• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Поїздка до ландшафтного парку селища Буки

Поїздка до ландшафтного парку селища Буки

2017-10-09

“Краще один раз побачити, ніж сто разів почути”, саме такою є наша реакція на схвальні відгуки відвідувачів Буківського парку. Тому свій вихідний день учні та вчителі нашої школи провели у ландшафтному парку селища Буки, що на Київщині. Ми побували у місці, де радіють очі і відпочиває душа, відчули позитивні емоції, які були вкладені в його побудову, тому що бажання людини, витвори її рук творять у поєднанні з природою несказанне диво.

Ландшафтний парк - одне з найкрасивіших і цікавих місць на Київщині. Знаходиться він у Буках на берегах річки Роставиця.

/Files/images/поїзка4.JPG

З ініціативи сквирського підприємця І. Суслова в 1996 році було розчищено засмічене русло річки і перетворено в ландшафтний парк. Там можна побачити безліч містків, різноманітних скульптур, альтанок. У першій його частині є красива дзвіниця Данила і церква Святого Євгенія. А далі розташований фонтан – той самий, що стояв колись на Майдані Незалежності. Зараз він відреставрований і працює в оточенні безлічі лавок. Далі починається територія самого парку, де є“Алея казок” для дітей і навіть невеличкий звіринець, населений ведмедями, оленями та іншими тваринами.

Ми мали змогу милуватися красивими краєвидами, рідкісними деревами та рослинами, відвідати невеличкий зоопарк та “Алею казок”. На березі річки красуються три задоволені жаби, які символізують достаток та багатство і ми змогли доторкнутись до них рукою та потерти “на вдачу”.

/Files/images/поїздка2.JPG

Ми звернули увагу на те, що ансамбль архітектури парку доповнюють маленькі і великі валуни каменів і нам пояснили, що згідно народного повір’я камінь має душу і коли в одне місце зібрано багато каменів, то це місце наповнюється святим духом. Та один з цих каменів особливий – це камінь натхнення, його називають “Божим оком”, який привезено з Ізраїлю, і він живий, коли торкнутися руками, через нього передається позитивна енергія і невидима сила дає відчуття впевненості, тож ми скористались такою нагодою та зарядились його чудодійною силою.

Так непомітно, на позитиві збіг час нашої екскурсії і з бадьорим, піднесеним настроєм ми повертались додому.

/Files/images/поїздка1.JPG

Ми відкрили для себе дуже цікаве і красиве місце – ландшафтний парк Буки – пам’ятник милосердя, сили духу і архітектурного мистецтва, який поправу можна назвати райським куточком України.

…Селище Буки над річкою Роставицею,
саме і є тим сучасним острівцем поєднання
усього духовного, природного та людського,
яке так необхідне у нашому житті. (Зі слів туристів).

Кiлькiсть переглядiв: 63