• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Школа універсального журналіста в Острозькій академії

Школа універсального журналіста в Острозькій академії

2018-03-02

33 учні 9-11 класів із 12 областей України взяли участь у дводенному тренінгу з основ журналістики «Школа універсального журналіста», який відбувся в Національному університеті «Острозька академія» в 2018 році.

Проведення тренінгу, який традиційно кілька разів на рік відбувається на базі академії з 2011 року у два етапи, зумовила велика кількість учасників і їх широка географія — від Донецька до Чернівців, від Миколаєва до Чернігова. Усіх їх об’єднало, з одного боку, бажання дізнатися більше про основи роботи журналіста, аби остаточно визначитись із майбутньою професією і підготуватись до вступу на спеціальність «Журналістика», а з іншого — інтерес до Острозької академії.

/Files/images/остриг.jpg

Під керівництвом соціального педагога школи Приймак Т.В. учні Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 :Будник Ангеліна, Приймак Назар, Чайка Олександра, Кузьмич Сабіна стали учасниками тренінгу. По закінченню курсу наші учні отримали сертифікати з відзнакою, що засвідчували проходженнями даного тренінгу. За словами керівника Школи універсального журналіста, викладача кафедри журналістики Національного університету «Острозька академія», головного редактора Видавничого дому «ОГО» Віталія Голубєва, працювати з учасниками тренінгу було надзвичайно цікаво, адже вони продемонстрували високу мотивацію до оволодіння основами журналістики. Учні висловлювали власні думки, а виконуючи практичні завдання — були активними й небайдужими, як справжні журналісти.

«Школа універсального журналіста — це шанс відчути себе «акулою пера» за два неповторних дні». Отож вітаємо їх і бажаємо нових звершень.

Кiлькiсть переглядiв: 92