Острог Forum 2017

2017-11-09

У Національному університеті «Острозька академія» 9 листопада відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Рідна мова у контексті творчості Уласа Самчука» (етнофілологічні, психологічні, історичні, політологічні, етнолінгвістичні аспекти).

“ Я не тому письменник українського народу, що вмію писати.
Я тому письменник, що відчуваю обов’язок перед народом.
Бог вложив у мої руки перо. Хай буде дозволено мені
використати його для доброго, для потрібного” Улас Самчук

До Національного університету «Острозька академія» завітала дружина Президента України Марина Порошенко, яка відкрила чергове засідання міжнародної платформи «Острог Forum 2017». Символічно, що сьогодні, у День української писемності та мови, дискусія була присвячена обговоренню важливості української мови у національній безпеці нашої держави.

Також Марина Порошенко нагородила переможців Всеукраїнського конкурсу для студентської та учнівської молоді «Рідна мова у контексті творчості Уласа Самчука»

Переможцями конкурсу стали учні нашої школи: Назар Приймак та Сабіна Кузьмич, які з рук дружини президента України – Марини Порошенко отримали грамоти, книги і грошові премії.

Варто зауважити, що цей конкурс проводиться в Острозькій академії за підтримки та з ініціативи сім’ї Соколиків вже сьомий раз поспіль. Пан Ярослав і його дружина Оксана — представники української діаспори у Канаді і єдині розпорядники спадщини Уласа Самчука. «Саме завдяки наполегливим старанням панства Соколиків встановлено пам’ятник Уласу Самчуку, відкрито музей письменнику в м.Рівне до його 100-річного ювілею, а Острозькою академією здійснено перевидання його творів для широкого кола читачів в Україні .

Кiлькiсть переглядiв: 47