щирої вдячності за високий професіоналізм і кропітку працю!

Всім учасникам бажаємо міцного здоров’я, наснаги та подальших творчих успіхів!

Предмет Клас Прізвище та власне ім’я призера, місце ПІП учителя
Українська мова та література 7-Б Вигоняйло Микола,
ІІІ м.
Мельник Г.Л.
8-А Кілікевич Дар’я,
ІІІ м.
Мельник Г.Л.
9-Б Максимов Максим,
ІІІ м.
Луценко Л.В.
10-А Рогальська Яна,
І м.
Кірєєва І.І.
11 Василенко Мілана,
ІІІ м.
Чабан О.І.
Географія 9-Б Максимов Максим,
ІІ м.
Клочай В.М.
10-Б Калінка Іван,
ІІІ м.
Клочай В.М.
Історія 9-Б Максимов Максим,
ІІ м.
Кондратюк П.М.
10-А Рогальська Яна,
ІІ м.
Боброва Н.З.
11 Василенко Мілана,
ІІ м.
Боброва Н.З.
Біологія 8-А Кудельська Анна,
ІІІ м.
Веселова Н.В.
9-Б Максимов Максим,
ІІ м.
Лапець В.А.
10-Б Калінка Іван,
ІІІ м.
Веселова Н.В.
11 Василенко Мілана,
І м.
Лапець В.А.
Трудове навчання, технології 8-А Сокур Олександр,
ІІІ м.
Молодоженя О.Є
Фізика 8-А Стасюк Вадим,
ІІ м.
Жолновська Т.М.
9-Б Максимов Максим,
І м.
Жолновська Т.М.
Астрономія 11 Василенко Мілана,
ІІ м.
Жолновська Т.М.
Хімія 7-Б Поведа Арсен,
ІІІ м.
Ладюк І.М.
9-Б Максимов Максим,
ІІІ м.
Ладюк І.М.
Інформатційні технології 9-Б Максимов Максим,
ІІІ м.
Дрегало Н.М.
Правознавство 9-Б Лисіна Ольга,
ІІІ м.
Кондратюк П.М.
Англійська мова 8-А Адашинська Яна,
ІІ м.
Цвіліховська І.Ф.
Німецька мова 8-А Кудельська Анна,
ІІ м.
Бистріцька Н.В.
9-Б Лисіна Ольга,
І м.
Гейчук І.В.
10-Б Король Євген,
ІІ м.
Бистріцька Н.В.
Онлайн-олімпіада з математики 8-А Хоморецький Іван,
І м.
Загумна Т.М.
Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка 5-А Омельчак Вероніка,
ІІІ м.
Кірєєва І.І.
6-А Мельник Варвара,
ІІІ м.
Луценко Л.В.
7-Б Тарасюк Анна,
ІІ м.
Мельник Г.Л.
8-А Корженевська Анна,
ІІ м.
Мельник Г.Л.
9-Б Лисіна Ольга,
ІІІ м.
Луценко Л.В.
10-Б Соболевська Олександра,
І м.
Чабан О.І.
Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика 5-А Омельчак Вероніка,
ІІІ м.
Кірєєва І.І.
6-Б Василенко Макар,
ІІІ м.
Чабан О.І.
8-А Кілікевич Дар’я,
ІІ м.
Мельник Г.Л.
10-А Рогальська Яна,
ІІ м.
Кірєєва І.І.
11 Василенко Мілана,
ІІ м.
Чабан О.І.
МАН 10-Б Калінка Іван,
ІІ м.
Веселова Н.В.
11 Василенко Мілана,
І м.
Будник О.В.

/Files/images/бобер1.jpg

З давніх - давен в українській традиції свято Андрія було найулюбленішим і найгучнішим у молоді. Співаючи і танцюючи, шукали собі пару, привідкриваючи завісу майбутнього за ворожінням.

/Files/images/бобеЗ2.jpg

Кожне село мало свою " хату" для гулянь, куди сходилася молодь. Цьогоріч Андріївські вечорниці лунали у Полонському ліцеї №2 у 7-Б. Дівчата завітали до господині, узявши з собою борошно, яйця, мед - бо ж калиту випікали. Парубки принесли солодощі, а головне - жарти, гарний настрій, щоб нікому не доводилося сумувати. Головною ж розвагою стало кусання калити хлопцями, бо саме тут вони могли продемонструвати свою кмітливість та вправність. У це можна вірити, чи ні, але ворожіння на Андрія здійснювалися часто.

/Files/images/бобер56.jpg

Тож цього року, коли війна, коли темрява поглинає життя, а світлу важко пробитися, ми загадали єдине бажання. Ми продовжуємо жити, сміятися крізь сльози, вірити у Перемогу Добра над злом!


/Files/images/мАН1.jpg

Педагоги та учні Полонського ліцею №2 постійно беруть участь у загальнодержавному науково-громадському проєкті МАН (Мала академія наук України), спрямованому на пошук, підтримку, сприяння творчому розвитку обдарованих, здібних до наукової роботи школярів.

8 грудня 2022року відбулося засідання шкільного наукового товариства «Ерудит». Юні науковці глибоко розкрили теми своїх досліджень, ознайомили присутніх з їх висновками й продемонстрували практичне значення особистих наукових напрацювань.

Усі науково-дослідницькі роботи направлені для участі у ІІ етапі конкурсу.


Українська хустка - берегиня,
Символ ніжності, нетлінної краси!
Українці оберегами - єдині,
Тож єднаймося за волю всі!

/Files/images/хустка.jpg

Українська хустка, дівоча і жіноча прикраса, незмінна супутниця у житті прекрасної половини людства, оспівна у піснях, завжди була вагомим доповнюючим елементом жіночого народного одягу.

Полонський ліцей №2 долучаються до акції "Хустку одягаю - ПЕРЕМОГУ закликаю!"


/Files/images/акрп.jpg

6 грудня відзначається День Збройних Сил України – це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. Тому і Полонський ліцей №2 просто так не оминула цю дату.

/Files/images/6 груд.jpg

Наше слово подяки - Янголам Світла,
Що тримають на крилах мою Україну,
Вдячні дорослі вам, вдячні всі діти
За те, що ви і Господь нас не покинули...


/Files/images/гід.jpg

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

/Files/images/гідд2.jpg

З нагоди цього свята в Полонському ліцеї №2 21 листопада проведено низку заходів.

/Files/images/гідд2.jpg

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.


/Files/images/писемність.jpg

9 листопада – День української мови та писемності… Це свято нині крокує державою по-особливому. Тому кожен громадянин України сьогодні, як ніколи, відчуває причетність до свого народу, до своєї мови. Бо мова – це той інструмент, який об’єднує націю у єдине ціле. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати.

Українська мова в усьому світі – це тренд, а для нас - це мова нашої боротьби й незламності.


Ніжна, виразна, гнучка, милозвучна, велична, співуча, дзвінкоголоса, багата, чиста, мелодійна, РІДНА НАША УКРАЇНСЬКА МОВА!

/Files/images/аля.jpg

9 листопада вся наша країна святкує День української писемності і мови та день святого Нестора Літописця, автора «Повісті врем’яних літ». Праці, яка стала головним джерелом вивчення стародавньої історії України та початком історії української літератури.

/Files/images/аля1.jpg

Українська мова – одна з найкрасивіших мов у світі. Українська мова – одна з найпоширеніших мов у світі. Українська мова – одна з найбагатших мов у світі. Це багатство, яке ми маємо поважати і цінувати. До цієї дати оформлена книжкова виставка «Там, де живе рідна мова, живе український народ». Також учням 3-Б класу був проведений майстер-клас по виробленню лепбука «Я пишаюся своєю мовою», де діти проявили свою творчість і фантазію.

/Files/images/писем3.jpg

Вчителі та здобувачі освіти нашого ліцею стали учасниками наймасовішого флешмобу осені - писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Написання диктанту одночасно з багатьма іншими людьми, які приєднуються до події не лише в Україні, а й по всьому світу, є надзвичайним. Це незрівнянне відчуття єдності, приналежності до чогось великого, масштабного, важливого, а насамперед, свого, рідного. Єднаймося, українці!


/Files/images/марафон.jpg
Як би не вирували воєнні пристрасті в країні, куди б не закинула нас доля, є в житті речі які ніколи не знецінюються, не тьмяніють, не забуваються. Це - Рідна Земля, Мамина Любов, Погляд Першої Вчительки.

/Files/images/Image 12.jpg

Сьогодні у нашому закладі освіти на честь Міжнародного свята працівників освіти працював об’єднаний телемарафон освітянських новин. Весь ефір був присвячений тим, хто працював та працює з дітьми в усьому світі.

/Files/images/Image 16.jpg

І особливо хочеться в цей день звернутися до дорогих наших працівників, які знаходяться на заслуженому відпочинку ми з поклоном вітаємо Вас! Бажаємо вам в цей день приємних спогадів, світлої пам’яті, ніжності зі сторони оточуючих та міцного здоров’я! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА

/Files/images/день_вчителя.jpg

Дорогі вчителі, вітаємо з професійним святом! Бажаю міцного здоров'я, вдячних учнів і успіхів у всьому. Нехай робота дарує Вам тільки позитивні емоції та гарний настрій. Дякую за Вашу працю.

Вітання випускників

Вітання 11 класу


/Files/images/10А.jpg

Туризм- це стан душі, це виклик собі і природі, що нас оточує, це вміння і навички, які накопичуються і відточуються поступово. Сьогодні і наші юні туристи, учні Полонського ліцею #2, спробували себе у якості туристів.


/Files/images/ф10.jpg

Учнівський парламент ліцею взяв участь у Всеукраїнському телемарафоні до Дня миру. Протягом якого., учні змогли почути ровесників з усієї України та висловити свою думку про мир в Україні та наслідки російської агресії.

/Files/images/10і.jpg

Хочеться подякувати всім учасникам телемарафону, а особливо його організатору, пані Олені (Херсонська гімназія №6)./Files/images/мир_1.jpg

Хай буде мир віднині і довіку!
Хай буде мир й замовкнуть війни злі!
Хай у міцних обіймах всі народи
Ідуть у майбуття через віки.

/Files/images/мир32.jpg

Полонський ліцей №2 вітає з Міжнародним днем миру/Files/images/день ЦО1.jpg

Як же, хочеться усім нам, дорослим, зберегти своїх дітей від неприємностей, захистити від небезпеки, яка очікує на них на кожному кроці. Але чи можливо щохвилини бути поруч? Звичайно ні... Вихід один - навчити дітей правилам безпечної поведінки, сформувати у них відповідні навички, щоб вони могли почуватися безпечно. З 12.09 по 16.09 у ліцеї був проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності. Протягом Тижня ліцеїсти брали активну участь у різноманітних заходах. Були вони проведені, як очно так і дистанційно.

/Files/images/ЦО54.jpg


З вірою у Бога і Збройні Сили України розпочинаємо навчальний рік.

/Files/images/дзвон224.jpg

2 вересня у Полонському ліцеї №2 пройшло свято Першого дзвоника для учнів перших та одинадцятих класів. Директор закладу Валентина Лапець привітала та побажала щасливого навчального року учням, терпіння та натхнення вчителям, успіхів, здоров’я та мирного неба усім присутнім. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять усіх загиблих Героїв та мирних жителів, які стали жертвами війни.

/Files/images/дзвон223.jpg

Школа радо приймає наймолодших здобувачів знань НУШ – першокласників.

/Files/images/денз223.jpg

Перший урок у 1 класі – він такий зворушливий! У цьому році він мав назву «Ми українці: честь і слава незламним!».

/Files/images/ден224.jpg


/Files/images/день знань 2022.jpg

Ось і настав цей день. 1 вересня - День знань і старту нового навчального року. Хочеться побажати, щоб цей день не був причиною печалі, а запам'ятався довгоочікуваними добрими зустрічами, новими цікавими знайомствами. Й нехай у школах на перервах звучить дзвінкий сміх, а не сигнали повітряної тривоги на уроках. Високих оцінок, безпечного навчання, легких контрольних, цікавих уроків, вірних друзів.


/Files/images/з днем нез 2022.jpg

З Днем Незалежності України! Нехай свобода мислити і діяти буде нашою перевагою. Процвітання нам та нашій країні! Будьмо незалежні і вільні у всіх своїх проявах! Цей день нам нагадує, за що ми боремося, за що втрачаємо і за що не здаємося.

/Files/images/Нацакадемія_Державної_прикордонної_служби_України_ім._Б._Хмельницького.jpg

За клопотанням ректорату Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького та з метою національно-патріотичного виховання молоді, поширюємо інформацію про особливості вступу до закладу (за посиланням https://nadpsu.edu.ua/abituriyentu/)


/Files/images/IMG-6159191e7936c2d422c3481d80ff0535-V.jpg

16 червня в школі відбувся звіт директорки школи Лапець Валентини Аркадіївни перед педагогічним, технічним та батьківським колективами.

/Files/images/IMG-8c5df151615a2e607373a5dbe3b80123-V.jpg

У своєму виступі директорка зробила короткий огляд роботи школи за 2021- 2022 навчальний рік, показавши присутнім результати методичної та виховної роботи. Ознайомила із досягненнями учнів у олімпіадах та конкурсах. Була надана інформація про фінансово-господарську діяльність.


/Files/images/Без названия.jpg

31 травня завершилися освітні заняття 2021-2022 навчального року. Ми всі запам’ятаємо цей рік тому, що він став роком неочікуваних викликів, тривог, хвилювань і небачених перемог!

І незважаючи на критичну ситуацію, що склалася у нашій країні, вся шкільна родина Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 зібралася 31 травня 2022 року у дистанційному форматі на святі «Останній дзвоник-2022».

Теплі слова директорки школи Валентини Лапець зробили святкову атмосферу з нотками мрій про щасливе майбутнє. Щирі привітання з побажаннями безхмарного мирного неба і веселих літніх канікул прозвучали від усіх педагогів школи.

Тож вітаємо шкільну родину із закінченням навчального року! Бажаємо, щоб літо принесло таку бажану і вистраждану перемогу Україні у жахливій війні! Бажаємо, щоб діти, які подорослішали за довгу люту весну, змогли повернути собі безтурботне дитинство! А наші випускники змогли обрати собі гарну життєву дорогу і впевнено та успішно на ній реалізуватись! Щира подяка всім Вам за підтримку та розуміння! Все буде Україна!

Останній дзвоник-2022


УВАГА!
Шановні батьки!

Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 оголошує про прийом документів до 1-го класу!
Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Полонської міської ради ОТГ оголошує набір здобувачів освіти до 1-го класу. Прийом документів буде здійснюватися з 25.04.2022 р. по 01.06.2022 р. Для прийому дітей до 1- го класу батькам необхідно подати:
- заяву на ім'я директора школи;
- копію свідоцтва про народження дитини;
- медичну картку встановленого зразка (форма № 086-1/0);
- оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами (у разі наявності).
Подати необхідні документи можна щоденно (крім вихідних) з 9:00 до 13:00 години за адресою м.Полонне, вул. Лесі Українки, 108
Копії документів можна надсилати на електронні скриньки: polonne_zosh2@i.ua

Про визначення та закріплення територій обслуговування за закладами освіти Полонської міської ради ОТГ


Війна в Україні стала стресом для усіх учасників освітнього процесу. Та попри виклики, наш заклад освіти продовжує ефективно працювати.

Надзвичайно приємно було бачити педколектив у повному складі на онлайн-нараді, що відбулася 07. 04. 2022р. Адміністрацією закладу разом з педагогами розглянуто ряд важливих питань.

/Files/images/педор.jpg

Особливу увагу соціально-психологічною службою закладу освіти звернено на роботу з дітьми з сімей внутрішньо переміщених осіб. Вироблено практичні поради та рекомендації щодо взаємодії усіх учасників освітнього процесу з цього напряму. Працюємо над тим, щоб діти з сімей внутрішньо переміщених осіб відчували себе частинкою нашої дружньої шкільної родини.

Ми обов’язково зустрінемося у нашому закладі, щоб відсвяткувати нашу ПЕРЕМОГУ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА


До уваги внутрішньо переміщених осіб
з дітьми шкільного віку!

14.03.2022 відновлюється освітній процес, який буде організовано із застосуванням технологій дистанційного навчання. Відповідно до поданої вами заяви Полонська ЗОШ I-III ступенів №2 може надати освітні послуги вашій дитині.
Якщо ви перебуваєте на території Полонської громади, звертайтеся за адресою: вулиця Лесі Українки, 108, м.Полонне, Шепетівський район.
Чекаємо з 9.00 до 14.00.


Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту від 10.03.2022 р. №35 «Про відновлення роботи закладів загальної середньої та позашкільної освіти Полонської міської ТГ з 14.03.2022 року»
14.03.2022 року у закладі освіти відновлюється навчання з використанням технологій дистанційного навчання.


Шановні учасники освітнього процесу!
У зв‘язку з введення воєнного стану в Україні у закладі освіти припиняється освітній процес.
З 07 лютого 2022 року розпочинаються канікули.


Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту від 24.02.2022 р. №29 «Про організацію роботи закладів освіти Полонської міської ТГ в умовах воєнного стану» з 24 лютого 2022 року заклад освіти переходить на навчання з використанням технологій дистанційного навчання.

/Files/images/den-dergavnogo-prapora-2021-6.jpg

Щиро вітаємо вас із Днем єднання… Сила країни – у єдності українських земель, а сила народу – у єдності людей. Сьогодні ми, як ніколи, об'єднані вірою, любов'ю і прагненням кращого майбутнього нашої батьківщини.


/Files/images/354.jpg
З початку 2022 року на Хмельниччині виникло 33 пожежі внаслідок яких загинуло троє громадян.
Як свідчить статистика, найбільша кількість пожеж виникла в житловому секторі. Основними причинами пожеж є: необережне поводження з вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації електроустановок, порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей і тепло генеруючих агрегатів та установок.
Так, 2 січня о 20:40 на вулиці Привокзальній в м. Деражня виникла пожежа в квартирі двоповерхового житлового будинку. Під час розвідки та гасіння загоряння вогнеборці виявили тіло чоловіка 1939 року народження. Причина пожежі - коротке замикання електромережі.
5 січня о 08:39 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу квартири чотириповерхового житлового будинку в селі Ластівці Кам’янець-Подільського району. Під час ліквідації пожежі вогнеборці виявили тіло чоловіка 1961 року народження. Причина пожежі - коротке замикання електромережі.
18 січня о 07:28 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в селі Лисиче, Шепетівського району. Під час ліквідації пожежі вогнеборці виявили тіло жінки 1933 року народження. Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.
У зв’язку з цим Головне управління ДСНС України у Хмельницькій області вкотре закликає — свідомо ставтесь до власної безпеки та безпеки ближніх! Завжди дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань:
· слідкуйте за станом та справністю електромережі;
· у разі виходу з приміщення не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі тощо;
· не паліть у ліжку;
· не залишайте малолітніх дітей без нагляду та не дозволяйте їм брати до рук сірники;
· намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
· при використанні пічного опалення перевірте заходи безпеки і справність печі.

Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки може вберегти ваше життя та майно від вогню


Шановні учасники освітнього процесу!

У зв‘язку із значним ростом захворюваності на сезонні вірусні інфекції, на підставі рішення міської комісії ТЕБ і НС з 25 січня 2022 року заклад освіти переходить на навчання з використанням технологій дистанційного навчання.

/Files/images/день соборності укр.jpg

Щороку 22 січня українці відзначають День Соборності. Цей день є символом об’єднання України. Міцного здоров’я вам, шановні земляки, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України! В єдності – наша сила!


До уваги учасників освітнього процесу!

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Полонської міської ради ОТГ від 19.01.2022р. № 14/2022-р «Щодо запровадження карантину у Полонській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» з 20 по 21 січня 2022 року запроваджується карантин у закладі освіти.


Шановні учасники освітнього процесу, з 17.01.2021 року по 21.01.2021 року для учнів 5-А, 5-Б класу організовано навчання з використання технологій дистанційного навчання. Наказ


/Files/images/hqdefault.jpg

Вітаємо із радісним і світлим святом – Різдвом Христовим! Нехай у Вашому житті панує мир, спокій і добро! Нехай буде багато добрих і бажаних подій, які зроблять Ваше життя кращим!


/Files/images/20220105_104721.jpg

Учителі нашої школи дедалі краще усвідомлюють переваги інформаційних і комунікаційних технологій у шкільній освіті. Тому канікулярний час вирішили ефективно використати для вдосконалення та розвитку навичок використання ІКТ під час майстеркласу "Сервіси Google - для вчителя", який провела учитель інформатики Наталя Дрегало.
/Files/images/20220105_105257.jpgСервіси від Google доступні, безкоштовні, різноманітні і мають широке коло використання в роботі педагога сучасної школи. Крім того – зручний доступ, адже філософія Google – «Один обліковий запис Google для всіх служб Google».
/Files/images/20220104_121524.jpgНа майстеркласі присутні познайомилися з сервісом Google Диск – хмарним сховищем, навчилися завантажувати створені на ПК файли, створювати документи он-лайн, оцінили можливості спільної роботи з документами, їх вбудовування у веб-ресурси та ін. Паралельно обговорювалися «методичні родзинки» використання вивчених можливосте у навчально-виховному процесі.

/Files/images/rizdvo.jpg

З Новим роком! Бажаємо в новому році щоб збулося все те, що ви побажали. Всі цілі були досягнуті, а плани перевиконані. Все погане і неприємне залишилося в році, що минає. Бажаємо щоб Новий рік приніс в кожен будинок багато посмішок, виконання всіх бажань, стабільності скрізь і в усьому!


/Files/images/переможолн.jpg
Щиро вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів! Ми дуже пишаємося Вами та неймовірно щасливі, що маємо змогу працювати з такими здібними учнями й талановитими педагогами. Бажаємо й надалі гідно представляти освітній навчальний заклад, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях!

Математика
ІІ місце – Хоморецький Іван (7-А кл.), вчитель Загумна Т.М.

Українська мова та література
І місце – Кілікевич Дар’я (7-А кл.), вчитель Мельник Г.Л., Луценко Л.В.
ІІ місце – Максимов Максим (8-Б кл.), вчитель Луценко Л.В., Кудряшова О.М.
ІІІ місце – Василенко Мілана (10 кл.), вчитель Чабан О.І.
ІІІ місце – Дробушенко Максим (11 кл.), вчитель Кірєєва І.І.

Історія
І місце – Василенко Мілана (10 кл.), вчитель Боброва Н.З.

Біологія
ІІ місце - Максимов Максим (8-Б кл.), вчитель Лапець В.А.
І місце - Василенко Мілана (10 кл.), вчитель Лапець В.А.

Трудове навчання
ІІ місце – Бігдаш Ілля (9-А), вчитель Молодоженя О.Є.
ІІІ місце – Верещак Євгеній (11 кл.), вчитель Молодоженя О.Є.

Фізика
ІІ місце – Максимов Максим (8-Б), вчитель Жолновська Т.М.
ІІІ місце – Жолновська Вікторія (10 кл.), вчитель Ткаченко Л.В.

Географія
ІІ місце – Калінка Іван (9-Б кл.), вчитель Глущак О.В.
ІІ місце – Максимов Максим (8-Б кл.), Глущак О.В.

Правознавство
ІІІ місце – Василенко Мілана (10 кл.), Кондратюк П.М.

Хімія
ІІІ місце – Стасюк Вадим (7-А кл.), вчитель Фасоля О.І.
ІІІ місце – Максимов Максим (8-Б кл.), вчитель Ладюк І.М.

Англійська мова
ІІ місце – Мушінська Алла (9-Б кл.), вчитель Цвіліховська І.Ф.
ІІ місце – Василенко Мілана (10 кл.), вчитель Мізерна І.А.
ІІ місце – Дробушенко Максим (11 кл.), вчитель Цвіліховська І.Ф.

Німецька мова
І місце – Рогальська Яна (9-А кл.), вчитель Бістріцька Н.В.

Інформаційні технології
ІІІ місце – Федоров Ярослав (9-Б кл.), вчитель Дрегало Н.М.

Екологія
І місце – Солодка Мар’яна (11 кл.), вчитель Веселова Н.В.

Конкурс імені Тараса Шевченка
І місце – Василенко Макар (5-Б кл.), вчитель Чабан О.І.
ІІІ місце – Мушінський Віктор (6-Б кл.), вчитель Мельник Г.Л.
ІІІ місце – Соболевська Олександра (9-Б кл.), вчитель Чабан О.І.
ІІ місце – Дробушенко Максим (11 кл.), вчитель Кірєєва І.І.

МАН
І місце – Василенко Мілана (10 кл.), відділення історія та суспільствознавство, вчитель Боброва Н.З.
ІІ місце – Стегній Дар’я (10 кл.), відділення фізика та астрономія, вчитель Ткаченко Л.В.


/Files/images/Миколай.jpg

Нехай в цей святковий день Святого Миколая відбудуться чарівні та казкові події! Хай у кожному домі буде достаток, нехай радує затишна атмосфера, повна позитиву і сміху. Радості, душевного тепла і щирості!


/Files/images/тиждправ.JPG
Традиційно у грудні в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права, мета якого - підвищення ролі правової освіти серед школярів, виховання поваги до закону і прав людини. У рамках тижня в закладі освіти було проведено ряд заходів, зокрема: тренінги, правові хвилинки, квести, учні 5-А відвідали центральну дитячу бібліотеку, де взяли активну участь у правовому заході, а ще було організовано зустріч з спеціалістом соціальної роботи населення ВК Полонської міської ради ОТГ Самолюк А.В., яка в цікавій формі провела заняття з здобувачами освіти 8 -Б , 9-А, на якому ще раз звернула увагу на права дітей та їхні обов’язки.
Подібні заходи підвищують зацікавленість учнів у вивченні правознавства, розширюють правові знання здобувачів освіти, формують уміння співвідносити норми моралі та права, застосовувати правові знання в повсякденному житті.

З 29 листопада в школі стартував Тиждень психології. Мета: створення в освітньому закладі оптимальних умов для збереження та зміцнення психічного здоров’я учнів.

/Files/images/психтиж1.jpg

Тиждень розпочався виставкою думок «Великих» на щодень, яка сприяла налаштуванню усіх учасників освітнього процесу на позитив та командну роботу.
Першими зустрілися із психологом учні 2-х класів на занятті з елементами тренінгу «Світ емоцій». У процесі спілкування діти навчилися розуміти не лише свій емоційний стан та стан оточуючих, а й передавати його за допомогою міміки та жестів, виховували в собі позитивний погляд на життя, доброзичливість, толерантність та почуття єдності.
Підсумком Тижня психології було проведено конференцію на тему: « Психологія кольору. Веселковий тонік» , в якій активну участь взяли здобувачі освіти 8-Б класу.
На Тижні психології були застосовані, майже, всі види роботи психологічної роботи в школі, що дало змогу учасникам процесу стати більш близькими у спілкуванні.

Шановні учасники освітнього процесу!

З 08.10.2021 року відновлюється навчання в очному режимі роботи для учнів 5-11 класів


Шановні учасники освітнього процесу!

У зв'язку з переходом Хмельницької області у "червону" зону карантину з 01.11.2021р. для учнів 5-11 класів освітній процес здійснюватиметься з використанням технологій дистанційного навчання.


/Files/images/img-20130904114908-708.png

ОГОЛОШЕННЯ
Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 оголошує набір учнів до 1 класу.
Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документи:
1. Заява.
2. Копія свідоцтва про народження.
3.
Медичні довідки (форми №086-1/о та №063)
В закладі створені всі умови для отримання повної загальної середньої освіти
До послуг Ваших дітей:
- навчання та виховання в світлих класах;
- навчання в інклюзивних класах;
- досвідчені вчителі, вихователі ГПД, чуйний та ввічливий персонал;
- вивчення двох іноземних мов;
- уроки комп’ютерної грамотності;
- безкоштовні гуртки за інтересами;
- денне перебування в закладі з 9-00 до
16-00 год.;
- психологічне розвантаження;
- логопедичний супровід;
- постійний медичний нагля.

У тихий вечір, струно, заграй
Хай пісня лине за небокрай
Про землю милу, про друзів щирих,
Про рідний край заграй.
Заграй, скрипалю, про світ надій,
Про світ відроджень і кращих мрій…
Ольга Окнер «Пісня про Полонне»
/Files/images/віркун1.jpg
Дуже насичено пройшов третій тиждень Місячника шкільної бібліотеки. Впродовж цього тижня була організована виставка світлин «Краса рідного міста». Учні 2-А класу побували на екскурсії в шкільній бібліотеці, дізналися про те, як розташовані книги в бібліотеці, скільки всього є літератури в книгозбірні, коли наша бібліотека була заснована, а також відгадували загадки.
/Files/images/віркун45.jpg
Полонне – місто з багатим історичним минулим. Долю міста, його славу творять люди - роботящі, добрі, справжні патріоти своєї землі. Полонщина – колиска, яка виплекала багатьох людей, які увійшли в історію, людей із світовим іменем. У 9-Б класі пройшла конференція на тему «Славетні земляки», де діти ознайомились із талановитими полончанами та подивились відео-ролик про сучасне місто та його життя. Ми дізналися про людей різних професій, але було багато полончан, про яких не написано в книзі, про яких не знайдеш інформації в інтернеті, але своїм гідним життям, своєю відданістю роботі, своєю чесність і справедливістю можуть називатися Почесними славетними земляками.

/Files/images/биб1.jpg
З давніх-давен в Україні з покоління в покоління народні майстри передають своє ремесло, яке донині існує і радує людей своєю чарівною принадою. Недарма мистецтво нашого народу визнано одним із найбагатших в світі. Гончарі, шевці, столяри, бондарі жили і працювали в нашому краї.
Тому краще ознайомитись з народними ремеслами ми вирішили впродовж другого тижня Місячника шкільної бібліотеки, який пройшов на тему «Народні промисли і ремесла». Була організована виставка «Народні промисли і ремесла».

/Files/images/биб4.jpg

Також в 2-Б класі була проведена народознавча година «Народні промисли і ремесла. Ремесло скрізь хліб знайде», де діти дізнались про різьбярство, гончарство, ложкарство, вишивання, писанкарство, лозоплетіння, килимарство та інші види ремесел українців.

Послухай, як струмок дзвенить,
Як гомонить ліщина.
З тобою всюди кожну мить
Говорить Україна.
Послухай, як трава росте,
Напоєна дощами,
І як веде розмову степ
З тобою колосками.
Послухай, як вода шумить –
Дніпро до моря лине, -
З тобою всюди кожну мить Говорить Україна. П. Осадчук
/Files/images/місячник1.jpg
Другий місяць осені традиційно стає тим особливим часом, коли в бібліотеці відбуваються різні цікаві події в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
/Files/images/місячник2.jpg
Цьогоріч він проходить під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності». Важливим чинником становлення людини, збагачення її духовного світу є краєзнавство – безцінна скарбниця досвіду багатьох поколінь. Воно є своєрідним містком, який поєднує покоління минулі з поколіннями сучасними й майбутніми.
Перший тиждень Місячника пройшов під гаслом «Люби і знай свій рідний край». Була оформлена книжкова виставка «Цікаві факти про рідний край» та фотовиставка світлин визначних місць Полонного. Також діти 4-ого та 3-ого класу відвідали історичний музей м. Полонного та музей фарфору та фаянсу, де побачили , як жили наші діди та прадіди. Також побачили неперевершені вироби фарфору і переконалися, що наш народ є дуже талановитим, а культура – багатою.

Шановні учасники освітнього процесу!
З 27.09.2021 року відновлюється навчання в очному режимі роботи для учнів 5-11 класів

У зв'язку з переходом України в "жовтий" рівень епіднебезпеки, з 23 вересня в закладі освіти навчання учнів 1-11 класів буде проводитись з використанням технологій дистанційного навчання

/Files/images/сйк.jpg

з 13 по 17 вересня у школі пройшов тиждень з основ безпеки життєдіяльності. Який розширив знання школярів про основи безпеки життєдіяльності, про різного роду надзвичайні ситуацій та правила поведінки під час їх виникнення, про безпеку у повсякденному житті та ведення здорового способу життя.

/Files/images/сйцу.jpg

Здобувачі освіти 2-4 класів брали участь у конкурсі малюнків, учні 5-7 класів створювали лепбуки, а класні колективи 8-11 класів знімали невеличкі відеоролики.

/Files/images/смпрл.jpg

П'ятикласники спробували себе в ролі рятувальників під час проведення змагання "Юні рятувальники".


/Files/images/президент1.jpg

Цікавою подією життя школи стали вибори президента шкільного учнівського парламенту, які були організовані та проведені за всіма законами демократичного суспільства. Все, як у дорослих виборах: таємне голосування, бюлетені, скриньки для голосування, протоколи, виборча комісія. У голосуванні прийняли участь 208 виборців з 295 можливих. Після підрахунків голосів новим президентом шкільного учнівського парламенту стала - Рогальська Яна, яка набрала 92 голоси! Вітаємо переможницю та бажаємо успіхів.


Вересень щедро сонцем зігрітий.
В школу повсюди сходяться діти.
Квіти барвисті в них у руках,
Вогники щастя ясніють в очах.
В кожного радісна усмішка сяє.
Дзвоником першим їх школа вітає.
Наш заклад з радістю зустрічає своїх школярів.

/Files/images/аракад1.jpg


/Files/images/45.jpg

День знань — символ чистоти, доброти. Це початок навчального року! Це чудовий привід зібратися з думками і зануритися в бездонний океан науки. Нехай новий навчальний рік пройде щасливо і результативно як для учнів, так і для педагогів. Нових відкриттів і вражень вам у новому навчальному році!


/Files/images/images.jpeg

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях!

/Files/images/Прапор1.jpg

У нашому прапорі – вся душа народу,
Його тепло в найкрасивіших тонах,
Тут дихає наша українська природа,
Тут чари, що не розкрити в словах.

/Files/images/конституція.jpg

Конституція України утверджує головні цінності нашого народу – життя людини, її здоров’я, честь та гідність, вона надає кожному громадянину свободу слова та віросповідання. Тому обов’язок кожного з нас – щиро поважати наш головний закон, а також вміло і відповідально користуватися своїми правами, не порушуючи прав інших.

У цей святковий день бажаю усім міцного здоров’я, наснаги та віри у світле майбутнє України! Єдності нам усім, злагоди і миру!


/Files/images/дзв1.jpg

Як швидко рік навчальний промайнув! Сьогодні у нашому закладі пролунав останній дзвінок, який сповістив про завершення навчання. Цього дня чекали усі: і школярі, і педагоги, і батьки.Та особливий цей день для наших випускників, бо на святі вони востаннє.

/Files/images/дзв4.jpg

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася директорка ВалентинаЛапець. Очільниця закладу підбила підсумки навчального року,подякувала батькам та освітянам за співпрацю, побажала школярам веселих канікул.

З легким сумом та трепетом у душі кружляли випускники в шкільному прощальному вальсі,зігріті поглядами найрідніших людей - батьків і вчителів. Загадували бажання,випускаючи барвисті кульки в небо.Нехай здійснюються всі ваші бажання,дорогі випускники! Йдіть сміливо стежиною життя!

/Files/images/дзв3.jpg

Окрасою свята стали першокласники. Веселі,гомінкі,довірливі,вони наповнили шкільне подвір’я морем позитиву.Перлина свята - флешмоб першокласників (керівник Козирська Л.М.)

Та свято не було надто велелюдним,позаяк школярі 2-8 класів ,як і в попередні роки,вирушили мандрувати визначними місцями міста,області,країни.

Щасливих вам канікул,дорогі діти!


Є святкових днів багато
На листках календаря.
А між ними й наше свято
Вшанування Букваря.

/Files/images/196203422_910090539577232_3550082868725563297_n.jpg

Кажуть, великий шлях починається з маленького кроку. Свято "Прощавай, Букварику", котре пройшло 2 червня у 1-Б класі Полонської ЗОШ l-lll ст. номер 2, увінчує цей дуже важливий крок у житті першокласників - освоєння Букваря.

/Files/images/196143484_910090676243885_2226029062501804812_n.jpg

Свято Букваря-це не лише прощання з першим підручником, це демонстрація перших досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків учнів.

/Files/images/195036455_910090569577229_8927373624081629911_n.jpg

У цей святковий день кожен першокласник віддав шану і висловив слова подяки своїй першій книжечці. Школярі показали знання абетки, декламували вірші, співали пісні, грали ігри, відгадували загадки, подорожували з казковими героями.

Свято закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. Гарної вам мандрівки стежинами знань, маленькі школярі!


/Files/images/195727228_976846006415146_431494906543774551_n.jpg

Благословенна та ясна година,
коли Буквар до рук бере дитина...

З цього часу у житті дітей розпочинається новий період, бо Буквар - перша сходинка до знань.

Ще вчора мої першокласники перегорнули останню сторінку цієї книги. А вже сьогодні Букварик покликав їх на перше урочисте свято.

/Files/images/195521653_976846066415140_5587356498949300849_n.jpg

Ця перша книжка ввела першокласників у таємничий світ літер, навчила читати та познайомила з новими словами. Буквар став для учнів справжнім другом!

Незабаром закінчиться їх перший навчальний рік у школі, рік напруженої праці, рік перших успіхів та перших невдач.

/Files/images/196738478_976846179748462_1118575256138875548_n.jpg

Ми впоралися з усіма завданнями 1 класу. Сподіваюсь, що зібрані зернятка знань проростуть рясним урожаєм у майбутньому, а тепло сьогоднішнього свята залишиться у серцях дітей назавжди!


/Files/images/день захисту дітей.jpg

Кожного року в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це одне із найстаріших міжнародних свят.

Хай небо буде чистим, без хмаринок.
Хай сонечко лоскоче до нестями!
Нехай здоровими зростають діти
І хай щасливі будуть мами!
Ми бажаєм нині вам багато
З Днем захисту дітей,
Із вашим святом!


/Files/images/1400142408_eiktoeeb7gg.jpg

Вітаємо вас з Днем Перемоги і бажаємо, щоб над головою завжди було мирне небо, а кожен наступний день дарував щастя, посмішки і дзвінкий сміх дітей. Давайте завжди пам'ятати з честю і гідністю тих героїв, які подарували нам мир і свободу. Дивімося в майбутнє з доброю надією і радіти справжньому.


/Files/images/183509292_127343332789470_4529416811667071182_n.jpg

8 травня Україна відзначає День пам'яті та примирення.

Шануймо кожного, хто боровся за мир у нашому світі! І пам’ятаймо це до скону, адже у воєн немає терміну придатності. Їхні наслідки – вічні.


Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до листа відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ №87 від 07.05.2021 року Про відновлення роботи закладів освіти громади в очному режимі

З 11.05.2021 року відновлюється навчання в очному режимі роботи для учнів 5-11 класів


/Files/images/пасха.jpg

Від щирого серця поздоровляємо вас з Великоднем, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій! Нехай до вашої оселі прийде здоров'я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пломеніє любов'ю, а помисли стануть щирими та добрими. Всіх земних благ вам!


ОГОЛОШЕННЯ


Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до листа відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ №77 від 21.04.2021 року Про відновлення роботи закладів освіти громади в очному режимі

З 26.04.2021 року відновлюється навчання в очному режимі роботи для учнів 1-4 класів.


Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до листа відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ №76 від 16.04.2021 року Про додаткові заходи із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 у закладах освіти громади

З 19.04.2021 року до 23.04.2021 року для учнів 1-11 класів продовжується навчання з використання технологій дистанційного навчання.


Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до листа відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ №477 від 30.03.2021 року та на виконання пункту 1.6 протоколу №6 почергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС Хмельницької облдержадміністрації від 26.03.2021 року, та засідання педради протокол №3 від 01.04.2021 року

З 05.04.2021 року до 12.04.2021 року для учнів 1-11 класів організовано навчання з використання технологій дистанційного навчання.


12 березня 2021 року в 9 А класі було проведено відкритий виховний захід « Вибір майбутньої професії»
Заняття проведено у формі ток-шоу «Я так думаю».

...Давно в народі так ведеться,
Що працею ти зміниш світ.
Лиш майстру легко все вдається –
Це мудрих давній заповіт.

/Files/images/МАРИА.jpg

Справді, світ професій такий різноманітний, і кожна професія в ньому неповторна, потрібна і важлива. Обирати професію слід свідомо, ураховуючи нахили й здібності та громадські інтереси. Значення професії в житті людини залежить не від характеру роботи, а як до неї ставиться сама людина. Розподіл професій на погані і хороші, цікаві й нецікаві, легкі й важкі – помилковий.

/Files/images/МАРИА1.jpg

Вибір професії – складна справа. Коли людина вибирає професію, вона ухвалює важливе рішення. Існує багато цікавих, творчих, необхідних професій, але ж потрібно вибрати саме ту, яка найбільше до душі.


/Files/images/8березня2.jpg

Найніжніший та найсвітліший день в році – 8 березня! Початок весни, початок життя в природі, перше тепло. Дорогі жінки, нехай це тепло оселиться у ваших домівках. Нехай краса природи надихає, а початок весни символізує початок чогось прекрасного у вашому житті! Зі святом!


/Files/images/a_n.jpg

А ми сьогодні мріяли ...У 5-А класі було проведено заняття з елементами тренінгу арт-терапії « Мрії мого життя» На занятті учні активно вчилися планувати, продумувати власне життя, позитивно мислити, створювали власну формулу мрії, вірити у себе. Розвивали креативність, комунікативні функції, уяву, позитивну Я- концепцію.

/Files/images/ab.jpg

Вправи на тренінгу сприяли розвитку дрібної моторики рук, тактильних відчуттів та відчуття яскравого.Надважливо навчити дитину вірити в те, що мрії мають здатність збуватися!


Кожний учитель прагне зацікавити учнів предметом, який він викладає, бо це є запорукою успішного навчання. Таке завдання ставлять перед собою вчителі математики. З 16.02 по 19.02.2021 року був проведений тиждень математики. Вчителями Загумна Т.М., Левчук М.В., Дрегало Н.М., Михайлик Н.В., Котляр С.О. проведені творчі заходи, з метою зацікавити учнів до вивчення математики.

16 лютого учні 5-Б класу здійснили математичну подорож «Стежками рідного краю», познайомилися з історичними пам’ятками нашого рідного міста. А допомагали їм у цьому звичайні дроби, над якими вони вже навчилися виконувати дії додавання і віднімання. У цей же день учні 9-Б класу взяли участь у грі «Математичний калейдоскоп».

В рамках тижня математики відбувся "Інтелектуальний марафон" у 6-их класах. Учні змагалися у розв'язуванні цікавих логічних задач, геометричних головоломок.

На першій сторінці підручника алгебри для 11 класу розміщена світлина пам'ятника видатного українського математика - Михайла Пилиповича Кравчука. У середу 17 лютого учні 11 класу мали гарну нагоду ознайомитися з його біографією та досягненнями , переглянувши фільм "Голгофа академіка Кравчука". У 8-А класі пройшла математична гра "Хто зверху".

18 лютого у 5-Б класі відбувся майстер-клас "Виготовлення моделі куба технікою оригамі". Кабінет математики поповнився моделями куба , а діти отримали масу задоволення. Вчитель математики Котляр Світлана Олександрівна провела відкритий урок алгебри в 7-Б класі на тему "Лінійна функція".

У п’ятниця 19 лютого учні 11 класу сьогодні працювали в «Геометричній майстерні». Вони виготовили моделі правильних многогранників і подарували їх кабінету математики.

Проведення інтелектуальних ігор, розваг, конкурсів сприяло удосконаленню й урізноманітненню розумової діяльності учнів: уяви, спостережливості, розвивало їхні важливі якості мислення: логічність, здатність до абстрагування, порівняння.


/Files/images/86872732_3358589474153212_8817130957434781696_n-e1582012958542.jpg


З 8 по 11 лютого, коли чарівна зима торкається іскристим пензлем до природи, коли під ногами хрустить білосніжна ковдра , в повітрі кружляють пухнасті сніжинки, а морозець щіпає за щічки. У Полонський ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 пройшов тиждень предметів художньо- естетичного циклу.

/Files/images/качка1.jpg

План проведення тижня передбачав проведення різних заходів, які сприяли розвитку інтересу дітей до мистецтва, пізнавати прекрасне, бажанню творити. Здобувачі освіти школи брали активну участь у всіх видах діяльності. Відкриття тижня відбулося під гаслом "Пізнання починається із здивування". Діти дійсно здивували глядачів своїми роботами, виступами, виставками... В цей день відбувся мистецький флешмоб "Кольорові долоньки", вернісаж учнівських робіт "Торкнемося до прекрасного", проводилась психологічна гра "Скринька радості".

/Files/images/качка2.jpg

У вівторок та середу учні показали свої творчі навики у мистецькому турнірі "Чарівні фарби" між командами 6 класів, в якому перемогла команда "Веселі пензлики".Діти закріпили свої вміння та навички передавати відповідний настрій засобами художніх технік, за допомогою кольору показали плановість та глибину простору за допомогою кольору. Відбувся майстер-клас "Зустріч з прекрасним",котрий провела Приймак Т. В. Також всі ознайомилися з виставкою мистецької літератури, яку представила бібліотекар Віркун А. Є. Знову тривала виставка учнівських робіт школи та персональні виставки Овчаренка М. та Цимбалішиної Д.

У четвер зачарувала всіх оточуючих фотовиставка "Спинись, прекрасна мить", яку провела Огойко Т. М. та розповіла про історію мистецтва фотографії. Після цього учні 5-Б класу показали веселкову казку для учнів початкової школи, а малюки після казки намалювали свої чарівні сни...Далі відбувся флешмоб "Україна- єдина країна".

/Files/images/качка3.jpg

Тиждень закінчився і хочеться подякувати всім класам та вчителям, які долучилися до роботи та активно брали участь у запланованих заходах. Переможці конкурсів та вікторин нагороджувалися листами- подяками та грамотами. Треба зазначити, що проведений тиждень мистецтва пройшов досить продуктивно. Бажаємо всім творчого натхнення та нових перемог!!!!/Files/images/зображенняDSL.jpg

Плата за свободу власним життям – жахлива плата, болюча, страждальна. За що так багато страждань нашому народу? На жаль, у житті за все приходиться платити і все має свою ціну. Іноді вона є дуже дорогою. Це – життя. Саме такою ціною розплатилися на Майдані найкращі українці , Небесна Сотня янголів, котрі у найважливіший момент не злякалися та пожертвували собою заради кращого життя усіх нас. У ці дні ми щорічно вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, згадуємо ті страшні події, пам’ятаємо усіх Героїв поіменно.

Герої не вмирають. Просто йдуть
З Майдану – в небо. В лицарі – зі смерті.
Пливуть човни. Пливуть човни. Пливуть …
Героям слава – вписано у серці.ОГОЛОШЕННЯ!

16 лютого 2021 року у Полонській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відновлюється очна форма навчання для усіх здобувачів освіти.

До уваги вчителів,
учнів та батьків!

Зважаючи на надзвичайні погодні умови, у зв‘язку із значним пониженням температури повітря, враховуючи п.7 р.5 Санітарного регламенту, лист МОН від12.02.2021 р. 1/9-65 тимчасово призупиняється освітній процесу у всіх закладах освіти громади.
Тому освітній процес у 1-11 класах організовується з 15 по 17 лютого 2021 року відповідно до затвердженого розкладу уроків з використанням технологій дистанційного навчання.


ОГОЛОШЕННЯ!

Зважаючи на надзвичайні погодні умови 12 лютого 2021 року освітній процес у закладі організовується з використанням технологій дистанційного навчання.


/Files/images/колтижд10.jpg

З 08 по 12 лютого 2021 року у початкових класах Полонської загальноосвітньої школи l-lll ступенів №2 проходив "Кольоровий тиждень". Кожен день тижня був присвячений певному кольору. Наприкінці дня у класах обирали "Міс" та " Містера" кольору. Уроки, конкурси, виставки, змагання,, які проходили в рамках тижня, розвивали творчість школярів, навчали їх бути спостережливими, кмітливими та креактивними.

/Files/images/Колтижд1.jpg

У понеділок вчитель Кирик Н. М у 3-А класі провела вікториниу" Подорож у цікавий світ природи". Також учні разом з Наталією Миколаївною програли у гру "Зимові свята" та виготовили колаж " Будьмо здорові".

/Files/images/Колтижд2.jpg

Бібліотекар Віркун Алла Євгенівна під час проведення свята " Країна казкова- країна книжкова", прийняла учнів других класів у читачі. Цікавою була виставка нової літератури для дітей " Всесвіт дитячих книжок ".

Також усі змогли переглянути виставки" Lego - місто" та " Будемо друзями".

/Files/images/колтижд3.jpg

У вівторок учні 2 - Б класу разом із Хар С. В мандрували цікавими стежинами до країни "Міцного здоров'я". Вчитель Козирська Л. М у 1-А класі провела майстер клас" Візерунки зими ". Де дітки створювали візерунки на папері за допомогою крупи і клею. Їх роботи всі змогли переглянути на виставці " Мелодія зими".

/Files/images/колтижд4.jpg

У середу вчитель 1- А класу Кравчук Н. А повела наймолодших учнів у подорож казковими стежинами.Діти працювали у групах. Вони із задоволенням розгадували загадки, складали пазли, ставили інсценівки.

/Files/images/колтижд5.jpg

Учні 4-Б класу разом із Скутською С. З провели урок розвитку зв'язного мовлення, на якому вчилися писати запрошення. Діти вміло працювали у групах, виконували цікаві завдання.

/Files/images/колтижд6.jpg

У четвер свій перший відкритий урок з математики на тему "Додавання і віднімання числа 5" провели учні 1 - Б класу разом із Соболь О. Ю. Діти відправилися за пригодами до зимового лісу разом із героями мультфільму Смішариками. Учні показали, як навчилися працювати в парах, використовувати цеглинки Lego при розв'язуванні завдань. Дізналися, як живеться звірам у лісі взимку.

/Files/images/колтижд7.jpg

Матюх О. П та учні 2-А класу провели виховну годину "Містечко майстрів". Діти дізналися про різні професії.Вони працювали в групах, складали пазли, декламували вірші.

/Files/images/колтижд8.jpg

3- Б клас із Поварчук О. А провели гру - вікторину"Твій друг - книга". Діти в командах змагалися у відгадуванні загадок, кросвордів, ребусів, складанні прислів'їв. По завершенню заняття зробили селфі з улюбленою книгою.

/Files/images/колтижд9.jpg

Напередодні свята всіх закоханих Рудюк О. Д провела майстер - клас по виготовленню валентинок. Учні 3-А класу виготовили валентинки і організували виставку "У світі все починається з любові".

Ентузіазм, творчий підхід учителів початкових класів, інноваційні педагогічні технології допомогли зробити тиждень початкових класів справжнім святом для дітей. Посмішки не сходили з обличчя дітей. Вчитися, дійсно, цікаво і весело!


День Безпечного Інтернету

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

/Files/images/безпека інтерн.jpg

Соціально-психологічною службою школи було проведено заняття з елементами тренінгу «Безпека в Інтернеті», а також було опрацьовано з здобувачами освіти «Робочий зошит для підлітків the Web We Want (Інтернет, який ми хочемо)» Джерело: http://www.webwewant.eu/documents/10180/945868/WebWeWant_youthUA.pdf/b5d8c012-ff53-40d0-967e-e0dc32ffcb22
Посібник створений молодими людьми для молоді, спрямований на вивчення прав та обов’язків в Інтернеті та заохочення до роздумів про поведінку в Інтернеті.
Запропоновані 18 завдань допоможуть підліткам перевірити свої навички, дізнатися більше про свої права в онлайн-світі.

5 лютого відбулася визначна подія для учнів других класів: вони стали жителями країни Барвінчат.

/Files/images/зображення_vib1.jpg

«Країна Барвінкова» — це чудова країна дружби, радості, добра. У ній діти вміють добре навчатися, гратися, дружити, співати й танцювати, веселитись, бути вірними у дружбі, захищати слабких, бережливо ставитись до рідної природи, поважати національні традиції України.

/Files/images/зображення_vibe2.jpg

Кожна дитина мала змогу взяти активну участь у святі "Посвята у Барвінчата", під час якого другокласники грали у веселі ігри, конкурси, відгадували загадки. А учні 4-х класів подарували наймолодшим відео привітання, а наприкінці свята пов’язали другокласникам кольорові галстуки - відзнаку країни Барвінкової.

/Files/images/зображення_vibe3.jpg

З цього часу другокласники є членами "Країни Барвінкової".


3 лютого 2021 року в Полонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 проводився виховний захід «Спорт здоров’я, спорт-це сила, що дає всім людям крила”. Учасниками заходу були учні 7-А класу (вчитель Гордійчук Л.М.).

/Files/images/Горд_n.jpg

Команди «Яструб» і «Дружба» показали свої знання з історії Олімпійського та Параолімпійського спорту. Проведено вікторину та естафету «Веселі старти». У нелегкій командній боротьбі ніхто не залишився без нагороди.

/Files/images/Горд1_n.jpg

Присутні отримали задоволення від змагання, учасники зміцнили свій командний дух, а всі разом ще раз переконалися у користі занять спортом.


Тиждень духовного розвитку особистості
«Вічні цінності людські»

Українська народна мудрість говорить: "Тримаючи в руках скрипку, людина не здатна на погане".
З традиційно-християнської точки зору сутність морального виховання полягає в тому, що людина розвиває і утверджує в собі природну схильність до добра та готовність відстоювати його в собі і в навколишньому житті. Це виховання зорієнтоване на засвоєння учнями абсолютних вічних норм співжиття, які носять універсальний, вселюдський характер і являють собою вияв людяності.
/Files/images/тиждюдух2.jpg
З 25 січня по 29 січня в нашому закладі проходив тиждень духовного розвитку особистості «Вічні цінності людські» .
В рамкам тижня духовності в школі було проведено бесіди «Нехай людина добро приносить, бо світ навколо любові просить!», «Жити по совісті. Це як?» Учням було запропоновано протягом 5 днів прикрасити декоративне панно «сердечками добрих вчинків». Школярі переглянули відеофільм «Крути1918» ,розгадували кросворди, знайомились з цікавими та повчальними літературними творами, писали твір на тему «Що таке добро». Протягом тижня учні мали змогу ознайомитися з новинками духовної літератури. Школярі читали і обговорювали біблійні історії.
/Files/images/тижд.дух1.jpg
Учні 6-го класу під час тренінгу «Мої слова» висловлювали свої думки про те, яку роль відіграє мова у їхньому житті. Читаючи Святе Письмо визначили духовну причину сили слова. Ознайомилися з історією лихослів’я. Визначили причини і наслідки лихослів’я . Зрозуміли, що кожна людина несе відповідальність за кожне сказане слово.
Учні 8- х класів були учасниками тренінгу на тему « Цінності життя і здоров’я». Працюючи у групах вони створювали презентацію до теми, ставили мету, розробляли план своєї діяльності.
Люби, і нехай любов буде для тебе
така ж природна, як і дихання.
Нічого не вимагай. Нічого не очікуй.
Якщо щось приходить до тебе, будь вдячний
Якщо нічого не приходить,
значить, цьому й не треба було приходити.

/Files/images/день соборності укр.jpg

Сьогодні, 22 січня, в день проголошення в 1919 році акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, відзначається День Соборності України.


До уваги вчителів, учнів та батьків!

З 25 січня 2021 року відновлюється освітній процес у закладі освіти в очному режимі з дотриманням усіх протиепідемічних вимог.

Дирекція школи


До уваги вчителів, учнів та батьків!

З 08 по 24 січня 2021 року в Україні вводяться обмежувальні протиепідемічні заходи (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS- CoV-2»), тому освітній процес у 1-11 класах організовується з 11 січня по 22 січня відповідно до затвердженого розкладу уроків з використанням технологій дистанційного навчання.

/Files/images/різдво.jpg

Прийміть найщиріші привітання з Різдвом Христовим. Нехай це світле свято принесе у ваш дім добро, злагоду та віру у майбутнє. Хай Господь буде завжди поруч і допомагає вам у всьому!


/Files/images/rizdvo.jpg

Вітаємо з Новим роком! Бажаємо, щоб 2021-й подарував багато приводів для радості і щасливих моментів. Нехай збудуться найзаповітніші бажання і у всіх справах вас супроводжує удача! Залиште всі негаразди позаду і в цю новорічну ніч повірте в диво, воно обов’язково збудеться!


Людина починається з добра,
З уміння співчувати, захистити.
Це зрозуміти всім давно пора,
Бо ми прийшли у світ добро творити.
Л. Забашта
Життя святого Миколая пов’язане з творінням чудес. Його духовний досвід передається з покоління в покоління. Люди шанують і поважають його і завжди звертаються до нього за допомогою. А діти, яких Миколай особливо любить, намагаються робити добрі вчинки, як і святий.

/Files/images/добр.jpg

18 грудня, в переддень свята, діти 4-А і 4-Б класів детальніше ознайомились із життям та чудесами архієпископа Мир Лікійських Миколая Чудотворця на виховному бібліотечному заході «Твори добро». Здобувачі освіти взнали багато нових цікавих фактів із його життя, із його служіння людям та з чудесами, які він творив впродовж всього життя. Також взяли участь в іграх та вікторині, розказували свої традиції святкування та декламували вірші.
Діти, вчіться творити добро, а святий Миколай буде дбайливо спостерігати за кожним!

/Files/images/Миколай.jpg

Вітаємо з Днем Святого Миколая. Бажаємо міцного здоров’я, добробуту, миру. Нехай це свято наповнить Ваш дім щастям, теплом і любов’ю, а життя зробить яскравим!


Відповідно до листа МОН №1/9 – 499 від 28.08.2020 «Щодо створення безпечних умов організації освітнього процесу у 2020-2021 навчальному році», та з метою запобігання короновірусної інфекції освітній процес в очній формі навчання для учнів 9-Б класу призупинено. Здобувачі освіти перебувають на самоізоляції до 22.12.2020 року. Освітній процес для учнів 9-Б класу організовано за допомогою технологій дистанційного навчання.

Щиро вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та мовних конкурсів! Ці здобувачі освіти посіли призові місця у 2019-2020 навчальному році. Вітання обдарованим школярам та їх наставникам!

Українська мова та література

Василенко Мілана, учениця 9-Б класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Чабан О.І.)
Дробушенко Максим, учень 10 класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Чабан О.І.)

Географія

Калінка Іван, учень 8-Б класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Глущак О.В.)
Стегній Дарʼя, учениця 9-Б класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Глущак О.В.)
Зозулюк Марія, учениця 11 класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Глущак О.В.)

Біологія

Дробушенко Максим, учень 10 класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Веселова Н.В.)

Математика

Хоморецький Іван, учень 6-А класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Загумна Т.М.)
Біленька Марія, учениця 8-А класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Михайлик Н.В.)

Фізика

Біленька Марія, учениця 8-А класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Жолновська Т.М.)
Жолновська Вікторія, учениця 9-Б класу, диплом ІІ ступеня
(вчитель Ткаченко Л.В.)
Кондрасюк Ярослав, учень 11 класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Жолновська Т.М.)

Історія

Василенко Мілана, учениця 9-Б класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Боброва Н.З.)

Інформаційні технології

Дробушенко Максим, учень 10 класу, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Дрегало Н.М.)
Кондрасюк Ярослав, учень 11 класу, диплом ІІ ступеня
(вчитель Дрегало Н.М.)

Конкурс ім.Петра Яцика

Яремова Тетяна, учениця 3-А, диплом ІІІ ступеня
(вчитель Рудюк О.Д.)
Кукліновський Назар, учень 4-А класу, диплом ІІ ступеня
(вчитель Загоруйко О.В.)
Хоморецький Іван, учень 6-А класу, диплом ІІ ступеня
(вчитель Мельник Г.Л.)
Рогальська Яна, учень 8-А класу, диплом ІІ ступеня
(вчитель Кірєєва І.І.)
Зозулюк Марія, учениця 11 класу, диплом ІІ ступеня
(вчитель Кірєєва І.І.)

Конкурс ім.Тараса Шевченка

Соболевська Олександра, учениця 8-Б класу, диплом І ступеня в районному етапі, диплом ІІ ступеня в обласному етапі
(Чабан О.І.)

Захист науково-дослідницьких робіт МАН

Кондрасюк Ярослав, учень 11 класу, диплом І ступеня у відділенні технічні науки, секція технологічні процеси та перспективні технології
(вчитель Жолновська Т.М.)
Кірєєва Тетяна, учениця 11 класу, диплом І ступеня у відділенні історія, секція історія
(вчитель Боброва Н.З.)
Главацька Софія, учениця 9-Б класу, диплом І ступеня у відділенні філософія та суспільствознавство, секція: психологія
(практичний психолог Загорська Н.В.)
Зозулюк Марія, учениця 11 класу, диплом ІІ ступеня у відділенні хімія та біологія, секція хімія
(Ладюк І.М.)

Їх перемога – це результат наполегливої праці, творчого пошуку й таланту. Це ще один крок до зростання престижу нашої школи!

/Files/images/насильство.jpg

Зупинимо насильство над дітьми разом!

Дитячі очі чисті, щирі
В них видно наміри й думки,
Вони хоч чорні, сині, сірі
Бувають радісні й сумні.

Мабуть, радісними є очі дітей, коли у них щасливе дитинство, коли ніщо не пригнічує і не турбує. А сумними, коли діти зазнають страждань та принижень. Сьогодні одним із пріоритетних напрямів загальнодержавної політики країни стоїть проблема безпеки дітей, охорона їх життя та здоров’я. З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав та жінок із 25 листопада по 10 грудня учні та педагоги школи взяли участь у Всеукраїнській акції „16 днів проти насильства”.

/Files/images/насильство1.jpg

В рамках акції відбулися такі заходи:

Тренінгові заняття на тему: «Подолаємо образи», «Профілактика насильства у шкільному та сімейному середовищі», «Запобігання насильству», «Ростем без насильства», «Агресія – перший крок до насильства», «Формування безпечної поведінки», «Скажемо «НІ» насильству в шкільному колективі», «Профілактика насильства у шкільному та сімейному середовищі». Практичні заняття для учнів 1 класу «Всі ми такі різні». Переглядали казку «Соловейко з одним крилом» про дітей з особливими освітніми потребами. Діти 2-3 класів мали можливість переглянути соціальні відеоролики «Говори проти насильства», «Викресли булінг –обирай блогінг», «Друзів не обирають по одягу». Спортивні змагання «Спорт проти насилля».

/Files/images/насильство2.jpg

Урок-конференція «Права людини». Його метою було донести до дитини розуміння того, що насильство є порушенням прав людини. Кожен з нас має сказати “Ні!” насильству.


День па́м'яті жертв голодомо́рів

/Files/images/голод2.jpg

Щороку у четверту суботу листопада Україна і світ вшановують День пам’яті жертв голодоморів.

Він був запроваджений Указом Президента України у 1998 році. У 2006 році Законом України Голодомор 1932 – 1933 років був визнаний геноцидом.

З метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій в Полонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 було проведено інформаційно-просвітницькі заходи. У шкільній бібліотеці організована виставка фотоматеріалів та публіцистичної літератури «І пам’яті свіча не згасне…», яку відвідали учні школи. До Дня пам’яті жертв голодомору проводився конкурс малюнків «Хліб – очима дітей» В класах учителями школи було проведено історичні уроки Пам’яті і Свободи. Документальні фільми, факти, твори українських письменників та поетів вплелися у канву уроків-реквіємів «Україна 32-33 рр. Голод...Голод», торкнулися душі кожного. Учні та педагоги школи вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто став жертвою Голодоморів в Україні.


Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до рішення оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Полонської райдержадміністрації від 18.11.2020 року,(протокол №15), наказу відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади від 19.11.2020р. №207 «Про відновлення роботи закладів освіти в очному режимі» відновлюється робота Полонської загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 в очному режимі з 23 листопада 2020 року


Шановні учасники освітнього процесу!

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Полонської міської ради обʼєднаної територіальної громади №202 від 10.11.2020 р. «Про перехід на навчання з використанням дистанційних технологій» у закладі запроваджуються такі зміни:

1. Заборонено відвідування школи її здобувачами з 09 листопада 2020 року на період дії «червоного» епідемічного зонування.

2. У закладі організовується навчання здобувачів з використанням дистанційних технологій.

3. Уроки будуть проводитися згідно з шкільним розкладом та вимогами Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом МОН від 08 вересня 2020 року №1115, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 вересня 2020 року за №941/35224.

Адміністрація закладу освіти


/Files/images/день_вчителя.jpg

Дорогі працівники освіти, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги! Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом - Днем вчителя! Учитель у всі часи залишається опорою суспільства і держави. Саме в його руках майбутнє країни, майбутнє нових поколінь. Бажаємо вам у цей святковий день гарного настрою! Нехай теплі слова і добрі почуття ваших учнів зігрівають ваші серця. Міцного вам здоров'я, щастя, благополуччя і радості нових успіхів!


Правила роботи
Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
в умовах адаптивного карантину
у 2020-2021 н.р.

З Другого вересня навчання розпочнеться
- для здобувачів освіти 1-4 класів о 08.10;
- для здобувачів освіти 5-8, 11 класів о 09.00;
- для 9-10 класів о 09.55.Розклад дзвінків

Розклад дзвінків молодша школа

1 урок 8.10-8.50
Перерва 10 хвл
2 урок 9.00 – 9.40
Перерва 15 хвл
3 урок 9.55 – 10.35
Перерва 15 хвл
4 урок 10.50 – 11.30
Перерва 20 хвл
5 урок 11.50 – 12.30
ГПД

Розклад дзвінків основна школа

1 урок 9.00 – 9.45
Перерва 10 хвл
2 урок 9.55 – 10.40
Перерва 10 хвл
3 урок 10.50 – 11.35
Перерва 15 хвл
4 урок 11.50 – 12.35
Перерва 25 хвл
5 урок 13.00 – 13.45
Перерва 10 хвл
6 урок 13.55 – 14.40
Перерва 5 хвл
7 урок 14.45 – 15.30
Перерва 5 хвл
8 урок 15.35 – 16.20
 1. Вхід у приміщення школи батьків, рідних та сторонніх осіб (крім супроводжуючих дітей з інвалідністю) суворо заборонено.
 2. При вході в школу обробляти руки антисептиком. При потребі мити руки з милом.
 3. Обовʼязково використовувати захисні маски при вході у приміщення та під час пересування коридором. Зміна масок кожних 3 години. Якщо діти користуються масками багаторазового використання, мати герметичні пакети для використаної та для нової маски. Якщо користуємося одноразовою маскою, нова маска теж має бути у пакеті. Для використаних масок у школі знаходяться спеціальні урни.
 4. Здобувачі освіти 1-4 класів можуть пересуватися без захисних масок.
 5. Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожна дитина має мати пляшечку води.
 6. Для школярів в їдальні розроблено графік харчування:
  9.55-1-А, 1-Б (сніданок)
  10.55 – 2-А, 2-Б
  11.20 – 3-А, 3-Б
  11.35 – 11.50 5-А, 5-Б, 6-А, 6-Б
  12.00 – 4-А, 4-Б
  12.15 – 1-А, 1-Б (обід)
  12.35 – 13.00 - 7-11 класи
  9. Якщо у дитини під час перебування в школі погіршилося самопочуття, вона має повідомити про це класного керівника чи вчителя-предметника, в якого зараз урок. Школяра буде відправлено у медпункт та повідомлено батькам.
  10. Батькам суворо забороняється відпускати дитину до школи з ознаками ГРВІ: температурою, нежитю, сильним головним болем, кашлем. Якщо ж дитина захворіла до 09.00 батьки мають повідомити про це класного керівника.
  11. На кожній перерві провітрювати класні приміщення, по можливості школярам виходити на свіже повітря.
  12. Вихід школярів за територію школи під час освітнього процесу забороняється.


/Files/images/оголошення день знань.jpg

Любі друзі!

Як довго ми всі чекали цього дня!

Перше вересня. День знань. Всенародне свято мудрості, доброти, толерантності.

Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 гостинно відчиняє двері своїм школярам у світ науки-незвіданої, цікавої і водночас нелегкої.

Запрошуємо здобувачів освіти 1-х та 11 класів на свято, яке відбудеться 1 вересня 2020 року о 9.00 на шкільному майданчику.

Для здобувачів освіти 2-10 класів вчителі у класних кімнатах проведуть святковий Перший урок.

До зустрічі 1 вересня!Шановні батьки, здобувачі освіти!!!


Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID - 19)», 2020-2021 навчальний рік буде незвичним.
Серед основних орієнтирів для нас – профілактика захворюваності на COVID-19, дотримання правил безпеки життя і здоров’я дітьми та колективом школи. Це – фундаментальні засади для розробки розкладу занять та перерв, роботи спортивних секцій, гуртків, порядку роботи їдальні, її санітарного обладнання, схеми пересування учнів у приміщенні школи тощо. У подальшій роботі закладу неодмінно буде передбачено наступне:
• Регулярне та багаторазове прибирання навчальних приміщень. Дезінфекція поверхонь меблів та обладнання.
• Обов’язкове дотримання правил гігієни рук та дихання всіма учасниками навчального процесу в школі, персоналом закладу.
• Наполегливі рекомендації батькам залишати хворих дітей вдома задля уникнення ризику зараження інших учнів.
• Активна взаємодія із службами охорони здоров’я.
• Наскільки можливо, зменшити дистанцію та контакти між учасниками освітнього процесу.
• Обов’язкове носіння засобів індивідуального захисту вчителями протягом уроку та перерв, дітьми – під час перерв.
• Регулярний моніторинг стану здоров’я дітей та колективу школи шляхом термоскринінгу, обстеження їх на предмет симптомів вірусних захворювань, проведення опитувань учнів щодо їх самопочуття.
• Для тимчасової ізоляції дітей із симптомами вірусних захворювань в школі облаштовано санітарну кімнату, укомплектовану належним чином.
• Обмеження доступу дорослих осіб (окрім вчителів та техперсоналу) до закладу.
• Плануємо збільшити кількість уроків на свіжому повітрі.
• Щоб зменшити пересування дітей приміщенням школи, а відтак – звести до мінімуму контакти між ними і ризик інфікування, заняття для кожного окремого класу проводитимуться в одному кабінеті. Виняток складають предмети, які мають специфіку викладання: фізика, англійська мова, хімія, інформатика.
При цьому на час загрози COVID-19 наша школа уникатиме заходів із великим скупченням людей: масові заходи, лінійки, батьківські збори (останні рекомендовано проводити дистанційно).
Звичайно, за умови зростання захворюваності на COVID-19 навчальний процес доведеться мінімізувати, тому кількість дистанційних занять зросте.

Урочистий захід до Дня знань 1 вересня буде!

Але захід планується в новому форматі. Свято відбудеться без скупчення людей, із дотриманням дистанції між учасниками заходу у відповідних групах.

Звертаюсь до батьків! Прошу з розумінням поставитись до наступного.

Допуск батьків, осіб, що їх замінюють та інших відвідувачів до школи буде мінімізовано для зменшення ризику інфікування дітей та працівників школи.Останній дзвоник

Щиро вітаємо зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою! Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

undefinedОГОЛОШЕННЯ!

У зв’язку з рішенням Кабінету Міністрів України та листом Міністерства освіти і науки України, з 12 березня 2020 р. по 03 квітня 2020 р. по закладу оголошено КАРАНТИН

Оновлено: рішенням Уряду від 25 березня,
карантин продовжено до 24 квітня

Оновлено: рішенням Уряду від 22 квітня,
карантин продовжено до 11 травня

Оновлено: рішенням Уряду від 4 травня,
карантин продовжено до 22 травня

(Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні)
Подальші зміни відслідковуйте на сайті школи
Адміністрація


Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Полонської міської ради ОТГ оголошує набір дітей до 1-го класу. Прийом документів буде здійснюватися з 30.04.2020 р. по 30.06.2020 р. засобами електронного обігу до завершення карантину. Прогнозована кількість класів-2. Для прийому дітей до 1- го класу батькам необхідно подати: - заяву на ім'я директора школи; - копію свідоцтва про народження дитини; - медичну картку встановленого зразка (форма № 086-1/0).

Копії документів можна надсилати на електронні скриньки: polonne_zosh2@i.ua

Переглянути наказ Про прийом дітей до 1-го класу у 2020-2021 навчальному році

Переглянути витяг з рішення виконкому Полонської міської ради про закріплення території обслуговування, закріпленої за закладом освіти його засновником.

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Вересень 2023 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930